Programy specjalne - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

WieczĂłr AmerykaĂąski w TVN24

Post autor: tobi »


Swoje relacje ze StanĂłw Zjednoczonych nadawaĂŚ bĂŞdzie troje korespondentĂłw, TVN24 transmitowaĂŚ bĂŞdzie takÂże program amerykaĂąskiej FOX TV.
SzeÂściogodzinnÂą audycjĂŞ poprowadzÂą Anna KalczyĂąska i Jakub Porada.

Druga czêœÌ specjalnego programu rozpocznie siê o 6:00. W programie "Wybór Ameryki", prowadzonym przez Anitê Werner i Grzegorza Miecugowa, znajd¹ siê rozmowy z goœÌmi w studiu (m.in. z Januszem Reiterem i Zbigniewem Lewickim), ³¹czenia z reporterami, Ambasad¹ USA w Polsce, polskimi politykami i Sejmem. O 9:00 Katarzyna Kolenda-Zaleska rozmawiaÌ bêdzie z prezydentem Aleksandrem Kwaœniewskim. rzegorz Miecugow.


Z tÂą KalczyĂąskÂą to nieÂżle. Jak mĂłwiÂłem, jest na zawoÂłanie. Od czwartku do wczoraj miaÂła dyÂżury na antenie, a dzis relacje z Sejmu.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To super, Âże Anitka bĂŞdzie. :lol: :lol: :lol: MoÂże dali jej ostatniÂą szanse i jeszcze moÂże coÂś dla nich znaczy jak bĂŞdzie to robiÂła razem z miecugowem :lol: Tylko ciekawi mnie jeszcze jedno. Jaki bĂŞdzie podziaÂł obowiÂązkĂłw miĂŞdzy te dwie osoby :?: Ale rozumiem jak razem to razem czyli po rĂłwno.
Tylko pierwszy skÂład mi siĂŞ nie podoba wolaÂłbym marciniaka niÂż poradĂŞ. Ale jest jeszcze jeden plus tej sytuacji. Nie bĂŞdzie automatki :lol: HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRAAAAAAAA :lol:
No to czeka mnie kilkunastogodzinny maraton przed telewizorem. :lol:
TrochĂŞ tych kaw trzeba bĂŞdzie wypiĂŚ :lol: Uwielbiam amerykaĂąskÂą politykĂŞ i jest to jeden z moich konikĂłw. :lol:
Nie wiem czy lepiej, ¿e Anitka bêdzie prowadziÌ od 6 czy jednak od 12 w nocy by³oby lepiej. Ale chyba od 6 bo w koùcu wiêksza ogl¹dalnoœÌ.
No Anitka pokaÂż tym mendom kim ty jesteÂś. PokaÂż co potrafisz. :lol: i niech ciĂŞ przywrĂłcÂą do faktĂłw.
Anitka trzymamy kciuki :lol: :lol: :lol:
Z tÂą KalczyĂąskÂą to nieÂżle. Jak mĂłwiÂłem, jest na zawoÂłanie. Od czwartku do wczoraj miaÂła dyÂżury na antenie, a dzis relacje z Sejmu.
To jest bardzo podejrzana sprawa. Jeszcze nie bĂŞde wydawaĂŚ okrzykĂłw radoÂści z powodu Âże Anitka bĂŞdzie tylko zaczekam i poczekam na rozwĂłj sytuacji i przede wszystkim powrĂłt do faktĂłw. :cry: :?:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michos pisze:Tylko pierwszy skÂład mi siĂŞ nie podoba wolaÂłbym marciniaka niÂż poradĂŞ.

Ja tam siĂŞ ciesze z Porady, obaj sÂą Âświetni. A to Âże dali Anite to mnie nie dziwi. PrzecieÂż Pochankowa zaangaÂżowana jest w Fakty a Ryman w Magazyn. I nie maja juÂż wiĂŞkszego wyboru. Poza tym chcÂą jÂą promowaĂŚ na gwiazde TVN24 a nie FaktĂłw.
Ciekawe czy Marciniak sie nie obrazi i teÂż gdzieÂś nie ucieknie......
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Poza tym chcÂą jÂą promowaĂŚ na gwiazde TVN24 a nie FaktĂłw
To siê oka¿e jak bêdzie. W tvn24 nie jesteœ ¿adn¹ gwiazd¹.Prowadz¹c fakty mo¿esz tylko j¹ byÌ bo w porankach wiele nie zdzia³asz. Prowadz¹cy fakty s¹ dla stacji kimœ a inni to siê o wiele mniej licz¹. :cry: Poza tym sorry ale ostatnio mo¿na odnieœÌ w ogóle inne wra¿enie. A i jeszcze jedno. Mo¿e po prostu nie mieli innnego wyboru i dlatego j¹ dali.
A jutro w faktach bĂŞdzie ryman. :?: Tak przypuszczam. :?:
Chyba nie powiesz mi, Âże wolisz rymana czy a*tomata od Anitki w faktach :?: Tylko nie wspominaj mi o pochanke tylko odpowiedz na to pytanie. Marcin jest teraz chory i ograniczmy siĂŞ do tych nazwisk.

PS:kamuii postaraj siĂŞ to ogladaĂŚ bo to trzeba oglÂądaĂŚ. :!: Dawno nie mieliÂśmy Anitki w takim programie. :cry:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

MĂłwmy o Wieczorze AmerykaĂąskim a nie znĂłw o Faktach. SÂąku temu inne tematy. A moje zdanie o A*utomacie i Rymanie chyba powinieneÂś znaĂŚ.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michos pisze:Tak poprowadzi...
Tylko ciekawe jakÂą rolĂŞ dadzÂą jej w tym prowadzeniu. :?:
Pewnie tak jak to by³o po jakimœ g³osowaniu. Poranek wyborczy. Mia³a serwisy i przegl¹dy prasy, a Miecugow gra³ g³ówne skrzypce. Wola³bym gdyby oboje prowadzili rozmowy.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jak tak bĂŞdzie jak mĂłwisz to bĂŞdzie to caÂłkowita poraÂżka. WÂłaÂśnie siĂŞ tego obawiam Âże nawet w takim czymÂś bĂŞdzie zmarginalizowana. Nie chcem aby Anitka byÂła tylko czytajÂąca Âładnie prezenterkÂą. Chcem aby prowadziÂła wywiady. No tak ale chyba powinni robiĂŚ to razem bo jak inaczej :?: Raz bĂŞdzie miecugow schodziÂł, raz Anitka. PrzecieÂż to beznadziejne. Bo w starym studiu tego chyba nie bĂŞdzie prowadziÂł. :?:
A moÂże znajdÂą na to jakeiÂś nowe miejsce :?:
Jak tak bĂŞdzie to nie bĂŞdzie to nic specjalnego. Obawiam siĂŞ, ze tvn24 moÂże tak jak zawsze ostatnio wszystko spieprzyĂŚ. :cry: :cry: :cry:
Wtedy teÂż siĂŞ okaÂże czy Anitka jest tylko dla nich czytajÂącÂą czy kinÂś wiĂŞcej :?:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Warunki majÂą. wszystko zaleÂży czy potrafiÂą je prawidÂłowo wykorzystaĂŚ .
Ostatnio. tj. wczoraj TVP szarpnê³a siê na specjalnie stworzone studio na uroczystosÌ podpisaniaTraktatu onstytucyjnego. Mo¿e nie by³o Ono jakieœ specjalne, ale uroczystœÌ zosta³a zauwa¿ona.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ tego doczekaĂŚ. Mam pewne obawy czy tvn24 podoÂła takiemu wielkiemu wydarzeniu. :?: :?: :?: OprĂłcz techniki i studia waÂżna jest treÂś takiego programu a na niÂą tvn24 ostatnio coraz mniej zwraca uwagĂŞ. ChciaÂłbym napisac po tym programie, Âże wszysko byÂło cacy ale czy to jest moÂżliwe :?: :?: :?:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

W najgorszym przypadku Anita bĂŞdzie trzymaÂła sztandar z flagÂą StanĂłw Zjednoczonych :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

pewnie Anita bedzie czyta³a newsy a Miecugow rozmawial z goœÌmi :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No i w³¹œnie to bêdzie najgorsze jak tak bêdzie. Co ona niby nie umie rozmawiaÌ z ludŸmi a tylko miecugow jest do tego stworzony. To jakiœ nonsens :twisted: :twisted: :twisted: Poza tym podobno do cholery maj¹ to prowadziÌ razem a nie raz jeden jest przy biurku raz drugi. Przeciez tvn24 robi³ ju¿ takie programy w których obydwoje prezenterów mia³o równy podzia³ obowi¹zków. To niby jak miecugow bêdzie rozmawia³ z kimœ to Anita bêdzie natychmiast ucieka³a. :?: Przecie¿ mo¿na stworzyÌ duet a nie tylko we wszystkim solo. Chocia¿ nie wiem czy tvn na taki wymys³ wpadnie bo têpaków tam nie brakuje. Musz¹ zachowaÌ siê na œwiatowym poziomie a nie ca³y czas zostawaÌ w tyle. :!: :!: :!:

Jak oni bĂŞda przez caÂły czas widzieĂŚ jÂą tylko jako czytajÂącÂą to Anitka tam wiele nie osiÂągnie. :cry: :cry: :cry:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Za WM:
2 listopada o godz. 18.00 rozpocznie siê relacja na ¿ywo z przebiegu wyborów prezydenckich w USA w TVP 1. Program w studiu w Warszawie poprowadzi Dorota Warakomska. W wieczornym wejœciu bêdzie jej towarzyszyÌ Maciej Zakrocki. GoœÌmi w studiu bêd¹ amerykaniœci: prof. Andrzej Mania z Uniwersytetu Jagielloùskiego i prof. Krzysztof Micha³ek. Specjalne relacje ze sztabów wyborczych obu kandydatów przygotuj¹ Mariusz Max Kolonko (ze sztabu Johna Kerry'ego w Bostonie) i Piotr Kraœko (ze sztabu George'a Busha w Austin). Wydarzenia w USA, specjalnie dla programu, skomentuj¹ m.in. zdobywca nagrody Pulitzer'a John Darton i Michael Kaufman -
publicyÂści "The New York Times'a".

3 listopada, w warszawskim studiu Dorota Warakomska wraz z goœÌmi, m.in. z Andrzejem Czeczotem, znanym grafikiem i wspó³pracownikiem "The New York
Times'a" bĂŞdzie komentowaĂŚ wyniki wyborĂłw w Stanach Zjednoczonych. W programie swoje opinie na temat sytuacji w USA przedstawiÂą takÂże prof.
Timothy Garton Ash i Javier Solana, wysoki przedstawiciel UE ds. wspĂłlnej polityki zagranicznej i bezpieczeĂąstwa.

Tymczasem w TVN wybory prezydenckie bĂŞdzie ÂśledziÂło 4 specjalnych wysÂłannikĂłw FaktĂłw: korespondentka Katarzyna SÂławiĂąska, Marzanna ZieliĂąska, MikoÂłaj Kunica i MirosÂław Rogalski.

Ich relacje bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ w programie "Fakty" 2 i 3 listopada
o sytuacji w USA na bie¿¹co bêdzie informowaÌ i komentowaÌ TVN24.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Powinni wspomniĂŞc jeszcze o specjalnych programach na tvn24. Wiem, Âże najwaÂżniejsza jest tvp i Fakty ale wiele osĂłb z ktĂłrych czyta wm oglÂąda tvn24 :!: :!: :!:
A Fakty z ZieliĂąskÂą i RogalskÂą wypadÂą cienko. NIe muszĂŞ tego oglÂądaĂŚ aby to wiedzieĂŚ. ZieliĂąska jest strasznie pÂłytka i powaÂżnÂą politykÂą siĂŞ jeszcze nie zajmowaÂła a Rogalski bardzo sÂłaby. PamiĂŞtam jak zdawaÂł relacje do narodowego testu inteligencji i wypadÂł tragicznie. :!: :!: :!:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

aleÂż piĂŞknie Lisu antenka wymachwiaÂł dzisiaj w Wydarzeniach, tak po amerykaĂąsku, normalnie miaÂłem wraÂżenie Âże ogladam CBS, a potem Smoktunowicz chyba strzeliÂła gafĂŞ bo powiedziaÂła Âże Bush to demokrata, ale moÂże siĂŞ przesÂłyszaÂłem :? :arrow:

ps. jednak dobrze sÂłyszaÂłem, wÂłaÂśnie sie poprawiÂła, profesjonalistka od siedmiu boleÂści co chrzÂąka na ekranie i macha Âłokciem :D


ps2. a Kunica w Faktach na koniu, tak jak KraÂśko rano w WiadomoÂściach :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości