Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: tobi »

Dwoje prowadzÂących, dynamiczniejsza forma, nowe rozwiÂązania - to zmiany, ktĂłre zajdÂą w "Poranku z TVN24

Nowa formuÂła programu przewiduje, iÂż jeden prezenter bĂŞdzie prowadziÂł serwisy informacyjne, zaÂś drugi - wraz z kamerÂą - bĂŞdzie zaglÂądaÂł do studia pogodowego i sportowego oraz prowadziÂł przeglÂądy prasy.

Premiera odmienionego "Poranku" odbĂŞdzie siĂŞ w poniedziaÂłek, 10 stycznia. Program poprowadzÂą najprawdopodobniej Anna KalczyĂąska i Jakub Porada.

ÂŻrĂłdÂło: WM



Czy kto¶ zauwa¿y³ dzis jakie¶ zmiany, bo ja nie. Zreszto osobi¶cie uwa¿am ¿e dotychczasowa formu³a programu siêsprawdzi³a i jako jedna z niewielu propozycji TVN24 przybli¿a³a t± stacje do zachodnich stacji informacyjnych. Przypomnijmy ¿e ostatnie w tym pa¶mie zosta³y wprowadzone nieca³e pó³ roku temu. Kiedy¶ pasmo to prowadzili zamiennie wa¿niejsi prezenterzy TVN24 jak Krzysztof Ziemiec (TVP) Anita Werner (dzi¶ 2 wydania) Piotr Marciniak Jakub Porada. Obecnie ograniczono siê do dwóch ze wzglêdu na opuszczenie do¶æ niedawno stacji przez Krzysztofa Ziemca, a do³±czenie do ekipy FAKTÓW Justyny Pochanke zmusi³o przesuniêcie Piotra Marciniaka do niektórych wydañ Magazynu 24GODZINY
.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Po raz kolejny pewne serwisy podaÂły nieprawdziwÂą informacjĂŞ. Bo zmian - przynajmniej dzisiaj - po prostu nie ma.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A w b³¹d wszystkich z tego co wiem wprowadzi³ maniak :!: bo wszyscy potem zanim t¹ informacjê cytowali. A mo¿e jego wprowadzono w b³¹d :?:
MoÂże pieczyĂąskiemu siĂŞ w ostatnije chwili coÂś przekrĂŞciÂło.
On myÂśli tak: jeden klocuszek nie pasuje tutaj wiĂŞc przestawimy go w inne miejsce lub caÂłkowicie nie uÂżyjemy do budowy.
MyÂślĂŞ, ze facet miaÂł po prostu przykre dzieciĂąstwo i nie danu mu siĂŞ bawiĂŚ w spokoju zabeweczkami wiĂŞc teraz musi nadrobiĂŚ zalegÂłoÂści ale na ludziach.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jak juÂż gdzieÂś pisaÂłem konkurencja ostatnio albo podaje nieprawdziwe informacje albo niekompletne. Nie byÂło ani zmian w Poranku, ani UrbaĂąskiego w czwartek. JeÂśli chodzi o niego, to 3 ostatnie newsy = caÂłkowita poraÂżkÂą. Ze swojej strony gratulujĂŞ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze: Nie byÂło ani zmian w Poranku, ani UrbaĂąskiego w czwartek.
Chodzi o Huberta? Czy coÂś przespaÂłem? Obrazek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak, konkurencja, WM i Medialink napisaÂły najpierw, Âże program w czwartek o 20:00 poprowadzi MoÂłek z UrbaĂąski. A program - tak jak od samego poczÂątku pisaÂło na tvn.tivi.pl - poprowadziÂł SoÂłtysik. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No, niestety miaÂłeÂś racjĂŞ. SoÂłtysik jak zwykle siĂŞ wchrzaniÂł. Obrazek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ÂŁukasz pisze:Jak juÂż gdzieÂś pisaÂłem konkurencja ostatnio albo podaje nieprawdziwe informacje albo niekompletne. Nie byÂło ani zmian w Poranku, ani UrbaĂąskiego w czwartek. JeÂśli chodzi o niego, to 3 ostatnie newsy = caÂłkowita poraÂżkÂą. Ze swojej strony gratulujĂŞ.
O tym, ¿e Urbaùski bêdzie prowadzi³ napocz¹tku informowa³y WirtualneMedia. Maniak, ich wzi¹³ za Ÿród³o, potem poprawi³. Coœ jest nie tak?
Ostatnie 3 newsy poraÂżkÂą? Nie mogĂŞ siĂŞ z tym niestety zgodziĂŚ. O kosmetyznych zmianach jest wszystko (nie wiem co w tym niekompletnego -po co informowaĂŚ o zielonym tle, ktĂłre przez przypadek wkradÂło siĂŞ w FAKTY :roll: ). A z Porankiem TVN24: moÂże i data jest zÂła, ale sami zobaczycie (i ty ÂŁukaszu), Âże nowy Poranek bĂŞdzie, I to maniak bĂŞdzie pierwszym, ktĂłry o planowanych zmianach informowaÂł :!: :evil:
ÂŁukasz pisze: Tak, konkurencja, WM i Medialink napisaÂły najpierw, Âże program w czwartek o 20:00 poprowadzi MoÂłek z UrbaĂąski. A program - tak jak od samego poczÂątku pisaÂło na tvn.tivi.pl - poprowadziÂł SoÂłtysik.
I co z tego? Twoi czytelnicy £ukaszu do tej pory np nie dowiedzieli, ¿e Katarzyna Kolenda -Zaleska przesz³a do FAKTÓW... O nowym prezesie Grupy ITI te¿ nie omieszka³e¶ poinformowaæ. A materia³ o nowym cyklu w "Uwadze" te¿ spó¼ni³e¶ siê (nie wiem kto pisa³: chyba szymcio).

To taka, moja obiektywna ocena.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jeœli chodzi o Fakty, to pominiête zosta³y inne wa¿ne, jeœli nie najwazniejsze sprawy. Pisa³eœ te¿ o szymciu. To nie szymcio, tylko ja. I ja umieœci³em tê informacjê jako jedyny - ¿aden inny serwis o tym nie pisa³. A jeœli tvn.tivi.pl napisa³ jako jedyny to nie móg³ siê spóŸniÌ, bo gdzie indziej takiej informacji w ogóle nie by³o. Poza tym jeœli weŸniemy pod uwagê wszystkie newsy z ostatnich kilku miesiêcy to ³atwo zauwa¿yÌ gdzie jest ich wiêcej, nie mówi¹c ju¿ o tym gdzie s¹ najszybciej. A na przysz³oœÌ jak kogoœ atakujesz to radzê zastanowiÌ siê co piszesz, bo to, co napisa³eœ ma niewiele wspólnego z prawd¹.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kaseta89 pisze:A z Porankiem TVN24: moÂże i data jest zÂła, ale sami zobaczycie (i ty ÂŁukaszu), Âże nowy Poranek bĂŞdzie, I to maniak bĂŞdzie pierwszym, ktĂłry o planowanych zmianach informowaÂł :!: :evil:

A ja pierwszy zaÂłoÂżyÂłem tutaj ten temat :lol: :lol: :lol:


Proponuje rozwin¹Ì dyskusje kogo byœcie widzieli w roli prowadzacych wspomniane pasmo.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wracaj¹c do tej sprawy reklam przed Faktami, to jest to zmiana najwa¿niejsza. Nieporównywalnie wa¿niejsza od podgl¹du studia czy œródszpanu. Wiele dzienników w zachodnich stacjach telewizyjnych ju¿ od dawna rozpoczynanych jest zaraz po poprzednim programie - bez reklam. Teraz to za spraw¹ TVNu po ma³u wchodzi do Polski. I to jest informacja istotna, bo prawdopodobnie w perspektywie kilku lat przed wszystkimi g³ównymi dziennikami nie bêdzie bloku reklamowego.

Wracaj¹c do newsa o Uwadze, to by³ on pierwszym i jedynym na ten temat. Ukaza³ siê przed premier¹ pierwszego odcinka. Opublikowa³em go w tym samym dniu gdy otrzyma³em na jego temat informacjê z dzia³u PR TVN. Wiêc proszê nie k³amaÌ pisz¹c, ¿e opublikowa³em go z opóŸnieniem, bo nie by³o nawet przed kim siê spóŸniÌ, jeœli ten news by³ tylko na tvn.tivi.pl. Jednoczeœnie zamieœci³em go chyba w czwartek, a pierwszy odcinek z tego cyklu by³ w niedzielê. I nawet napisa³em o czym bêdzie pierwszy odcinek.

Za nastĂŞpnego gÂłupiego posta z jakimiÂś kÂłamstwami i przekrĂŞtami wymyÂślĂŞ Ci karĂŞ. Ale teraz juÂż zmykaj. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Chyba zmienie tytuÂł tego tematu bo odpowiedzi sÂą zupeÂłnie nie na temat. Czy nikt nie ma do powiedzenia o tym paÂśmie TVN24. ProwadzÂący, forma, muzyka, kogo byÂście chcieli widzieĂŚ w Poranku. Kogo zdecydowanie nie.

Ja osobiscie mam nadzieje Âże takie beztalencia jak Anna JĂŞdrzejowska i ÂŁukasz Grass nie znajdÂą tam miejsca. Albo lepiej niech bĂŞdÂą tam i tylko tam. Proponuje Poranek zaczaĂŚ o 3.30 a skonczyĂŚ tak o 9 by nikt nie musiaÂł patrzeĂŚ jak spychajÂą lepszych na brak dyÂżurĂłw.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wracaj¹c do reklam - s¹dzê, ¿e Polsat nie zdecyduje isê na taki krok. Dla Solorza liczy siê tylko kasa i oszczêdnoœÌ posuniêta do sk¹pstwa. Powtarzam po raz kolejny - w niedziele przed Wiadomosciami nie ma reklam, wiêc TVN nie jest ¿adnym novum w tej dziedzinie. Chocia¿ oczywiœcie nalezy chwaliÌ takie zachowanie.
W swoich poczÂątkach TV4 puszczaÂła raz w tygodniu ambitny film, ktĂłry nie byÂł przerwyany reklamami. Mieli nawet takie hasÂło; TEGO FILMU NIE PRZERWIEMY REKLAMAMI.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Zmiany niestety bĂŞdÂą tylko przesunÂą siĂŞ troszkĂŞ w czasie :!:
A co siĂŞ zmieni :?: Cholera wie :?:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Fausutchu, ale brak reklam w niedzielê w telewizji publicznej to nic nadzwyczajnego. W TVN nie ma przez ca³y tydzieù reklam przed g³ównym wydaniem Faktów i jest to stacja komercyjna. Podobnie na zachodzie, gdzie równie¿ stacje komercyjne rezygnuj¹ z reklam przed g³ównymi dziennikami. Co innego telewizja publiczna. Ta w niemczech w tych godzinach chyba w ogóle nie emituje reklam, nie mówi¹c ju¿ o jakich wyj¹tkach w niedziele.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości