Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

Przyznam szczerze, że trudno mi sobie wyobrazić TVN24 bez "Szkła kontaktowego". Zimiński mógłby wejść na dni robocze na zmianę z Sianeckim. Taka moja sugestia.
Demokracja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 27 sie 2017, 12:18

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Demokracja »

"Szkiełko" powinno trwać i trwać, i tak jak powstała akcja "Każdy zwierz ma swój Czubaszek", proponuję kącik poświęcony twórcy "Szkła kontaktowego" lub w ogóle zmianę nazwy na "Szkło kontaktowe Grzegorza Miecugowa".
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Z perspektywy telewidza nie odniosłem wrażenia,że 9 sierpnia może być ostatnim dniem ,w którym Grzegorz Miecugow prowadzi Szkło Kontaktowe. Z perspektywy telewidza wyglądał dość dobrze- tak jak zawsze. Oglądając wtedy program nie zauważyłem,że coś mu może dolegać. Podczas jego nieobecności nie spodziewałem się,że jest w szpitalu-w Szkle i TVN24 na ten temat nic nie mówili. Myślałem,że Grzegorz Miecugow po prostu wziął urlop i wyjechał na wczasy i za niedługo go zobaczymy w Szkle,a tu wczoraj taka informacja.

Fragmenty ostatniego wydania Szkła Kontaktowego z Grzegorzem Miecugowem- 9 sierpnia 2017 prowadził program z Tomaszem Jachimkiem:

http://szklokontaktowe.tvn24.pl/dobry-o ... 64332.html

http://szklokontaktowe.tvn24.pl/wzorowy ... 64335.html

Obrazek
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

Też myślałem, że Grzegorz Miecugow wyruszył gdzieś na urlop i wróci jeszcze do "Szkła". Tym bardziej że nie wyglądał wcale tak źle. Myślę że w związku z jego śmiercią po prostu zmienią czołówkę programu, albo wymażą jego postać z czołówki (byłoby to dla mnie zaskakujące), albo zamienią na czarno-białą w celu upamiętnienia.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

Program dzisiaj z innego studia, w scenografii są czarno-białe zdjęcia Grzegorza Miecugowa. Oprócz Zimińskiego i Iwaszkiewicza w programie jest jeszcze Marek Przybylik. Wśród telefonicznych gości m.in. Artur Barciś.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

...i Tomasz Lis.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Z ogromną dozą niesmaku odebrałem próby spekulacji co do zastąpienia Grzegorza Miecugowa w programie zaledwie kilkadziesiąt minut po informacji o jego śmierci. I to tyle. Nie zamierzam wchodzić w najmniejsze polemiki w tej kwestii. Każdy ma swoje sumienie.

Nie chciałbym też uderzać w patetyczne tony, bo sam czasami nie szczędziłem słów krytyki, ale wyrwa w programie zostanie ogromna. Miecugow jest (był) człowiekiem, którego chyba zastąpić się nie da i przyzna to uczciwie każdy pracownik TVN24. Sam Wojciech Zimiński przyznał dziś, że przed nimi teraz arcytrudne zadanie, któremu postarają się stawić czoła.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

Właśnie tak sobie pomyślałem, że super by było zobaczyć Tomasza Lisa lub Piotra Kraśkę w "Szkle kontaktowym" w miejscu Grzegorza Miecugowa, wówczas program by znowu zyskał na wartości i oglądalność poszłaby do góry. Co do tego "arcytrudnego zadania, któremu postarają się stawić czoła", to ja myślę że poradzą sobie z tym bez żadnych problemów. ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Dzisiejsze wydanie poprowadzą Tomasz Sianecki i Artur Andrus.
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Mogliby powtórzyć całe wydanie Szkła Kontaktowego z dnia 9 sierpnia 2017-wtedy program ostatni raz prowadził Grzegorz Miecugow.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

Z zapowiedzi programowych obok loga wynika, że programu dzisiaj nie będzie.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

Przepraszam bardzo za post pod postem, jednak teraz jest program na antenie TVN24. Dziś prowadzi Tomasz Sianecki, komentuje Krzysztof Daukszewicz.
Karol_ZYR
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: niedziela 16 lip 2017, 17:42

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Karol_ZYR »

Zresztą od tego poniedziałku program codziennie prowadzi Tomasz Sianecki. A w czołówce postać Grzegorza Miecugowa została zmieniona na czarno-białą.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Jutro nie będzie Szkła Kontaktowego
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Trzeciak »

Wczorajsze wydanie w związku z pogrzebem śp. Grzegorza Miecugowa było nadane w czarno-białej oprawie i trwało krócej, bo zakończyło się ok. 22:35. Wtedy też rozpoczęto specjalne wydanie "Dnia po dniu" w związku z meczem Polski z Danią.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości