Scenografia i oprawa graficzna Faktów TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A skÂąd masz to zdjĂŞcie. :?: W ktĂłrej gazecie byÂło zamieszczone. :?: :?: :?:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

W dzisiejszym "Fakcie"
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

JuÂż gdzieÂś o 18.40 powinniÂśmy trochĂŞ zobaczyĂŚ tego nowego studia bo zawsze o tej porze jest zapowiedÂź faktĂłw. A moÂże nie bĂŞdzie zapowiedzi i do samego koĂąca bĂŞdÂą nas trzymaĂŚ w niepewnoÂści. :?: :?: :?:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Brawo Michos! Dziêki za przypomnienie - dzisejsze szeœÌ godzin w gimnazjum odebra³o mi chêci do ¿ycia - przynajmniej na ten wieczór :P :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tylko zamisast na gimnazjalistach nie zastosuj tych Âśredniowiecznych tortur na sobie. Nie Âłam siĂŞ jakoÂś trzeba ÂżyĂŚ i pocieszaĂŚ siĂŞ, Âże trochĂŞ ich siĂŞ pognĂŞbi i bĂŞdzie spokĂłj. :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Na razie przeszkadza mi ogromny haÂłas na przerwach (aÂż uszy bolÂą), a kiedy sÂłyszĂŞ dÂźwiĂŞ dzownka to gotowy jestem wyskoczyĂŚ przez okno! Ale ogĂłlnie mĂłwiÂąc jest fajnie.
Wracaj¹c do scenografii - TVN24 praktycznie od 18.00 nie nadaje ju¿ serwisów ze starego studia - jest sport, powtórka jakiegoœ wywiadu, o 18.30 Bilans, z kolei o 19.00 po kilkunastu dniach na "sucho" oficalna premiera. A¿ poœwiêcê dzisiaj swój czas i w³¹czê Fakty. Potem jak zawsze wiadomoœci a na deser Monika Olejnik :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Niestety nie byÂło Âżadnej zapowiedzi. Tak jak przewidywaÂłem dadzÂą wszytko naraz bez zdradania tajemnicy. To kuÂż za 20 minut.
Zobaczymy czy to naprawdĂŞ bĂŞdzie przeÂłom czy trochĂŞ rozdmuchana wrzawa. :?: :?: :?:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ... :!: :!: :!:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

CaÂłkiem nieÂźle to wyglÂąda...
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MnÂą to nie wstrzÂąsnĂŞÂło a oczekiwaÂłem wstrzÂąsu. :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja mam ma³e pytanko - co z tymi lotniczymi fotleami? Staram siê ogl¹daÌ oststnio Fakty, aby w pe³ni poznaÌ nowe studio i jego mo¿liwoœci techniczne, jednak wci¹¿ nie widaÌ fotela na którym siedzi pgospodarz programu. (Ewentulanie kiepsko widzê :P :P )
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

No w³aœnie. Ale sami mówili, ¿e puki co bêdzie dzia³a³o ok 60% techniki, a reszta bêdzie uruchamiana na bie¿¹co w nastêpnych miesi¹cach.
Pozdrawiam - KRASU 8)
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Fajna jest ta kamera "fruwajÂąca" nad newsroomem, moÂżna sobie podpatrzec pracĂŞ dziennikarzy.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a ja ciÂągle nie mogĂŞ siĂŞ w tym studio poÂłapaĂŚ, czy ktos mĂłgÂłby zrobiĂŚ jakiÂś plan studia, tak zeby byÂło widac z ktĂłrej strony jest scenografia faktĂłw a z ktĂłrej tvn24 :arrow:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

eee...no jak z ktĂłrej. Ci z FaktĂłw i Ci z serwisĂłw siedzÂą dokÂładnie przy tym samym biurku to co ty tam chcesz dojrzeĂŚ :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości