4-ta twarz potrzebna?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: 4-ta twarz potrzebna?

Post autor: redix »

aldek pisze:Wed³ug mnie takie twarze mog³y byæ potrzebne do FAKTÓW TVN
Prezenterzy FakĂłw o 19.00
1.Danuta Cholecka
2.Dorota Wysocka
3.MichaÂł Adamczyk
4.Andzej Turski
prezenterzy Faktów popó³udniowy³
1.JarosÂław JugaÂła
2.Krzystof Ziemiec
3.Iwona Kutyna
4.Katarzyna Werrner.
reporterzy FaktĂłw 19.00
1.Agata Dzikowska
2.Mikoaj Kunica
3.Katarzyna Werrner
4.Mariusz Maks Kolonka -sekcja zagranicna (USA)
reporterzy Faktów popó³udniowych
1.Mariusz Maks Kolanko - sekcja zagraniczna ( USA)
2.JarosÂław KuÂś - sekcja wojena
3.Dorota Gawryluk
4.Piotr JasoĂą -sekcja zagraniczna (Rosja)
To nie jest dobry pomysÂł (delikatnie mowiÂąc) :roll: . A co chcesz zrobiĂŚ z obecnÂą ekipÂą FaktĂłw ? ZwolniĂŚ ?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Dowcip ?

Post autor: salladyn »

aldek pisze:Wed³ug mnie takie twarze mog³y byæ potrzebne do FAKTÓW TVN
Prezenterzy FakĂłw o 19.00
1.Danuta Cholecka
2.Dorota Wysocka
3.MichaÂł Adamczyk
4.Andzej Turski
prezenterzy Faktów popó³udniowy³
1.JarosÂław JugaÂła
2.Krzystof Ziemiec
3.Iwona Kutyna
4.Katarzyna Werrner.
reporterzy FaktĂłw 19.00
1.Agata Dzikowska
2.Mikoaj Kunica
3.Katarzyna Werrner
4.Mariusz Maks Kolonka -sekcja zagranicna (USA)
reporterzy Faktów popó³udniowych
1.Mariusz Maks Kolanko - sekcja zagraniczna ( USA)
2.JarosÂław KuÂś - sekcja wojena
3.Dorota Gawryluk
4.Piotr JasoĂą -sekcja zagraniczna (Rosja)
To byÂłby pocaÂłunek Âśmierci dla FaktĂłw :shock: Mam nadziejĂŞ Âże twĂłj plan pozostanie planem.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
aldek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 02 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Sieradza
Kontakt:

4-ta twarz potrzebna?

Post autor: aldek »

Do redix nie chce zwolnic tamej ekipy
Hej
Fakty TVN o 19.00 na TVN i iTVN zapraszają Justyna Pochanke,Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak oraz gwiazda polskiej telewizj KAMIL DURCZOK
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

A ja uwaÂżam, Âże obecny skÂład jest dobry. Dobry, a nie wspaniaÂły - a za taki uwaÂżaÂłbym gdyby w Faktach byli Justyna Pochanke, Tomasz Lis, Anita Werner i Bogdan Rymanowski. Z obecnego skÂładu prezenterskiego wyrzuciÂłbym Kajdanowicza - jest on Âświetnym reporterem ale prowadzÂącym juÂż nie. W obecnych warunkach zastÂąpiĂŚ by go mogÂła Anita Werner, a do popoÂłudniowych FaktĂłw to zawsze kogoÂś siĂŞ znajdzie. SkÂładu reproterĂłw bym nie zmieniaÂł bo jest dobry. A co do takiej jednej wielkiej gwiazdy to od czasu Lisa nie ma takiej w Âżadnym serwisie. OczywiÂście prĂłbuje sie robiĂŚ takÂą gwiazdĂŞ ze Smoktunowicz we "Wydarzeniach" ale wydaje mi siĂŞ, Âże sama nie do koĂąca sobie radzi jako twarz programu - nie jest zbyt popularna.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

khornik pisze:OczywiÂście prĂłbuje sie robiĂŚ takÂą gwiazdĂŞ ze Smoktunowicz we "Wydarzeniach" ale wydaje mi siĂŞ, Âże sama nie do koĂąca sobie radzi jako twarz programu.
W pe³ni siê zgadzam z t¹ opini¹. Natomiast co do Faktów to jestem zwolenniczk¹ opcji pt. "Kajdanowicz musi odejœÌ". Zastanawiam sie czy wyrzucenie Marciniaka nie by³oby dobrym posuniêciem. :mhm: Zdecydowanie Kunica nie powinien wracaÌ do grona reporterow TVN. :twisted: Nie trawiê go ani teraz ani nigdy. Anita powinna awansowaÌ do wydaù weekendowych i jak ju¿ w innym w¹tku wspomnia³am powinno byÌ dwóch prowadz¹cych, w Popo³udniowych mo¿e zostaÌ tak jak jest. Osobiœcie uwa¿am ,¿e do Faktów jako reporterka powinna do³¹czyÌ Magda Sakowska bo jest dobra w tym co robi. :tanczy:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja uparcie twierdze, Âże "Fakty" powinny prowadziĂŚ pary tak jak "Raporty" w TVN24...np Pochanke-Durczor, Werner-Marciniak. W TVN i TVN24 jest tylu dobrych reporterĂłw i prezenterĂłw, Âże chyba juÂż nie trzeba ÂściÂągaĂŚ nikogo z TVP i Polsatu. A juÂż napewno nie tej wymalowanej Smoktunowich... :devil:
Wróciłem!!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

WidziaÂłbym DorotĂŞ Gawryluk w TVN...Ale ma swoje 'Forum' w 1.,swĂłj program dziĂŞki ktĂłremu siĂŞ rozwija.kto wie,czy pozwoliliby jej na takie swoje 'dziecko' w TVN-ie :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości