Reporterzy odchodzą z redakcji Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Hmm.. mi tam troche ich szkoda, bo nie lubie zmian. Jeszcze sie do K. Ziemca nie moge przyzwyczaiĂŚ, a teraz jak bedÂą na zmiane prowadziĂŚ z Kajdanem... <szok>
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

moÂże ryman teraz teÂż bĂŞdzie przygotowywac materiaÂły
Ostatnio zmieniony wtorek 31 maja 2005, 20:32 przez tom c., łącznie zmieniany 2 razy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wydaje mi siĂŞ, Âże Inga RosiĂąska przejdzie do TVB i bĂŞdzie przygotowywaĂŚ materiaÂły o UE. Ryman raczej na pewno nie. RozwaÂżam rĂłwnieÂż kandydaturĂŞ Morozowskiego.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

http://img236.echo.cx/my.php?image=tvp6ue.jpg

CZYZBY ?????? :D:D:D:D jak widaĂŚ Grzechu M jak widaĂŚ gratulacje :D :brawo: jak kula w pÂłot

btw Kajdan bĂŞdzie reporterem politycznym
Ostatnio zmieniony wtorek 31 maja 2005, 20:32 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

wydaje mi sie ze zarz±d TVN nie znosi je¶li mu siê kto¶ przeciwstawia ... Lis Olejnik Sobieniowski ALE PLAMA i teraz gdyby zar±d by³by inny mo¿e wszystko by siê inaczej potoczy³o .... radze na przysz³o¶æ dobrze siê ZASTANOWIÆ !! (teraz to oni sami podjêli tak± decyzjê ale wcze¶niej.. )
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

http://img236.echo.cx/my.php?image=tvp6ue.jpg
to artykuÂł dla faustusa

tak naprawde ten artykuÂł miecugowa jest niepotrzebny, bo pisze w nim nic nowego :D
Ostatnio zmieniony wtorek 31 maja 2005, 20:40 przez tom c., łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Marcin pisze:Wydaje mi siĂŞ, Âże Inga RosiĂąska przejdzie do TVB i bĂŞdzie przygotowywaĂŚ materiaÂły o UE.
Chodzi Ci o TVN?

Co sÂądzicie o takim scenariuszu:
- Kunica i Kajdan trac¹ grunt pod nogami i postanawiaj¹ sami rozstaÌ siê ze stacj¹. Wszak w TVN jest kilku lepszych dziennikarzy zajmujacych siê podobn¹ tematyk¹. Patrz Kolenda, Sekielski, Morozwski, czy nawet ostatnio Mazur. W TVP mog¹ mieÌ g³ówne teamty, a co za tym idzie wiêcej kasy. W TVN raczej musieli siê biÌ o relaizacje wa¿nych wydarzeù.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

now ³¹snie w³asnie :D
chyba siĂŞ Grzechu M pomyliÂł
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Ja myÂśle Âże reportarze bĂŞdzie robiĂŚ ktoÂś z TVN24, albo bĂŞdzie ktoÂś inny.
Żartowałem.
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

doktorfaustus1 pisze:Co sÂądzicie o takim scenariuszu:
- Kunica i Kajdan trac¹ grunt pod nogami i postanawiaj¹ sami rozstaÌ siê ze stacj¹. Wszak w TVN jest kilku lepszych dziennikarzy zajmujacych siê podobn¹ tematyk¹. Patrz Kolenda, Sekielski, Morozwski, czy nawet ostatnio Mazur. W TVP mog¹ mieÌ g³ówne teamty, a co za tym idzie wiêcej kasy. W TVN raczej musieli siê biÌ o relaizacje wa¿nych wydarzeù.
no oczywiÂście chodzi o to.
przede wszystkim kajdan w tvp bĂŞdzie miaÂł o wiele wiĂŞcej "miejsca" i kasy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

tom c. pisze:http://img236.echo.cx/my.php?image=tvp6ue.jpg
to artykuÂł dla faustusa

tak naprawde ten artykuÂł miecugowa jest niepotrzebny, bo pisze w nim nic nowego :D
1) Gratulujê ostateniego zdania - pó³ królestwa i rêkê ksiê¿niczki dla œmia³ka, który mi wyjasni jego znaczenie.
2) ChciaÂłem zauwaÂżyĂŚ, Âże Grzegorz M czĂŞsto wypowiada takie sÂądy - po jednym z nich dostaÂł zakaz wstĂŞpu do budynkĂłw Polskiego Radia...
Ciekawe w jaki sposób teraz ustosunkuje siê do ucieczki dwóch dziennikarzy? Hê? Przy okazji zwracam uwagê, i¿ zachow¹³ siê jak zwyk³y cham mówi¹c, i¿ nikt nie zna nazwisk reproterów politycznych \\` tj. Joanne Wajdê i Dominikê D³ugosz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja teÂż nie znam tych nazwisk. Czy jestem chamem?
tak naprawde ten artykuÂł miecugowa jest niepotrzebny, bo pisze w nim nic nowego
Chyba nikt nie jest w stanie tego wyjaÂśniĂŚ. :?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie Marcienie - nie jesteÂś chamem. Jednak uwierz mi, Âże Miecugow w tym momencie kÂłamaÂł. Nie wierzĂŞ, Âże nie zna ich nazwisk. W dodatku juÂż sam ton jego wypowiedzi nie byÂł zbyt uprzejmy i ÂświadczyÂł o ogromnej megalomani pana Grzegorza. trochĂŞ pokory by mu siĂŞ przydaÂło - tym bardziej, iÂż wielu pamiĂŞta jego epizod w BB.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

no artykul po prostu nie jest ciekawy, miecugow w nim tylko krytykuje TVP, stacje w ktĂłrej sam pracowaÂł i mĂłwi Âże to jasne Âże ludzie wolÂą prywatne stacje.
dlatego napisaÂłem Âże artykuÂł jest niepotrzebny
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości