Reporterzy odchodzą z redakcji Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

Bartek pisze:tak sie zastanawiam kto ich moglby zastapic - tak na prawde w tvn24 mamy dobrych dziennikarzy, tylko "bez marki".
maciej mazur robi bardzo dobre materiaÂły i jestem przekonany Âże to on bĂŞdzie nastĂŞpca kunicy.
Bartek pisze:Teraz wiem, czemu Kajdanowicza nie bylo w spisie prezenterow na tvn24.pl
wÂłaÂśnie Âże siĂŞ w sobotĂŞ krĂłtko pojawiÂła biografia kajdanowicza..potem znowu znikneÂła ciekawe co
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kajdanowicz i Kunica odchodzÂą z tvn!

Post autor: salladyn »

Nie Âżal mi Kajdanowicza zupeÂłnie.On nigdy nie byÂł prowadzÂącym,tylko spikerem jak juz napisalem w komentarzu do artykuÂłu.Ja proponowaÂłbym na prowadzÂącego fakty Grzegorza Miecugowa.Na news-ach zĂŞby zeÂżarÂł wiĂŞc na pewno by sobie poradziÂł.Co wy na to?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A niech to kura jajem trzaœnie (¿eby nie u¿yÌ bardziej wulgarnych s³ów) - a--utomat od wrzeœnia bêdzie prezenterem Wiadomoœci. Jedyna nadzieja - zajmie miejsce Wysockiej. I o ile tego pana mogê w jakimœ sensie zaakceptowaÌ, to Kunica ma u mnie bardzo niskie loty (zw³aszcza za "dog³êbne" stand up'y w stylu "Jest Ÿle, bo jest Ÿle").

WÂłaÂśnie - ciekawe, czemu nie poszli do Lisa? MoÂże rzeczywiscie racje miaÂł Walter, mĂłwiÂąc, Âże Lisek byÂł bardzo zarozumiaÂły a swoim chamskim, nadĂŞtym, bufoniastym i wrednym zachowaniem zraÂża do siebie ludzi.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

doktorfaustus1 pisze:A niech to kura jajem trzaœnie (¿eby nie u¿yÌ bardziej wulgarnych s³ów) - a--utomat od wrzeœnia bêdzie prezenterem Wiadomoœci.
MoÂże Kajdanowiczowi spodobaÂła sie kampania reklamowa WiadomoÂści, bo tam prowadzÂący na bilboardach i w ogĂłle... A moze to wpÂływ kampanii reklamowej SmerfĂłw? Kajdan pomyÂślaÂł, pomyÂślaÂł i uciekÂł z TVN krzyczÂąc: "Smerfuj siĂŞ kto moÂże" :!: :evil2: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ewentualnie Kajdan nie móg³ znieœÌ tego, i¿ w ka¿d¹ niedzielê "Przygody pszczó³ki Maji" ogl¹da wiêcej widzów. Mo¿e nawet prosi³ Waltera juniora o zmianê emisji Faktów na 18.30. W gruncie rzeczy Kajdan ma wiele wspólnego z Guciem - oboje s¹ leniwymi trutniami, które przez ca³e ¿ycie skacz¹ z kwiatka na kwiatek. :D Co do Smerfów - jak powszechnie iwadomo za tymi nie przepada Gargamel i Ryman. Chocia¿ Pochanke mog³aby jeden raz poprowadziÌ Fakty w stroju Smerfetki.
Ostatnio zmieniony wtorek 31 maja 2005, 19:11 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale jaja!
Kajdanowiza jako reportera mi szkoda. Powiem krĂłtko. W Faktach nie ma juÂż automatĂłw. Koniec. Grzegorz Kajdanowicz bĂŞdzie prowadziÂł "WaramoÂści", wielbione przez Faustusa i innych.
MikoÂłaj Kunica - za nim pÂłakaÂł nie bĂŞdĂŞ.
SÂądzĂŞ, ze weekendowe poprowadzi Werner, a popoÂłudniowe zamiast niej Marciniak. Jak Redo albo Marciniak trafiÂą do weekendowych teÂż Âźle nie bĂŞdzie. Kiedy ostatni materiaÂł Kajdana?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

doktorfaustus1 pisze:Ewentualnie Kajdan nie móg³ znieœÌ tego, i¿ w ka¿d¹ niedzielê "Przygody pszczó³ki Maji" ogl¹da wiêcej widzów.
Mam do ciebie pytanie.Czy nie uwaÂżasz Âże jesteÂś Âślepo zapatrzony w tvp i nie widzisz dobrych dziennikarzy poza tvp?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Kajdanowicz i Kunica to Âświetni reporterzy! Teraz wszystko siĂŞ rozsypie. Po prostu masakra to, co sie dzieje z TVN. Nie wyobraÂżam sobie tego wszystkiego po ich odejÂściu. W TVP siĂŞ zmarnujÂą, bo FAKTY to jednak wspaniaÂła marka (zapominajac o tych problemach personalnych i nepotyzmie - oczywiscie), choĂŚ nie wiadmo czym siĂŞ kierowali... Zobaczymy jak sytuacja siĂŞ rozwinie.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

salladyn pisze: Mam do ciebie pytanie.Czy nie uwaÂżasz Âże jesteÂś Âślepo zapatrzony w tvp i nie widzisz dobrych dziennikarzy poza tvp?
Prosze podaj fragment wypowiedzi, w której mówiê i¿ jedyni dobrzy dziennikarze pracuj¹ w TVP. Czy w poprzednim poœcie wyrazi³êm tak¹ opiniê? Nie! Widzê, ¿e masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Jesteœ ¿a³osny.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W TVN spojrzeli pewnie prawdzie w oczy i nie chcieli, by dalej prowadziÂł Fakty, a on siĂŞ obraziÂł i zabraÂł ze sobÂą do TVP KunicĂŞ.
Grzegorz Kajdanowicz bĂŞdzie prowadziÂł WiadomoÂści - ale numer. :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kajdanowicz i Kunica odchodzÂą z tvn

Post autor: salladyn »

Wiesz co ja ciĂŞ nie wyzywaÂłem od ÂżaÂłosnych.Po za tym nie trzeba napisaĂŚ Âże nie ma dobrych dziennikarzy w TVN,wystarczy tak prowadzic i nacechowac dyskusjĂŞ aby taki wniosek sam siĂŞ nasuwaÂł.Ja na przykÂład ceniĂŞ wielu dziennikarzy i z tvp i z polsatu.Dorota Wysocka,Dorota Gawryluk,Hanna Smoktunowicz uwaÂżam Âże to Âświetne dziennikarki.Jeszcze nie widzialem postu ktĂłry byÂłby przyjaznie nastawiony do ktĂłregokolwiek z dziennikarzy faktĂłw z twojej strony.JeÂśli siĂŞ mylĂŞ to podaj przykÂład.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Co do faktu, iÂż odeszli do TVP , a nie do LIsa.
MoÂże Lis nie ma juÂż tak duzej wÂładzy i nie moze przyjmowaĂŚ juÂż nowych dziennikarzy, nawet wspaniaÂłych faktowcĂłw, bo musi z tych polsatowskich zrobiĂŚ kolejny dream team (nie wychodzi mu na razie :lol: )? To nie moja hipoteza, a mojego taty, bo osobiÂście uwaÂżam, Âże zrobiÂłby wiele, by ich przyjaĂŚ. Ciekawe tylko dlaczego staÂło sie inaczej... :?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja siĂŞ cieszĂŞ :D:D:D
oczywiscie szkoda mi Kunicy bo to dobry reporter ale A*tomat bardzo dobrze ze idzie out of fuckty :D
by³ takim sobie reporterem i tragicznym prowadz¹cym szkoda tylko ze Waramoœci w TVP schodza na psy jesli podkupuj¹ A*tomata... ale có¿ bêdzie pasowa³ do Wysockiej :D

a co do jego miejsca w TVN to moze wÂłasnie ona je zajmie jeden a*tomat za drugiego :D wszak notowania Dorotki spadajÂą

Te¿ bêdzie mi brakowa³o Kajdana w fucktach i szcze¿e mówi¹c nie chcia³am rzeby odchodzi³ tylko zeby by³ reporterem na pewno nie zazdroszcze mu te¿ atmosferyz pracy bo pewnie ma tam teraz niez³y gnój.... ale có¿ ... mam nadziejê ze w tvp bedzie mu dobrze bo pewnie musieli mu dobre warunki zaproponowaÌ

pomimo ze nie przepadam za Kajdanem to jakoÂś tak dziwnie ....
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Hmmmmmmm u mnie dziÂś rano na tvn24.pl w spisie prezenetrow byÂł kajdanowicz. wogoĂłle byÂł od pocztaku istnienia nowej strony tvn24. Tylko dziÂś zdjĂŞcie doszÂło.
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Re: Kajdanowicz i Kunica odchodzÂą z tvn

Post autor: doktorfaustus1 »

salladyn pisze:Wiesz co ja ciĂŞ nie wyzywaÂłem od ÂżaÂłosnych.Po za tym nie trzeba napisaĂŚ Âże nie ma dobrych dziennikarzy w TVN,wystarczy tak prowadzic i nacechowac dyskusjĂŞ aby taki wniosek sam siĂŞ nasuwaÂł.Ja na przykÂład ceniĂŞ wielu dziennikarzy i z tvp i z polsatu.Dorota Wysocka,Dorota Gawryluk,Hanna Smoktunowicz uwaÂżam Âże to Âświetne dziennikarki.Jeszcze nie widzialem postu ktĂłry byÂłby przyjaznie nastawiony do ktĂłregokolwiek z dziennikarzy faktĂłw z twojej strony.JeÂśli siĂŞ mylĂŞ to podaj przykÂład.
Najpierw rzucasz oskra¿enia, a potem ka¿esz mi szukaÌ dowodów obalajacych Twoj¹ tezê? A mo¿e to Ty powinnienes znaleŸÌ moj¹ wypowiedŸ, w której stwierdzam, i¿ jedyni dobrzy dziennikarze pracuj¹ w TVP. Gratulujê argumentacji.
Równie dobrze móg³bym powiedzieÌ, ¿e jesteœ wielb³¹dem i czekaÌ, a¿ udowodnisz, ¿e nim nie jesteœ. Wybacz, alew taka dyskusja kojarzy mi siê z procesami politycznymi przeprowadzanymi w Polsce w latach 50 XX wieku.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości