Reporterzy odchodzą z redakcji Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Komunikat ZarzÂądu TVN S.A.

MikoÂłaj Kunica i Grzegorz Kajdanowicz podpisali umowĂŞ z TVP po otrzymaniu od Telewizji Publicznej propozycji bardzo wysokich kontraktĂłw. W ostatnich latach obaj dziennikarze FaktĂłw TVN korzystali z licznych uprawnieĂą, bonusĂłw i przywilejĂłw przysÂługujÂących reporterom naszej Stacji, jednak warunki finansowe zaproponowane przez TVP - korzystajÂącej z opÂłat obonamentowych - obaj dziennikarze uznali za korzystniejsze dla siebie. TVN nie negocjowaÂł z MikoÂłajem KunicÂą i Grzegorzem Kajdanowiczem warunkĂłw ich pozostania. NaleÂży podkreÂśliĂŚ, Âże obaj reporterzy podpisali wczeÂśniej z TVN umowĂŞ, ktĂłra uniemoÂżliwia im podjĂŞcie pracy w innej stacji telewizyjnej w ciÂągu najbliÂższych 6 miesiĂŞcy.
ÂźrĂłdÂło: tvn.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No Âładnie. Ja juÂż maÂło rozumiem. Kto zawiniÂł? ZarzÂąd? Czy Kajdanowicz i Kunica rzezcywiscie chcieli odejsĂŚ dla zarobkĂłw? W takim razie po co tyle tkwili w TVN skoro nie odpowiadaÂły im zarobki? Wszystko takie zagmatwane. Ale jedno jest pewne: TVN siĂŞ wali i to w wiĂŞkszoÂści autodestrukcja :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czyli hasÂła typu "gra zespoÂłow" czy teÂż "dream team" sÂą juÂż nie aktualne. KiedyÂś na takich ludzi okreÂślano mianem "sprzedawczykĂłw".
PS myÂślaÂłby kto, Âże TVN jest tak biedne i nie staĂŚ go na wysokie pensje dla dziennikarzy...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

a tak na marginesie mam pytanie do ÂŁukasza.. czy to dziĂŞki mnie zostaÂł opublikowany ten komunikat na tvn.tivi.pl ?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

myœlê ze po odejœciu Lisa zespó³ Faktów dosta³ bardzo wysokie kontrakty, ¿eby nikt nie odszed³ i teraz wy¿sze stawki s¹ ju¿ po prostu dla TVN nieop³acalne, lepiej pozbyÌ siê takich ludzi i na ich miejsce przyj¹Ì nowych

a ten zapis w kontrakcie oznacza, Âże w TVP pojawiÂą siĂŞ dopiero 01.12 :? :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MoÂże TVN wÂłaÂśnie przypomniaÂł o 6 miesiĂŞcznym okresie swoim pracownikom... WedÂług informacji TVP w WiadomoÂściach mieli pojawiĂŚ siĂŞ juz we wrzeÂśniu, czyli za trzy miesiÂące. OczywiÂście juÂż wczĂŞsniej chodziliby na kolegia... Komu wierzyĂŚ?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

:: Kamil pisze:a tak na marginesie mam pytanie do ÂŁukasza.. czy to dziĂŞki mnie zostaÂł opublikowany ten komunikat na tvn.tivi.pl ?
MoÂżna tak powiedzieĂŚ. JesteÂś z siebie dumny? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

CaÂła sytuacja jest dla mnie bardzo zaskakujÂąca.
Nie ukrywajmy siĂŞ,odejÂście tej dwĂłjki to dla tvn spora strata,niezaleznie od symaptii lub antypatii jaka ktos darzyÂł wspomniany duet.
Jezeli g³ównym powodem przejœcia faktowców do konkurencji sa lepsze warunki finansowe (w co trudno mi uwierzyÌ) to stawia ich moich zdaniem w bardzo niekorzystnym œwietle.To dziêki stacji Waltera uda³o im sie bowiem osi¹gn¹c to co osi¹gneli,doszli do tego co maj¹,zdobyli warsztat oraz niesamowite doœwiadczenie pracy z profesjonalistami,a teraz odwdziêczaj¹c siê za to wszytsko przechodza do konkurencji,bo ta daje wiêksza kasê i dodaje niby presti¿u.
Nie Âżebym jakoÂś strasznie krtycznie odnosiÂł siĂŞ do pracy dziennikarzy tvp,ale warto zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ na fragment oÂświadczenia zarzÂądu tvn:NaleÂży podkreÂśliĂŚ, Âże obaj reporterzy podpisali wczeÂśniej z TVN umowĂŞ, ktĂłra uniemoÂżliwia im podjĂŞcie pracy w innej stacji telewizyjnej w ciÂągu najbliÂższych 6 miesiĂŞcy. TVP widzi ich u siebie od wrzesnia...
Jakas rozbieznosc?Ciekawe czy przez 6 miesiecy nieobecnosci na wizji ,ich popularnosc nieco nie przycichnie..

Myœle ¿e ca³kiem mo¿liwe ze naprawdê niedokoùca w ca³ym tym sporze winny jest zarzad Tvn.Mo¿e chcciano pozbawic Kajdanowicza prowadzenia g³ównego wydania?A ten w geœcie gwiazdorskiego kaprysu zaciagn¹³ swojego kumpla i razem zarz¹dali du¿ej podwy¿ki,myœl¹c i¿ tvn ich tak ceni ze na peweno nie da sobie bez nich rady....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:
:: Kamil pisze:a tak na marginesie mam pytanie do ÂŁukasza.. czy to dziĂŞki mnie zostaÂł opublikowany ten komunikat na tvn.tivi.pl ?
MoÂżna tak powiedzieĂŚ. JesteÂś z siebie dumny? :D
czy ja wiem.. raczej nie tylko tak chciaÂłem wiedzieĂŚ :D aÂż taki nie jestem
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Pewnie przez te 6 miesiêcy w ramach spedzania wolnego czasu obaj panowie napisz¹ ksi¹¿ki, Kajdan swoja zatytu³uje <trudne s³owo> "Nie by³em automatem", a Kunica swoj¹: "Bo Grzesio mi kaza³" i dowiemy siê pikantnych szczegó³ów z ¿ycia korytarzy przy ulicy Wiertniczej w Warszawie :evil2: :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ZauwazyÂłem takÂą dziwnÂą rzecz, ze jak dziennikarz jest w TVN to jest takÂą kochanÂą maskoteczkÂą ktĂłrÂą tylko przytulaĂŚ i chwaliĂŚ, a jak odejdzie z TVN nie zawsze z wÂłasnej woli (Lis) to zaczyna siĂŞ tu z Niego wyÂśmiewaĂŚ, szydziĂŚ. W tej chwili zaczyna siĂŞ to wÂłasnie robic z Kajdanem i KunicÂą (patrz post arrow-a). Czy wy kochacie tych swoich bo majÂą na czole nalepke TVN czy dlatego, Âże sÂą profesjonalistami :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ÂŚmieje sie z nich, bo z dostepnych informacji wynika, ze panowie polecieli na kasĂŞ, czyli po prostu mieli swoich widzĂłw w dupie, a to juz brak szacunku z ich strony :D :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ej, Aro, poka¿ mi jednego posta na moja 100 o Lisie, w którym go krytykujê po tym jak odszed³ z TVN? Tak samo o Olejnik? Co wiêcej, ja o Lisku i Sobieniowskim bardzo chêtnie piszê i czêsto broniê ich przed ró¿nymi atakami, wiêc tak nie mów.

:>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ÂŁukaszu nie mĂłwie, Âże Ty ale czytaÂłem tu juÂż kilka tekstĂłw w ktĂłrych ma miejsce to, co napisaÂłem powyÂżej.

Arrow i co w zwiÂązku z tym :?: W TVP bĂŞdÂą gorsi :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No bĂŞdÂą gorsi, bo gorszy sprzĂŞt, brak kosmicznych foteli, stres spowodowany naciskami z gĂłry, samochody jak dla choÂłoty... Sam wiesz, jak jest w tej TVP. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości