Debaty polityczne w TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Debaty polityczne w TVN

Post autor: Tasiu »

Witajcie. DziÂś napisaÂłem list do TVN:

Witam

Dostajecie takich listĂłw tysiÂące i zapewne ich nie czytacie, ale sprĂłbujĂŞ jednak i napiszĂŞ do was co myÂślĂŞ o polityce w wydaniu TVN.
WieczĂłr wyborczy lepszy niÂż w TVP (prezentacja wykresĂłw teÂż), ale ten zapowiadany salonik z publicystami byÂł maÂło widoczny, ja zdoÂłaÂłem zobaczyĂŚ tylko A. Werner z W. Bartoszewskim bowiem oglÂądaÂłem tylko na TVN nie na TVN 24 i skakaÂłem po kanaÂłach by porĂłwnaĂŚ programy.

Teraz sprawa bolesna. Rozumiê faworyzowanie POiPiSu jako parti kreowanych na zwyciêzców, które pomog¹ waszej stacji przez redukcjê podatków itp., nie dziwiê siê wam, ¿e chcecie wiêcej zarabiaÌ, to zrozumia³e ale czemu wci¹¿ stawiaj¹c pod znakiem "?" swoj¹ wiarygodnoœÌ faworyzujecie Tuska i Kaczyùskiego. Polska to nie tylko prawica. Oczywiœcie trudno debatowaÌ z Bublem, Tymiùskim, S³omk¹ i innymi z poparciem 0,000001%, ale przecie¿ to dla was bardzo nawet powinno byÌ dobre, aby zaprosiÌ do debaty Borowskiego, Leppera i Bochniarz. Do tej samej debaty gdzie Tusk i Kaczyùski. Wybór któregokolwiek z tych ludzi nie zaszkodzi waszym interesom bo te rozegrane s¹ w sejmie, a np wielki wzrost poparcia dla tych kandydatów z ligi 2 spowodowa³ by wielk¹ sensacjê polityczna o, któr¹ w koùcu chodzi. Wiem , ¿e nie odpiszecie na ten list, ale ja domagam siê od was, chocia¿ was debaty tych, którzy maj¹ szansê, bo skoro Borowski ma teraz 8-12% to mo¿e skoczyÌ tak jak i Tusk, który z takiego poparcia wyskoczy³ w parê dni, nie wiadomo czy zrobi³ to uczciwie ale mniejsza o to. A jeœli ju¿ zupe³nie jesteœcie niepowa¿ni i staÌ was tylko na debaty w TVN 24 z og³adalnoœci¹ 0,3% lub zawsze w TVN tylko debaty kandydatów PO i PiS to zróbcie debatê Kaczyùski i Tusk o 20:05 i niech j¹ poprowadzi Kazimiera Szczuka, przynajmniej siê ludzie poœmiej¹, i znudzeni kampani¹ odpoczn¹. ¯ycze wam wiêcej uczciwoœci w polityce. (jak to ironicznie brzmi).

Co sÂądzicie o pomyÂśle debaty tych 2 wykreowanych przez V wÂładzĂŞ (pracownie badaĂą spoÂłecznych) liderĂłw, debatĂŞ prowadzonÂą przez KazimierĂŞ. Czekam na wasze reakcje i jak sami oceniacie to zachowanie TVN wobec innych wyborcĂłw i kandydatĂłw niÂż PO i PiS. Czy TVN musi powielaĂŚ zÂłe zagrywki Polsatu ?
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Pos³uchaj co prawda w wieczorze wyborczym by³ tylko Tusk i Kaczyùski ale ja juz pare razy widzia³em pania Bochniarz. O tym kogo bêdzi epokazywa³o TVN i TVN24 bêdziemy mogli porozmawiaÌ za dwa tygodnie bo do tej pory wszystkie propgramy by³y poœwiêcone rozmowom z kandydatami na pos³ów. wybory prezydenckie przed nami i te dwa tygodnie nam poka¿¹ czy TVN24 pokazuje tylko Tuska i Kaczora.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ma³a uwaga. TVN24 ma ogl¹dalnoœÌ 5 razy wy¿sz¹, anie¿eli poda³eœ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN zaczal juz reklamowac debate Donald Tusk-Lech Kaczynski. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Debate Donald tusk-Leh kaczynski poprwadz duet z wieczoru wyborczego czyli Justyna Pochanke i Bogdan Rymanowski. :spoko: :D :D :D :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i przed nami kolejna debata Tusk-Kaczynski w czwartek 20 pazdziernika pewnie o 21:35. :D
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Debata prezydencka 2010

Post autor: miwaszkiewicz »

W środę 16 czerwca na antenie TVN i TVN 24 wielka debata prezydencka - Jarosław Kaczyński vs Bronisław Komorowski.

Start o 20.00, debata będzie trwała niemal godzinę i zostanie podzielona na bloki tematyczne.

Debatę poprowadzą Justyna Pochanke i Kamil Durczok.

Warto dodać, że będzie to pierwsza debata dwóch największych kandydatów, wcześniej - bo w niedzielę - odbędzie się debata liderów w TVP z udziałem Komorowskiego, Kaczyńskiego, Napieralskiego i Pawlaka.

EDIT
Poprawka - w TVN pojawi się także Napieralski i Pawlak. Debata Komorowski-Kaczyński w TVN dopiero po I turze.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Debata prezydencka 2010

Post autor: ktos »

A skąd te wieści skoro Komorowski w TVP nie chce się pokazać tak gadali cały dzień we wszystkich stacjach a ty piszesz że będzie ?? a po za tym TVn tego nie potwierdził że będzie debata 8)
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Debata prezydencka 2010

Post autor: miwaszkiewicz »

Tak podaje Gazeta.pl.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości