,,Fakty'' o nowej godzinie?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

mnie siĂŞ zdaje, Âże Enceladus, akurat sobie to zmyÂśliÂł. Zamiast: "SÂłyszaÂłem od przyjaciela" powinien napisaĂŚ "We Âśnie zobaczyÂłem, Âże..." lub "WymarzyÂłem sobie ostatnio, Âże..." :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
danio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 23 paź 2005, 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: danio »

Kubs pisze:Dobra, teraz ostudÂźcie sobie gÂłowy. To wierutne bzdury. Zapewniam was, ze publicystyki o 19 nikt nie da!! Chyba, Âże chce zamieniĂŚ siĂŞ w fundacjĂŞ dobroczynnÂą, albo ma za duÂżo pieniĂŞdzy. Poza tym po co rozpoczĂŞÂłaby sie kampania reklamowa FaktĂłw "na pewno" o 19??!!
ZastanĂłw siĂŞ Kubo!! Tak naprawdĂŞ to jest coÂś w stylu "Kropki nad i". Poza tym to bĂŞdÂą przedÂłuÂżone Fakty o ten jeden punkt - rozmowĂŞ z politykami etc...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:I na koĂącu: od kiedy te zmiany ??
Przeczytaj Pawle jeeszcze raz :D
:oops: :oops: :oops: :oops: bez komentarza...... :mur:


Kubs pisze:Dobra, teraz ostudÂźcie sobie gÂłowy. To wierutne bzdury. Zapewniam was, ze publicystyki o 19 nikt nie da!! Chyba, Âże chce zamieniĂŚ siĂŞ w fundacjĂŞ dobroczynnÂą, albo ma za duÂżo pieniĂŞdzy. Poza tym po co rozpoczĂŞÂłaby sie kampania reklamowa FaktĂłw "na pewno" o 19?? :!:


Hmm no tak masz racjĂŞ. :roll: No ale i tak chyba nikt w to nie uwierzyÂł bo nie ma na to dowodĂłw. No i nie Âładnie tak tu przychodziĂŚ i pisaĂŚ gÂłupoty... Nie Âładnie... :[
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Rewolucja w Faktach i nowa ramĂłwka wiosenna

Post autor: :: Kamil »

Enceladus pisze: 20:15 - W11 WydziaÂł ÂŚledczy
20:55 - Na WspĂłlnej
To W11 bĂŞdzie trwaÂło 40 minut? :?
Enceladus pisze:DowiedziaÂłem siĂŞ od przyjaciela takÂże, Âże w Faktach bĂŞdÂą:
A moÂże powoÂłaÂłbyÂś siĂŞ na konkretnÂą osobĂŞ? HĂŞ?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Pan Enceladus chyba uwierzyÂł w sÂłowa pana Kurskiego, Âże ciemny narĂłd wszystko kupi. Ale nie z nami te numery.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

fakty o nowej godzinie

Post autor: salladyn »

Enceladus,tvn ju¿ nie nagrywa "MAMY CIÊ",wkrêcanie jest ju¿ nie modne 8)
Przepraszam ,ale juÂż mieliÂśmy mnĂłstwo informacji od nowych uÂżytkownikĂłw forum na temat zmian we Faktach-szkoda Âże Âżadne z nich na razie nie doszÂły do skutku ;/ Podaj jakieÂś dowody.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
danio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 23 paź 2005, 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: danio »

Ludzie!! Czemu robicie od razu aferê?? Jest takie pewne przys³owie: "cierpliwoœÌ zostanie wynagrodzona"... Po¿yjemy, zobaczymy. Od dawna wiadomo, ¿e bêd¹ jakieœ zmiany. WrzuÌcie trochê na luz. Trzeba po prostu ogl¹daÌ Fakty i stamt¹d siê dowiemy :P :wink:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

fakty o nowej godzinie

Post autor: salladyn »

Ten temat wogĂłle jest zbudowany na plotce.ZaÂłoÂżyÂł go uÂżytkownik ktĂłry juÂż wyleciaÂł z forum.O zmianach we FAKTACH wiadomo tak na prawdĂŞ tylko tyle Âże bĂŞdÂą,a wszelkie plotki na temat tego czy bĂŞdzie dwĂłch prowadzacych czy bĂŞdÂą zmiany grafiki to PLOTKI.ProponujĂŞ wiĂŞc nie zawierzaĂŚ kolejnym rewelacjom.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

wÂłoch pisze:"SÂłyszaÂłem od przyjaciela" powinien napisaĂŚ "We Âśnie zobaczyÂłem, Âże..." lub "WymarzyÂłem sobie ostatnio, Âże..." :lol:
Ja teÂż niedawno miaÂłam sen z nowymi Faktami. Nowe, piĂŞkne kadry. Godzina: 19.00- tradycyjnie. Prowadzi Justyna Pochanke. Myli siĂŞ w co drugim zdaniu, jak nigdy.
£¹czenie z reporterem... zerwa³o, zaczyna coœ czytac, przekrêca. Patrzy w prompter i widac, ¿e siê zepsu³, bo nie wie co mówic. Wszystko siê miesza. Drugie ³¹czenie- nie s³ychac dŸwiêku. Koszmar...
Ale przecieÂż nie piszĂŞ, Âże coÂś wiem o nowych Faktach, nawet jeÂśli miaÂłby to byc proroczy sen. SpokĂłj nas uratuje :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

fakty o nowej godzinie

Post autor: salladyn »

terraX pisze:Prowadzi Justyna Pochanke. Myli siĂŞ w co drugim zdaniu, jak nigdy.
Patrzy w prompter i widac, Âże siĂŞ zepsuÂł, bo nie wie co mĂłwic.
PrĂŞdzej bym uwierzyÂł w to Âże w Klewkach wylÂądowali Marsjanie i strzelali zupÂą ogĂłrkowÂą. 8) :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze: Ja teÂż niedawno miaÂłam sen z nowymi Faktami. Nowe, piĂŞkne kadry. Godzina: 19.00- tradycyjnie. Prowadzi Justyna Pochanke. Myli siĂŞ w co drugim zdaniu, jak nigdy.
£¹czenie z reporterem... zerwa³o, zaczyna coœ czytac, przekrêca. Patrzy w prompter i widac, ¿e siê zepsu³, bo nie wie co mówic. Wszystko siê miesza. Drugie ³¹czenie- nie s³ychac dŸwiêku. Koszmar...(...)
No wiesz...jak mĂłgÂł Ci siĂŞ wyÂśniĂŚ w takim koszmarze program, ktĂłry prowadzi Justyna... :) JuÂż innych to bym zrozumiaÂł :lol: Ale Justyna nawet w takiej sytuacji daÂłaby sobie radĂŞ- no a jakie zakoĂączenie tego koszmaru byÂło ?? :wink:

ps. wnioskujê o zamkniêcie tego tematu z powodu, które wczeœniej wymieni³ salladyn. Jaki sens jest wró¿yÌ z fusów itd. Bêdê zmiany, bêdzie w¹tek gdzie bêdziemy mogli te zmiany komentowaÌ a tak to co raz bêd¹ siê pojawiaÌ ró¿ne "osobniki" którzy bêd¹ próbowaÌ coœ nam zamieszaÌ w g³owie.
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:ps. wnioskujê o zamkniêcie tego tematu z powodu, które wczeœniej wymieni³ salladyn. Jaki sens jest wró¿yÌ z fusów itd. Bêdê zmiany, bêdzie w¹tek gdzie bêdziemy mogli te zmiany komentowaÌ a tak to co raz bêd¹ siê pojawiaÌ ró¿ne "osobniki" którzy bêd¹ próbowaÌ coœ nam zamieszaÌ w g³owie.
Ja jeszcze chcia³bym zobaczyÌ jak¹œ odpowiedŸ tego ostatniego wró¿bity :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Po g³êbszym zastanowieniu uzna³em, ¿e tematu nie bêdziemy zamykaÌ. Jak ktoœ chce popisaÌ sobie, przedstawiÌ swoje marzenia zwi¹zane z Faktami to niech pisze tutaj. Zastrzegam jedynie, ¿e wszelkie tezy oparte o doniesienia "przyjació³" b¹dŸ te¿ lokalnych tygodników powinny byÌ traktowane z przmru¿eniem oka. A jeœli ktoœ posiada jakieœ prawdziwe informacje to niech poda rzetelne Ÿród³o, np. w postaci skanu z gazety czy te¿ potwierdzaj¹cego mejla z domeny @tvn.pl
Tyle z mojej strony :] -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jest wÂątek - "Nasza wizja FaktĂłw" - tam moÂżna fantazjowaĂŚ. No ale jak uwaÂżasz. :]
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

:: Kamil pisze: Ja jeszcze chcia³bym zobaczyÌ jak¹œ odpowiedŸ tego ostatniego wró¿bity :D
Ale o kogo chodzi :?:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości