Fakty w trakcie wizyty Benedykta XVI w Polsce

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dzisiejsze Fakty pod wzglĂŞdem merytorycznym byÂły na najwyÂższym poziomie. Ciekawy byÂł materiaÂł Macieja Mazura i Tomasz Sianeckiego o dzieciach, ktĂłre spotkajÂą siĂŞ i chciaÂłyby spotkaĂŚ sie z papieÂżem dobrze wypadli teÂż Durczok i Pochanke. Niestety Fakty te sÂą za krĂłtkie, konczÂą sie mniej wiecej jak zwykle i sÂą o 10 minut krĂłtsze od WydarzeĂą. mogliby jeszcze zrobiĂŚ jeden - dwa dobre materiaÂły.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Fakty dzisiaj by³y w porz¹dku, ale nie podoba³o mi siê to, ¿e przerwali homiliê Papie¿a. Przecie¿ mogliby trochê poczekaÌ bo jak wiadomo Benedykt XVI mówi ciekawie i zwraca siê teraz w szczególnoœci do Polaków. Niepotrzebnie Fakty prowadzi³o dwóch prowadz¹cych. Kamil by³ na wizji zaledwie kilka minut i w sumie nie mia³ nic wa¿nego do powiedzenia. Wspó³prowadzi³ to wydanie chyba tylko by siê zareklamowaÌ. Oczywiœcie rozumiem "prawa rynku", ale wykorzystywanie wydarzeù religijnych do autopromocji to przesada! :evil:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

No ju¿ nie oskar¿ajmy tego Durczoka o wszystko.Mo¿e jeszcze jest odpowiedzialny za koklusz, gradobicie i nieurodzaj :roll: Ja nie przepadam za Durczokiem ale uwa¿am ¿e dobrze ¿e czêœÌ Faktów by³a sprzed Fraùciszkaùskiej.Ja rozumiem ¿e to mo¿e nie dla wszystkich jest wa¿ne ale dla mieszkaùców Krakowa to jest niezwyk³e ¿e to ju¿ nie Jan Pawe³ II a Benedykt XVI stanie w tym najbardziej znanym oknie w Krakowie.Naprawdê uwierz mi dla wszystkich mieszkaùców Krakowa to by³o wielkie wydarzenie.Szkoda tylko ¿e tak krótko mówi³ :(
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

AleÂż ja nie negujĂŞ doniosÂłoÂści tego wydarzenia. Sama ÂżaÂłujĂŞ, Âże nie mogÂłam tam byĂŚ w tym momencie a bardzo chciaÂłam i juÂż nawet bilet byÂł przygotowany. Niemniej uwaÂżam, iÂż pojawienie siĂŞ drugiego prezentera jest zbyteczne a na dodatek wyglÂąda tak jak to opisaÂłam wyÂżej. Moim zdaniem Fakty lepiej byÂło poprowadziĂŚ z Krakowa niÂż z Warszawy bo wÂłaÂśnie to pierwsze miasto ma szczegĂłlne znaczenie w tym okresie nie tylko dla PolakĂłw, ale i dla Âświata. Obiektywy wszystkich waÂżnych stacji telewizyjnych sÂą zwrĂłcone na FranciszkaĂąskÂą i Aushwitz.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Mandi pisze:Moim zdaniem Fakty lepiej byÂło poprowadziĂŚ z Krakowa niÂż z Warszawy bo wÂłaÂśnie to pierwsze miasto ma szczegĂłlne znaczenie w tym okresie nie tylko dla PolakĂłw, ale i dla Âświata. Obiektywy wszystkich waÂżnych stacji telewizyjnych sÂą zwrĂłcone na FranciszkaĂąskÂą i Aushwitz.
Moim zdaniem dobrze to wypad³o. Wczoraj rano papie¿ by³ jeszcze w Warszawie, po po³udniu ju¿ w Czêstochowie, a wieczorem w Krakowie. I Fakty rozbili na dwie "redakcje"- warszawsk¹, na pierwsz¹ czêœÌ pielgrzymki i krakowsk¹, na drug¹. Poza tym, z Krakowa nie widaÌ wszystkiego ;)
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mandi pisze:Niepotrzebnie Fakty prowadzi³o dwóch prowadz¹cych. Kamil by³ na wizji zaledwie kilka minut i w sumie nie mia³ nic wa¿nego do powiedzenia. Wspó³prowadzi³ to wydanie chyba tylko by siê zareklamowaÌ. Oczywiœcie rozumiem "prawa rynku", ale wykorzystywanie wydarzeù religijnych do autopromocji to przesada! :evil:
ZareklamowaÌ siebie :?: chyba przesadzasz. :? To ³¹czenie by³o po to aby on przedstawi³ plany Benedykta XVI w Krakowie. :roll: Pokazali mapy gdzie bêdzie papie¿ itp. I tu raczej z tego miejsca d³u¿sza relacja nie by³a potrzebna, bo jeszcze w czasie "Faktów" papie¿ nie dotar³ do Krakowa... :roll:
Mandi pisze:Moim zdaniem Fakty lepiej byÂło poprowadziĂŚ z Krakowa niÂż z Warszawy bo wÂłaÂśnie to pierwsze miasto ma szczegĂłlne znaczenie w tym okresie nie tylko dla PolakĂłw, ale i dla Âświata. Obiektywy wszystkich waÂżnych stacji telewizyjnych sÂą zwrĂłcone na FranciszkaĂąskÂą i Aushwitz.
Myœlê, ¿e "Fakty" nadawali z tych miejsc gdzie g³ównie w danym dniu by³ papie¿. :roll: W czwartek i wczoraj by³y z Warszawy, bo prawie ca³e 2 dni papie¿ tam by³, a dziœ i jutro dadz¹ z Krakowa, bo teraz wiêkszoœÌ czasu bêdzie w tym mieœcie... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

terraX pisze:... Poza tym, z Krakowa nie widaĂŚ wszystkiego ;)
PolemizowaÂłbym z tobÂą ... :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dzisiejsze Fakty jak zwykle dobre. Durczok dobrze sobie poradzi³ - tylko na pocz¹tku trochê sie zaci¹³. Dobrze, ¿e reporterzy byli we wszystkich wa¿nych miejscach od Oœwiêcimia po Wadowice. Wzruszaj¹cy by³ ten materia³ Tomasza Sianeckiego o chorych dzieciach. Dobrze te¿, ¿e by³ materia³ o trzêsieniu ziemi w Indonezji, bo to wa¿ne i tragiczne wydarzenie. Dzisiejsze Fakty oceniam dobrze.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No by³o dobrze. :] Du¿o ³aczeù 'na ¿ywo', a na pocz¹tku fajnie to wygl¹da³o jak pokazali wszystkich reporterów i Durczoka w "okienkach". :D Na pocz¹tku i koùcu lot z ramienia, ale dziwny obraz z niego by³ - taki jakiœ ciemny. :roll: Fakt na pocz¹tku Kamil troche siê zaci¹³, ale póŸniej by³o ju¿ dobrze. :D I dziœ by³ kolejny ciekawy materia³ Mazura jakby zza kulis - o ubraniu, butach, okularach papie¿a... :D A tak¿e to co jutro - g³ównie wizyta w Auschwitz-Birkenau.

A jutro - jak powiedziaÂł Kamil - "Fakty" z lotniska w Krakowie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:a na poczÂątku fajnie to wyglÂądaÂło jak pokazali wszystkich reporterĂłw i Durczoka w "okienkach". :D
Rzeczywiœcie fajnie to wygl¹da³o, na marginesie dodaj¹c skojarzy³o mi siê z mozaikami kana³ów, które mo¿na spotkaÌ na satelicie. :)
pawell pisze:Na poczÂątku i koĂącu lot z ramienia, ale dziwny obraz z niego byÂł - taki jakiÂś ciemny. :roll:
Ten obraz to rzeczywiÂście jakiÂś dziwny byÂł, ciemny, niezbyt ostry, prawie taki jak uzyskujĂŞ na starej kamerze analogowej :?
pawell pisze:A jutro - jak powiedziaÂł Kamil - "Fakty" z lotniska w Krakowie. :P
Zapowiada siĂŞ ciekawie. :)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dzisiejsze Fakty zdecydowanie najlepsze spoÂśrĂłd wszystkich w czasie pielgrzymki. Fajny pomysÂł z prowadzeniem z lotniska. MateriaÂły dobre, i ten o wizycie w Auschwitz, i materiaÂł Renaty Kijowskiej. Ciekawy byÂł teÂż kolejny 'niemiecki" materiaÂł Jana BÂłaszkowskiego o obozie w Dachau i komentarzach NiemcĂłw na temat pielgrzymki. Bardzo fajnie byÂło to, Âże caÂły czas sÂłyszeliÂśmy gÂłosy ludzi czekajÂących na lotnisku. Durczok teÂż bez wpadek.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bez wpadek, ale czasem Kamil dziwnie mówi³. :rozglada: Te¿ by³o ma³e zamieszanie jak siê ³¹czy³ z Katarzyn¹ Kolend¹ - Zalesk¹. :roll: I tak te¿ uwa¿am, ¿e to najlepsze "Fakty" z tych specjalnych wydaù. :P Dziœ szczególnie podoba³ mi siê ten materia³ przedstawiaj¹cy Benedykta XVI w oknie na Franciszkaùskiej 3 i w innych miejscach gdzie by³. :D I w³asnie ten materia³ z Niemiec szczególnie sonda - "Z czym kojarzy Ci siê Polska?" (lub tym podobne pytanie). :D Te¿ by³ fajny kolejny materia³ zza kulis tym razem o samolocie, którym wróci do Rzymu papie¿ i o pilotach. :P I na koniec swojego posta dodam, ¿e na pocz¹tku i koùcu by³ nawet fajny lot... :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

na koniec dzisiejszego specjalnego wydania faktĂłw zostaÂł zaprezentowany piĂŞkny materiaÂł podsumowujÂący pielgrzymkĂŞ Ojca ÂŚwiĂŞtego Benedykta XVI. Brawo :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości