Fakty w trakcie wizyty Benedykta XVI w Polsce

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Fakty w trakcie wizyty Benedykta XVI w Polsce

Post autor: Monster »

Obrazek

Czy pamiĂŞtacie Fakty z ostatnich pielgrzymek Jana PawÂła II do Ojczyzny?
Tomasz Lis prowadziÂł Fakty w plenerze, w miejscach gdzie przebywaÂł Ojciec ÂŚwiĂŞty.
Teraz gdy w maju do Polski przyjedzie PapieÂż Benedykt XVI pewne jest, Âże Fakty bĂŞdÂą podobne do tych z poprzednich pielgrzymek Jana PawÂła II.
Jednak czy bĂŞdÂą nadawane wprost z Krakowa, Warszawy, CzĂŞstochowy i innych miejsc gdzie bĂŞdzie Benedykt XVI, czy jednak bĂŞdÂą przypominaĂŚ Fakty z kwietnia 2005, gdzie najpier z widzami witaÂła siĂŞ Justyna Pochanke prosto ze studia w Warszawie a potem oddawaÂła gÂłos Bogdanowi Rymanowskiemu, ktĂłry byÂł w plenerze (teraz byÂłby to Kamil Durczok).
Wszystkiego dowiemy siĂŞ juÂż prawie za miesiÂąc, a do tej pory moÂżemy spekulowaĂŚ.

Jedyne co jest pewne to to, Âże Fakty i tak bĂŞdÂą profesjonalnie przygotowane.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MoÂżemy sobie pospekulowaĂŚ jeÂżeli bardzo chcecie. Jak bĂŞdÂą jakieÂś sprawdzone informacje to teÂż proszĂŞ tu pisaĂŚ i pod Âżadnym pozorem nie zakÂładaĂŚ nowego tematu gdy juÂż pielgrzymka sie zacznie. :arrow:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

G³ównym prowadz¹cym Fakty papieskie bedzie Kamil Durczok. Ciekawe jak sobie z tym poradzi. Uwa¿am ¿e nawet dobrze by bylo gdyby je prowadzili je razem ze Styœk¹ np. z Krakowa. Jak zwykle zastosuj¹ star¹ dobr¹ metodê czyli prowadzenie programu z kilku miejsc. Na okres wizyty zniknie te¿ Uwaga bosame Fakty beda dluzsze. Jak zwykle beda pewnie przygotowane profesjonalnie jak to zwykle specjalnie wydania Faktow. miejmy nadzieje ¿e tym razem los oszczedzi jakichkolwiek wpadek.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak myœlê, myœlê i siê zastanawiam. :mhm: Sk¹d ten Kamil Durczok tu siê wzi¹³ :?: Przecie¿ to nie jego tydzieù (choÌ gdzieœ mówi³, ¿e to bedzie jego), bo wed³ug grafiku w tym tygodniu bêdzie Justyna Pochanke i Grzegorz Kajdanowicz. :> Czyli ktoœ z tej dwójki powinien prowadziÌ specjalne weekendowe wydania... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Durczok jest obecnie jakby nie patrzeÌ g³ówn¹ gwiazd¹ Faktów i pewnie dlatego zostanie specjalnie "sciagniety" na okres pielgrzymki choÌ jest troche nie fair.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nawet juÂż zrobili reklamĂŞ specjalnych wydaĂą "FaktĂłw". :D Kamil Durczok stoi przed ekranem tylnoprojekcyjnym i mĂłwi coÂś, Âże od czwartku specjalne wydania "FaktĂłw". Potem fajny lot nad stoÂłem i pojawia siĂŞ herb papieski logo "FaktĂłw" i chyba jeszcze jakiÂś tekst. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

SÂłyszaÂłam, Âże specjalne wydanie FaktĂłw ma trwaĂŚ 35 minut. Mnie siĂŞ wydaje, Âże to za krĂłtko jak na tak doniosÂłe wydarzenie. :mhm: W koĂącu nie wiadomo czy i kiedy PapieÂż jeszcze odwiedzi nasz kraj. :(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No a po co d³u¿sze :?: :> Przez te 35 minut wszystko powiedz¹ i poka¿¹. ;) I dok³adnie wed³ug programu na tvn.pl "Fakty" w czwartek i pi¹tek bêd¹ trwa³y 35 minut, w sobotê 45, a w niedzielê godzinê. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

DÂłuÂższe Fakty byÂłyby zbĂŞdne. Ciekawe teÂż czy w czasie wizyty bĂŞdÂą informowaĂŚ o innych wydarzeniach.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to najlepszy moÂżliwy duet bĂŞdzie w dniach pielgdzymki w "Faktach":
Media2 pisze:Jak pisze "Gazeta Wyborcza", wydanie czwartkowe prowadzi Justyna Pochanke, piÂątkowe Pochanke i Kamil Durczok, a sobotnie i niedzielne z Krakowa sam Durczok.
Fajnie szczegĂłlnie interesuje mnie jak wypadnÂą StyÂśka i Kamil razem. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Zapowiada sie jakby to powiedzial lekotr z "Telewizji od kuchni" :"arcyciekawie". Dwie wielkie gwiazdy FaktĂłw i obok Tomasza Lisa najwieszksze gwiazdy informacji w Polsce bĂŞdÂą prowadziĂŚ program razem. Mysle Âże wypadnÂą swietnie i beda sie dobrze uzupelniac. Szkoda Âże oboje nie bĂŞdÂą prowadziĂŚ przez caÂły okre pielgrzymki.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i pierwsze "Fakty" papieskie za nami jak zwykle ca³a ekipa wykona³a kawa³ dobrej roboty. :) Bardzo mi siê podoba³o dzisiejsze wydanie - byli wszyscy najlepsi reporte¿y - wiêc musia³o wyjœÌ dobrze. :D Nawet jest specjalna grafika i belki (które by³y te¿ o 16.). :) Materia³y ciekawe i co tu wiêcej mówiÌ by³o ok. ;) Czekam z niecierpliwoœci¹ na jutro. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Fakty - super. kaÂżdy z reporterĂłw Âświetnie przygotowaÂł swojÂą "dziaÂłkĂŞ". Dobrze, Âże nie byÂło tylko sÂłodzenia, ale byÂła teÂż mowa o problemach w KoÂściele. SzczegĂłlnie podobaÂł mi siĂŞ materiaÂł BÂłaszkowskiego o rodzinnych stronach papieÂża. Wielki pozytyw!
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:? Jestem zawiedziony :? Po tak szumnie zapowiadanym programie przez redaktora naczelnego spodziewaÂłem siĂŞ czegoÂś innego. Ten program byÂł...normalny :? PrzecieÂż takie programy sÂą codziennie :?
Nie wiem-moÂże jutro i w weekend bĂŞdzie ciekawiej bo dziÂś wiaÂło nudÂą.
I nawet zebranie w jednym programie najwiêkszych gwiazd programu nie zmieni mojego wra¿enia. By³o jak zawsze - nic ponad przeciêtnoœÌ.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Drugi dzieù pielgrzymki papie¿a i drugie specjalne "Fakty". :) Dziœ by³o te¿ fajnie szczególnie podoba³ mi siê i zainteresowa³ mnie materia³ o œrodkach komunikacji paie¿a - szczególnie o samochodach. :D Pokazali nam te¿ jak bêd¹ wygl¹da³y sobotnie i niedzielne "Fakty". Ustawili siê chyba w tym samym miejscu jak w kwietniu 2005 roku... Tylko coœ krótkie te 2 wydania by³y :roll: ok pó³ godziny trwa³y i koùczy³y sie w tym momencie jak i "Wydarzenia"... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 28 gości