Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Czy zblizajaca sie kompletna "metamorfoza" Faktow wyjdzie im na dobre ???

Tak - Fakty tvn na tym zyskaja!
50
71%
Nie - Fakty tvn na tym straca!
12
17%
Nie będzie to miało większego wpływu na Fakty!
8
11%
 
Liczba głosów: 70

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nowe studio faktĂłw

Post autor: pawell »

salladyn pisze: Powiecie pewnie Âże zmyÂślam ale ja wÂłaÂśnie o takich zmianach myÂślaÂłem.
Ja rowniez pare dni wczesniej sobie wyobrazalem zmiany jakie ja bym dal i jest jedno na koncu (mozna powiedziec wylot ze studia)... :D Jeszcze na koncu dodalbym jakis lot kamery ramienia w studiu tak jak jest to np na koncu M24G. :roll: :D Dobrze ze zaszly te zmiany bo te poprzednie kadry mi sie juz znudzily... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Mi siĂŞ tak "Âśrednio" podobajÂą te zmiany. Piszecie, Âże bardziej dynamicznie,a mi wydaje siĂŞ, Âże kadr z Marciniakiem mimo, Âże wiĂŞcej w nim siĂŞ mieÂści, byÂł bardziej statyczny, niÂż poprzedni.
Za to koĂącĂłwka jak w M24 moÂże byĂŚ, ten caÂły MBC to naturalna scenografia i poprostu grzechem byÂłoby tego nie wykorzystaĂŚ :wink:
salladyn pisze:JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ kiedy te zmiany bĂŞdzie firmowaĂŚ Justyna Pochanke.
Tak, najlepiej przetestowaĂŚ to na Pochanke :lol: , ale nie wiem czy te zmiany bĂŞdÂą teÂż w Faktach w tygodniu..
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowe studio faktĂłw

Post autor: salladyn »

JeÂżeli Justyna prowadzi fakty to mogÂą byĂŚ one nawet nadawane z piwnicy z ziemniakami. 8) Zamiast lotĂłw kamerowych mogliby teÂż wprowadziĂŚ rzuty kamerowe ktoÂś(nie chcĂŞ wskazywaĂŚ konkretnej osoby ale mozecie sobie wyobraziĂŚ kogo mam na mysli :twisted: ) mogÂłbybyĂŚ wystrzeliwany z armaty i trzymaÂłby kamerĂŞ Zapewne wtedy dynamika lotĂłw staÂła by na najwyÂższym poziomie :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moze te zmiany nastapily teraz, bo juz za 9 dni 3000 wydanie "Faktow". :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
danio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 23 paź 2005, 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: danio »

jeden wielki S Z O K :!: :!: :!: :shock: Na poczÂątku nie wiedziaÂłem o co chodzi. Wg mnie kadrowanie Âświetne [zawsze jakieÂś urozmaicenie :wink: ] Ozdobniki suuuuper :!: A loty kamerowe [w Âśrodku faktĂłw, bo te na koĂącu sÂą super;mogÂą byĂŚ [ja bym wolaÂł Âżeby byÂły takie jak w magazynie24h]. Eh... a Piotr prowadziÂł super- nie byÂło wpadek, wszystko jak nalezy. Ale obawiam siĂŞ Âże moÂże tak byĂŚ tylko na weekendowe wydania :cry:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

danio pisze:a Piotr prowadziÂł super- nie byÂło wpadek, wszystko jak nalezy. Ale obawiam siĂŞ Âże moÂże tak byĂŚ tylko na weekendowe wydania :cry:
Chyba byÂła wpadeczka maÂła- Nowickiego zapowiedziaÂł jako Mariusza :wink:
A co do kadru, to mogliby podnieœÌ lekko kamerê, bo na dole widaÌ by³o kawa³ek znaczka tvn- bezsensu to by³o, albo niech pokazuj¹ ca³y znaczek (razem ze sto³em) albo bez znaczka i tylko pocz¹tek blatu.
Wydaje mi siĂŞ, Âże zmiana dotyczy tylko weekendowych, bo co to za debiut nowej realizacji- w sobotĂŞ?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Hydrozagadka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 20 lis 2004, 15:18

Post autor: Hydrozagadka »

A mi siĂŞ niepodobaÂły te zmiany - szczegĂłlnie ozdobniki. Te wyskakujÂące literki - bÂłeeee, a dopasowanie ozdobnikĂłw do nowego tÂła - Âżenada. Dynamiczne loty kamerowe mogÂą sobie byĂŚ.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Mam nadziejĂŞ, Âże ktoÂś z TVN czyte te wypowiedzi na temat zmian w Faktach, bo chciaÂłbym bardzo im pogratulowaĂŚ. SUPER.

ZmieniÂłbym moÂże lot kamer "w Âśrodku" FaktĂłw na bardziej dynamiczny. Np. szybki lot kamery nad caÂłym studiem albo coÂś w tym stylu.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Marcinie ekran wysĂłwany wrĂłci prawdopodobnie od Stycznia ;)
teÂż sie na to ciesze
Android <3
3APA3A
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 00:54

Post autor: 3APA3A »

terraX pisze:Chyba byÂła wpadeczka maÂła- Nowickiego zapowiedziaÂł jako Mariusza :wink:
Raz Marciniak zapowiedzial Agate Adamek jako "Agate AdamskÂą" :lol:
kamuii pisze:Marcinie ekran wysĂłwany wrĂłci prawdopodobnie od Stycznia
teÂż sie na to ciesze
A z czego sie tu cieszyĂŚ - mi ten wysĂłwany ekran nie przypadÂł do gustu
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mialem sie o to wczesniej spytac ale zapomnialem wiec sie teraz pytam:
Bartek pisze:Tylko tych czarnych kropek troche za duzo :P
Jakich czarnych kropek ?? :| :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

ÂŚwietne zmainy graficzne! Literki super, kadrowanie jeszcze lepsze! MiÂłe zaskoczenie!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Fragment mojej dzisiejszej rozmowy z Panem Piotrem Marciniakiem:
Ja pisze:CZY TAKI SPOSÓB KADROWANIA "FAKTÓW" JAK WCZORAJ BÊDZIE RÓWNIE¯ W DNI POWSZEDNIE?
Piotr Marciniak pisze:nie ode mnie to zalezy, ale na razie chyba nie.
[/b]
Piotr Marciniak pisze:(..)Para ja plus Anita chyba nie bylaby dobra ze wzgledu na roznice
gabarytowe... ;-)

Szkoda... Wiem teÂż Âże prace nad zmianami jescze trwajÂą.

I na koniec:
Piotr Marciniak pisze:Do zobaczenia dzisiaj o 19.00


------------------------------------
Ktoœ napisa³ ¿e Fakty popo³ódniowe by³y kadrowane tak, ¿e widaÌ by³o "Pa³ac kultury" oraz te szklane kontynenty. Ja nie pamiêtam.
Żartowałem.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przemek pisze:Wiem teÂż Âże prace nad zmianami jescze trwajÂą.


To moze calkowite zmiany nastapia w poniedzialek 19 grudnia na 3000 wydanie "Faktow". :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

CHOLERA JASNA!!

Wszytsko znĂłw wrĂłciÂło do dawnego stanu. Tylko dlaczego?? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości