Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Zgadzam siĂŞ w 100% z przedmĂłwcami(oprĂłcz tobiego) On po prostu gaÂśnie w oczach i znika jak mgÂła.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

[quote="Krasu"]No niestety siĂŞ nie zgadza. Nie maÂło mu brakuje. MĂłwi jakby nie miaÂł siÂły juÂż ÂłapaĂŚ oddechu na kolejne sÂłowa. ZauwaÂż jak szybko mĂłwiÂą prezenterze np. TVN24. Dziennikarz powinien mĂłwiĂŚ szybko i pÂłynnie, a Marcinowi jeszcze do tego brakuje i to nie tak trochĂŞ, ale to oczywiÂście nie jego wina i nie moÂżna go za to winiĂŚ. WaÂżne, Âże walczy i nie poddaje siĂŞ.[/quote]

W pewnym stopniu siĂŞ zgadzam, pomijajÂąc dziennikarstwo{o ile to mozna nazwaĂŚ dziennikarstwem}Pani JĂŞdrzejowskiej.

----------------------------------------------------------------------------------

Poza tym Ta sa FaktyWydG³ówne i potrzeba tam trochê zdystansowania, lekkiej zadumy i odpowiedniego zaakcentowania przy tematach. Zobaczymy Jak bêdzie dzisiaj, choÌ i tak Od Poniedzia³ku Marcina ma zast¹pic Justyna Pochanke.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

MoÂże to tylko moje wraÂżenie, ale dziÂś jest jakby lepiej. Juz nie ma takiej zadyszki :P
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Filip pisze:MoÂże to tylko moje wraÂżenie, ale dziÂś jest jakby lepiej. Juz nie ma takiej zadyszki :P
Tak! I nawet dowcip sytuacyjny mu siĂŞ udaÂł! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marinka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 20:19

Post autor: Marinka »

to jest bardzo dobry dziennikarz!sadze, ze praca tez w jakis sposob Go motywuje i mobilizuje. raz jest lepiej raz gorzej. a takie wypowiedz nie wiele daja. sadze, ze Pan Pawlowski zdaje sobie z tego sprawe kiedy mu nie wychodzi, kiedy jest cos "nie tak"- przeciez jest profesjonalista. Ja wierze w to, ze bedzie lepiej. Zycze Mu z calego serca szybkiego powrotu do zdrowia i wiary w swoje morzliwosci.PS a z reszta, czy nam zawsze wszystko wychodzi???nie wydaje mi sie :wink: :?:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Rzeczywiœcie dzisiaj o wiele lepiej wygl¹da³ ni¿ wczoraj. Mia³ wiêcej energii, wiêksz¹ si³ê g³osu. S¹dze, ze nie mo¿na te¿ wyci¹gaÌ ¿adnych wniosków co do jego choroby bo to jest w koùcu bardzo groŸny rak i sytuacja mo¿e siê zmieniÌ z dnia na dzieù.
To, ze w nastêpnym tygodni pojawi siê ta okropna pochanke jest oznk¹ tego, ¿e paw³owski dalej idzie siê leczyÌ i nie wróci³ na d³ugu. Mo¿na te¿ wyci¹gn¹Ì z go³a odmienne wnioski. W³adze tvn uzna³y(po czêœci s³usznie), ¿e marcin nie nadaje siê na wizje i dali pochanke i chc¹ j¹ daÌ zamiast marcina a mo¿e i d³u¿ej bo nie jestem pewien czy nawet jakby marcin wyzdrowia³ dali by mu pozycjê równ¹ lisowi.
Sytuacja jest tam bardzo niejasna i niezrozumiaÂła. TVN nie jest ÂświĂŞte i jestem pewien, Âże ta stacja ma niejasne interesy i trzeba to wszystko analizowaĂŚ obiektywnie.

I teÂż niech ci piewcy Pochanke siĂŞ trochĂŞ wstrzymajÂą i nie chwalÂą za to tvn. Sytuacja caÂły czas sie rozwija i kto wie co im jeszcze strzeli do gÂłowy. :twisted: :twisted: :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Dzis ByÂło Super. Na parawde jestem zadowolony, lecz zniesmaczony Faktem iz w poniedziaÂłek zasiÂądzie w jego miejscu Justyna Pochanke.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja teÂż jestem zniesmaczony tym, Âże w poniedziaÂłek ma byĂŚ pochanke. :twisted: :twisted: :twisted:
Najlepie by byÂło gdyby Anitka i Marcin podzielili siĂŞ rĂłwno Faktami.

Ja myÂślĂŞ, Âże PawÂłowski znĂłw wrĂłci na leczenie i caÂły czas stan jego zdrowia jest ciĂŞÂżki. PamiĂŞtam jak pierwszym razem pojawiÂł siĂŞ w faktach w lipcu to nawet dobrze mu szÂło ale za drugim razem a tym bardziej za trzecim razem byÂło koszmarnie wrĂŞcz tragicznie ale dzisiaj byÂł jakiÂś przebÂłysk formy.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

DziĂŞki Michos za to co napisaÂłeÂś :) ja rĂłwnieÂż szanuje twoje zdanie ale wiesz Âże tym razem siĂŞ z tobÂą nie zgodzĂŞ (no ale w wÂątku a Anitce teÂż coÂś napiszĂŞ zaraz sprawdz :) ) nie poÂżaÂłujesz
sÂądze Âże chorym widok Marcina jest potrzebny czego dajÂą dowody w mailach zarĂłwno do niego jak i Kamila kiedy byÂł chory.Co do reszty towarzystwa to czy na prawde jesteÂście takimi estetami
ze przeszkadza wam widok chorego czÂłowieka bo Âźe siĂŞ prezentuje na tle
nowego ekranu ? Nie pasuje do nowoczesnej nieskazitenej oprawy studia ? JeÂśli
mu to pomaga to niech prowadzi fakty jeÂśi nie i jak twierdzÂą niektĂłrzy ma juÂż odpukaĂŚ przerzuty do mĂłzgu to tymbardziej chyba wszyscy powinni go wspieraĂŚ.Rozumiem Âże wy wszyscy od razu zamknelibyscie siĂŞ w Hosicjum i spokojnie odiczali godziny
minuty sekundy ? a moze lata ? Nie wydaje mi siê.Ja te¿ tak do koùca nie wierzê w uczciwoœÌ szefów tvn choÌ z 2 giej strony jeœi Walter p³aci za jego leczenie to mo¿e naprawdê mu na tym zale¿y.Wcale nie chê ogl¹daÌ jego powolnego umierania na ekranie,mam nadzieje ze wyzdrowieje a jesli nie...no có¿ myœlê ¿e
raczej nie bĂŞdzie juÂż duÂżo wczeÂśniej prowadziĂŚ faktĂłw.Dajmy czowiekowi
spokojnie pracowaĂŚ a ... moÂże umieraĂŚ ? w spokoju tak jak wybraÂł a nie tak jak
my byÂśmy wybrali Tyle ode mnie

a no i marcin o wiee lepiej sobie wczoraj dawaÂł radĂŞ :) widocznie trema mineÂła
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

czy mi siê wydaje, czy Fakty s¹ krótsze ni¿ dawniej? no idzisiaj nie by³o na pocz¹tku najwa¿niejszych tematów, ani w g³ównym ani popo³udniowym wydaniu :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak fakty dzisiaj by³y krótsze. Trwa³y 22 minuty i poziom ich skromnie mówi¹c by³ bardzo niski i robiono to wszystko na si³ê. Na fakty popo³udniowe siê spóŸni³em i nie ogl¹da³em ich od pocz¹tku bo nie przysz³o mi do g³owy, ¿e Anitkê moga tam zdegradowaÌ. :twisted: :twisted: :twisted:

Ja mam inne zdanie ty masz inne i tyle ale oba zdania nasze nie wiele siê ró¿ni¹. Paw³owski moim zdaniem powinien prowadziÌ program 3-4 razy w tygodniu. Po prostu niech siê nie przemêcza. Wiesz dobrze kamuii, ¿e wed³ug mnie Anitka i Marcin powinni podzieliÌ siê faktami po równo ale jak wiemy nie bêdzie tak.
Jak przychodzi pochanke to szefowie tvn uznali, ¿e marcin du¿o nie bêdzie prowadzi³ programu i chc¹ na jego miejsce znaleŸÌ drug¹ osobê.
Tylko oni wiedzÂą co naprawdĂŞ dzieje siĂŞ z marcinem i le on bĂŞdzie mĂłgÂł prowadziĂŚ program.
Z rakiem jest tak, Âże jednego dnia moÂżesz czuĂŚ siĂŞ juÂż lepiej ale zaraz mogÂą zrobiĂŚ siĂŞ przerzuty i koniec. Z marcinem naprawdĂŞ nie jest za dobrze. MĂłwiĂŞ to z bĂłlem bo ÂżyczĂŞ mu wszytkiego najlepszego.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

arrow.pablo pisze:czy mi siê wydaje, czy Fakty s¹ krótsze ni¿ dawniej? no idzisiaj nie by³o na pocz¹tku najwa¿niejszych tematów, ani w g³ównym ani popo³udniowym wydaniu :arrow:
DziÂś byÂły rzeczywiÂście jakoÂś krĂłtsze, ale wczeÂśniej w tym tygodniu juÂż trwaÂły dÂłuÂżej (27 minut). A w WiadomoÂściach teÂż dziÂś nie byÂło zapowiedzi tematĂłw...
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Konrad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2004, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Znow to samo ....

Post autor: Konrad »

co tak krytykujecie Pochanke ?? :twisted: ....naprawde dajcie jej poprowadzic te fakty, a sami sie przekonacie, ze magia tego programu pokaze nowe oblicze Pochanke :wink: .... Wsluchajcie sie w to co ona mowi, a nie oceniajcie je powierzchownosci ( choc mnie sie bardzio podoba) !!!! Zapewniem lepszych zapowiedzi materiaÂłow nie znajdziecie nigdzie indziej :) :D :D :) :D
I'm found of TVN 24 and of course I loathe Polsat !!!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

tAK TYLKO PRZEZ NI¡ WYLECIA£A ANITKA. POCHANKE ZNISZCZY TE FAKTY I JA JEJ I CA£EGO TVN-U NIE ZNOSZÊ I NIGDY NIE BÊDE WIERZY£ W JEGO CZYSTE INTENCJE. JESZCE MO¯E BYM J¡ ZAAKCEPTOWA£ GDYBY NIE WYLECIA£A ANITKA ALE ANITKA JU¯ NIE MA A TERAZ BESZCZELNIE BÊD¡ J¡ PROMOWAÆ NA ZASTÊPCE LISA.
JAK TY KONRADZIE TO AKCEPTUJESZ I UWA¯ASZ, ¯E KAJDANOWICZIWI CZY RYMANOWI TO SIÊ BARDZIOEJ NALE¯Y NI¯ ANITCE TO NIE MAMY NAPRAWDÊ O CZYM ROZMAWIAÆ.
JA WIEM TERAZ, ¯E ANITKA JU¯ NIC W TEJ STACJI NIE OSI¡GNIE I WIEM, ¯E ZAWSZE BÊDZIE TAM PODDAWANA CI¡H£YM REPRESJOM A POCHANKE BÊDZIE WSZÊDZIE I ZAWSZE.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Marcin powinien prowadzic na zmiane z JustynÂą . Ale ta powinna pozostaĂŚ przy Magazynie i np.pon-sr Fakty A czw i pi Magazyn.
A w przypadku dÂłuÂższego pobytu Marcina to niech wejdzie Ryman, ale Tylko na zastepstwo.

Co do FaktĂłw popoÂłudniowych To Naprawde Jestem pod WraÂżeniem.Trzeba przyznac , Âże Patrycja siĂŞ Âświetnie wyrobiÂła i te wakacyjne dyÂżury w Magazynie 24. Jest Âświetna, szybko i dokÂładnie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości