Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

no nie chcemy takiej wpadki :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dla mnie nic ciekawego szczerze mĂłwiÂąc narazie
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Rzeczywiœcie realizatorzy powinni szczególnie uwa¿aÌ podczas wydaù, w których rolê gospodarza pe³niÌ bêdzie Ryamnowski - zbyt szybki obrót i klapa - spadnie z fotela lub wylec¹ te ksi¹¿ki telefoniczne, s³u¿¹Ìe jako podest. A przecie¿ nie chcemy tak przykrej wpadki :twisted: :twisted: :twisted:
Dokotorze Faustusie, czy nie zechciaÂłbyÂś zostaĂŚ staÂłym felietonistÂą http://www.tvn.personal.pl? :D Albo najlepiej kimÂś na wzĂłr pana RybiĂąskiego z "Rzeczpospolitej" dla naszej strony? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

TeÂż widziaÂłem te zdjĂŞcia . W internecie i pomniejszone na stronie konkurencji... Studio -coÂś wspaniaÂłego i trzeba przyznaĂŚ, Âże robi wraÂżenie... Piszecie, Âże jest logo tVN. TVN teÂż pewnie jest :wink: FAKTY moÂże bĂŞda nadawane z jednego miejsca, serwisy w TVN24 z innego...
Sa przecieÂż w jednym miejscu plazmowe telewizory, w drugim: monitory...
CoÂś pieknego :P Nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ 6 wrzeÂśnia 19:00 :D No i pewnie TVN24 zagoÂści czĂŞÂściej w moim telewizorze: choĂŚby ze wzglĂŞdu na oglÂądanie studia :lol: :lol:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

[quote]Dokotorze Faustusie, czy nie zechciaÂłbyÂś zostaĂŚ staÂłym felietonistÂą http://www.tvn.personal.pl? Albo najlepiej kimÂś na wzĂłr pana RybiĂąskiego z "Rzeczpospolitej" dla naszej strony?[quote]

Tylko, ze panu RybiĂąskiemu pÂłacÂą a Fautusowi nie wiem czy chciaÂłbyÂś dawaĂŚ wynagrodzenie. :lol: :lol: :lol:

PS:Faustusie ten ostatni post byÂł super. :lol: :lol: :lol: Nie bĂŞde ciĂŞ juÂż chwaliĂŚ bo wpadniesz w samozachwyt. :lol: :lol: :lol:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

ÂŁukasz pisze: Albo najlepiej kimÂś na wzĂłr pana RybiĂąskiego z "Rzeczpospolitej" dla naszej strony? :D
Krzysztofa RybiĂąskiego?, tego ekonomiste?.

A co do studia to chyba 7 wrzesnia do szko³y nie wstanê, bêdê studio ogl¹daÌ do póŸnej nocy :D. Inne telewizje jak zwykle zostan¹ w tyle :twisted: , z takim studiem do TVN bêdzie królowaÌ na polskim rynku :D . Trzeba przyznaÌ postarali siê, to jest inwestycja, która siê szybko zwróci. Ciekawe jak Bilans bêdzie wygl¹da³ :roll: , studia Gie³dowego raczej nie zmieni¹?.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Sylwia pisze:Krzysztofa RybiĂąskiego?, tego ekonomiste?.
Chyba Macieja, tego felietonistĂŞ. Wiem, Âże Ty byÂś wszĂŞdzie chĂŞtnie widziaÂła ekonomistĂłw.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michos pisze: Nie bĂŞde ciĂŞ juÂż chwaliĂŚ bo wpadniesz w samozachwyt. :lol: :lol: :lol:
WÂłaÂśnie, celna uwaga!!! Nie mĂłwiÂłem Wam, bo nigdy nie byÂło okazji, ale nie naleÂży zbytnio mnie chwaliĂŚ - jestem naiwny, Âłatwowierny i bardzo Âłatwo wpadam w samozachwyt! (StajĂŞ siĂŞ wĂłwczas niebezpieczny dla otoczenia :twisted: ) WiĂŞc naprawde proszĂŞ o odrobinĂŞ umiaru 8) A tak swojÂą drogÂą - nie uwaÂżam, iÂż wspomniany przez ÂŁukasza mĂłj poprzedni post byÂł jakiÂś nadzwyczajny....
Owszem, od czasu do czasu mogĂŞ napisaĂŚ jakiÂś zÂłoÂśliwy felieton - ale nic na zawoÂłanie! PotrzebujĂŞ weny i ciekawego tematu. Ale nie martwcie siĂŞ - juÂż nieÂługo Martyna Wojciechowska pojawi siĂŞ na antenie TVN dostarczajÂąc mi "niezapomnianych przeÂżyĂŚ" :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:Rzeczywiœcie realizatorzy powinni szczególnie uwa¿aÌ podczas wydaù, w których rolê gospodarza pe³niÌ bêdzie Ryamnowski - zbyt szybki obrót i klapa - spadnie z fotela lub wylec¹ te ksi¹¿ki telefoniczne, s³u¿¹Ìe jako podest. A przecie¿ nie chcemy tak przykrej wpadki :twisted: :twisted: :twisted:
Ale byÂłoby strasznie Âśmiesznie :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Studio bardzo fajne, ale czy robi takie wielkie wraÂżenie? Hmmm... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

maciejek pisze:Studio bardzo fajne, ale czy robi takie wielkie wraÂżenie? Hmmm... :roll:
Spodziewa³em siê czegoœ niezwyk³ego. Wygl¹da doœÌ zwyk³o. Mo¿e na wizji bêdzie to lepiej wygl¹da³o. Ale jest lepsze, ni¿ to co teraz :wink:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Obrazek
Tomasz Sekielski z ÂżonÂą AnnÂą i dzieĂŚmi - JulkÂą i ÂŁukaszem

Tego zdjĂŞcia na konkurencyjnej stronie nie widziaÂłem, dlatego tu je zamieszcam. :wink:
Reszta fotek na stronie http://gala.onet.pl/1,16405,1,6,galeria.html 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czy tam u gĂłry jest antresola z dodatkowym studiem? PrzejrzaÂłem dokÂładnie wszytkie zdjĂŞcia, zamieszczone w internecie i dochodzĂŞ do wniosku, Âże na zdjĂŞciu z ÂŁapiĂąskim i Nowickim widaĂŚ u gĂłry antresolĂŞ.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 30 sie 2004, 22:22 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

antresola jest po to Âżeby mieli skad Rymana zrzuciĂŚ wreszcie, chociaÂż on to nawet z fotela by dÂługo leciaÂł, albo baloniki w czasie pierwszego wydania w nowym studio bĂŞda stamtÂąd rzucaĂŚ :D :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

:twisted: :twisted: :twisted: niech nikt siĂŞ nie waÂży wyrzucaĂŚ Rymana :) dobry Ryman nie jest zy jak to mĂłwiÂą :) a juÂż napewno lepszy od Grzegorz Kajdanowicz A

hehe faustusie pomimo Âże lubiĂŞ Rymana to twoja wypowiedz byÂł i tak zajebista ;):)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości