Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja Fakty przestaje oglÂądaĂŚ i ten program nawet w 1% nie jest dla mnie wiarygodny. WolĂŞ juÂż wiadomoÂści niÂż uczestnictwo w walterowskim spisku. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
LiczĂŞ teÂż na lisa, Âże stworzy jakiÂś dobry program informacyjny w polsacie.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Znam to uczucie 'zerwana mi³oœÌ z Faktami' bo u mnie to by³a pocz¹tkowo facynacja, a po 5 latach Mi³oœÌ. Od zwolnienia Lisa przesta³em ogl¹dac, a dziœ ogl¹dam tylko za Paw³owskiego.
Ale Olejnik juz nadaje, a Lis wkrĂłtce. TeÂż czekam.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PawÂłowskiego moÂżna oglÂądaĂŚ ale tylko jego.
Ten TVn juÂż mnie 4 razy upokorzyÂł-Olejnik, Lis, Ale plama a teraz Anitka. :cry: :cry: :cry:
Olejnik jest w tvp, Lis w polsacie a Anitka jak zostanie w tvn to bĂŞdzie tam wegetowaĂŚ a moÂże Lis jÂą zwerbuje do siebie. :?: :?: :?:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Hehe, TVN Cie upokorzy³. Piêknie to uj¹³eœ :D
Jesteœ tylko widzem, który patrzy je¿eli mu siê podoba, a je¿eli nie to prze³¹cza na inn¹ stacjê. A ty zaœmiecasz tylko wszystkie fora poœwiêcone TV gadaniem o Anitce...
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

BĂŞde pisaĂŚ co bĂŞde chciaÂł i ty nie masz prawa mi mĂłwiĂŚ co ja mam robiĂŚ i gdzie pisaĂŚ. Jak ci siĂŞ nie podoba to ich nie czytaj a w poprzednim poscie napisaÂłem, Âże tvn-owi juÂż nie ufam i nie jest to tylko spowodowane AnitkÂą(rĂłwnieÂż lisem, olejnik, plamÂą)

Jak nie masz nic do powiedzenia to nie upominaj innych bo nie jesteÂś tu moderatorem aby to robiĂŚ(a nawet moderator by mi nie zwracaÂł uwagi co ja piszĂŞ na innych forach).

I jak ciĂŞ to pocieszy to zapewniam ciĂŞ, Âże dalej bĂŞde o niej pisaÂł. :lol:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Na innych forach moÂże nie, ale tutaj.... :twisted: :twisted: :twisted: .....tutaj jeszcze trochĂŞ i poleje siĂŞ Krew :!: :x
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości