Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

co wy gadaÌie teraz fakty to NAJLEPSZY program informacyjny!!! ta muzyka studio Marcin (Paw³owski)!!! a widzieliscie jak podczas £aczenia z W. Baterem M.Paw³owski przycisn¹³ przycisk po blatem i wyskoczy³ ekran

MAGIA!!!
Żartowałem.
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Macieju jeÂśli juÂż mamy uÂżywaĂŚ szkolnej skali ocen to ja bym siĂŞ wachaÂł pomiĂŞdzy 5 "na szynach" a 4+
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MakAleks pisze:Macieju jeÂśli juÂż mamy uÂżywaĂŚ szkolnej skali ocen to ja bym siĂŞ wachaÂł pomiĂŞdzy 5 "na szynach" a 4+
No dobrze. Ale naciÂągane. :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Re: I po premierze FaktĂłw w TVN ...

Post autor: ArO »

Konrad pisze::shock: hmm... bardzo zaluje, ale musze powiedziec, ze tym razem Tvn mnie troche zawiodÂł ... Nowe Fakty TVN wcale nie powaliÂły mnie na kolana, a myslalem, ze tak bedzie !!! Wiem, ze nie sa one jeszcze do konca dopracowane,ale to co zachwalano okazalo sie nie dokonca godne pochwaÂł. Ten cyrk z ludzmi stojÂącymi za szybÂą, ktora to mnial byc genialnym Âłacznikiem miedzy dziennikarzami, a widzami to kompletne dno ... Kto to wymysliÂł ??? Literki sa tak gigantyczne, ze ledwo da sie przeczytac, jaka funkcje pelni osaoba wypowiadajaca sie przed kamera!!! Muzyczka nie zachwyca , a ta ktora slyszelismy po raz oststni pamietnej niedzieli 5 wrzesnia 2004 r. byÂł o niebo lepsza, choĂŚ powstala 7 lat temu.
Ach ... liczylem na cos lepszego, ale moze jak zawsze za duzo bym chciaÂł ... A co wy myslicie o nowych Faktach ?? Zgadzacie sie ze mna ?? :evil: :?: :?:
DokÂładnie mogĂŞ siĂŞ pod tym podpisaĂŚ.

Wiecie mimo i¿ nie przepadam za "Faktami" to mieli genialn¹ muzykê w czo³ówce, a teraz uwazam tak jak napisa³em w komentarzu do newsa, ¿e "Wiadomoœci" maj¹ teraz lepsz¹ muzykê.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Konrad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2004, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

jest coraz lepiej...

Post autor: Konrad »

:D hmm.. ostatni komentarz pisalem troche na goraco i moze troche przesadzilem z krytyka nowego studia , ktore w magazynie 24 Godziny wygladalo naprawde super!!! Ale nie bylo oczywiscie widac na wizji tego cyrku, muzyka byÂła duzo lepsza niz w faktach i oprawa graficznie takze !!! Ale jak znam zycie to przekonam sie do oprawy Faktow, bo nie dosc, ze mam do nich ogromny sentyment to na dodatek zawsze nowosci mi sie z poczatku nie podobaja !!!! :twisted: NA koniec mam do was pare pytanek :
1 Co bedzie w studiu, w ktorym byÂło dotychczasowe studio TVN24 ?
2 Kiedy bedziemy mogli ogladac Sport, Bilans i np. CaÂły ten Âświat w nowych studiach ???
Pozdrawiam i narka !!! :D :mrgreen:
I'm found of TVN 24 and of course I loathe Polsat !!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a mnie tam powali³o fakt ¿e belki czo³ówka i muza kiepskie ale pozatym samo studio totalny kosmos :) poprostu masakra ten wysuwany ekran... i wogóle :) pozatym widaÌ ¿e wszystko robione cyfrowo jakoœÌ obrazu siê ma nijak do poprzedniej
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Podoba mi siê nowa muzyka - podobna do Al Jazerry :twisted: Czo³ówka ju¿ trochê mniej - ale motyw kó³eczke, b¹belków czy czegoœ tam jest naprawdê oryginalny i godny pochwa³y. Trochê razi mnie ten Pa³ac Kultury i Nauki, lepiej wygl¹daj¹ ju¿ ten kontynenty ale jestem pod bardzo bardzoooooo du¿yyyyyyymmmmmm wra¿niem :D :D :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

A mnie siê podoba ten ekran za prowadz¹cym. Super to wygl¹da. Czo³ówka te¿ jest dobra. Zmiany zdecydowanie by³y potrzebne.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale rzczywiœcie literki w Faktach powinny zwiêkszyÌ swój rozmiar - zarówno ta z belki, jak i ze stopki redakcyjnej. Czo³ówka trochê p³aska i p³ytka, ale oryginalna, muzyka bardzo dobra.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Muzyka bardzo dobra? Nie za barzo mogê sie z tym zgodziÌ. Ogólnie mo¿e i tak, ale w czo³ówce jest s³aba i za bardzo wyciszona. Lepsza by³a poprzednia, taka charakterstyczna... 8)
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Muzyka i ca³a czo³ówka dla mnie jest beznadziejna. Wogóle mi siê nie podoba ale za to studio tvn24 i nowa grafika bardzo mi siê podoba.
Tamta czo³ówka wprowadza³a atmosferê, napiêcie a ta jest pozbawiona jakiegokolwiek stylu, konwencji. Muzyczkê mogli zostawiÌ star¹ co najwy¿ej zrobiÌ drobne korekty.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale tamta juÂż nie wrĂłci :!: :!: :!: WsÂłuchajcie siĂŞ wiĂŞc w nowÂą. :twisted: NaprawdĂŞ sÂądzĂŞ, Âże jest dobra, nowoczesna, wspĂłlgra z resztÂą i wogĂłle pasuje do tego studia.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Oj faustusie jak ty chwalisz ten tvn. Twoje zachowanie jest godne pochwaÂły. Brawo :!: :!: :!: MoÂże jeszcze nie jest z tobÂą aÂż tak Âźle. :lol: :lol: :lol:
Bojakki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 09:57

Post autor: Bojakki »

Sciagnijcie z glownej strony rozpoczecie TVN i przesluchajacie kilka razy i przekonacie sie ze muzyka jest spoko.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Z Faustusem w ogóle nie jest Ÿle :D Zaczynasz siê przekonywac do TVN'u? To dobrze! Wspó³praca z £ukaszem, pewnie wam lepiej wyjdzie :)
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości