Jesienna Rewolucja w Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: FLEJP »

Po ostatnich problemach chociażby z zegarem, to można było się trochę domyśleć, że dzisiejsza zmiana była podyktowana problemami z komputerem.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: r_r16 »

czerk pisze:Ale ja nie do tego się odniosłem, sam też zastanawiałem się, czemu takie otwarcie dziś było, chodziło mi o tę wypowiedź:
Z powodu małych problemów technicznych? Te małe problemy zmieniły całe wydanie Faktów! ;(


To zabrzmiało tak dramatycznie, jakby nadali dziś co najmniej z wirutala z tymi szaro-granatowymi smugami :D
Fakt :D Post z wydzwiekiem dosyć dramatycznym. :P
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: Lord_info »

Na http://www.facebook.com/Fakty.TVN rozpoczęto nowy cykl "Faktopeida"- różne ciekawostki z newsroomu:

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: prze_kw »

Wszystko wróciło do normy - był zegar (bez wpadki! :D ), forszpan sprzed ekranu, a Justyna oczywiście zaprosiła na facebooka po swojemu :D
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: r_r16 »

I było to bardziej naturalne. "bo warto wiedzieć więcej" z ust prezenterów brzmi sztucznie.

http://www.youtube.com/watch?v=CPBUpob8 ... re=related
Taki ekran w Faktach to byłby wypas. :D :D :D
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: avatar »

Ponieważ "Jesienna Rewolucja w Faktach" trochę już gości na ekranach mogę powiedzieć, że o ile w dniu premiery miałem mieszane uczucia co do Faktów to dzisiaj mam tylko pozytywne odczucia związane z nową formułą. Po "warto wiedzieć więcej" dodałbym tylko zoom na prezentera przy stole tak jak to było wcześniej. Grafikę mogliby wyświetlać również na videowall'u tak jak to jest w Wydarzeniach Polsatu, urozmaiciłoby to cały program.
FpF prezentują się ŚWIETNIE! Porankowe studio to super tło dla tego programu a loty kamery tylko uprzyjemniają oglądanie.
Niestety pochwalić nie mogę ekipy odpowiedzialnej za FpP, po prostu źle się to ogląda. Mogli zrobić tło takie jak w głównym wydaniu programu albo chociaż dać kadrowanie na reżyserkę co wyglądałoby moim zdaniem o wiele lepiej. Przerywniki niby są ale co z tego jak kamera stoi w miejsu. O_o
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: matik »

avatar pisze:Grafikę mogliby wyświetlać również na videowall'u tak jak to jest w Wydarzeniach Polsatu, urozmaiciłoby to cały program.
Pełna zgoda.
avatar pisze:Niestety pochwalić nie mogę ekipy odpowiedzialnej za FpP, po prostu źle się to ogląda. Mogli zrobić tło takie jak w głównym wydaniu programu albo chociaż dać kadrowanie na reżyserkę co wyglądałoby moim zdaniem o wiele lepiej. Przerywniki niby są ale co z tego jak kamera stoi w miejsu. O_o
Tło jak w głównym wydaniu? Moim zdaniem to zły pomysł. Przyznam, że obecne tło mi nawet nie przeszkadza, bo jednak na tle całego TVN24 się wyróżnia. Natomiast bardziej oczekiwałbym zmiany formuły programu - skrócenie do 60 minut i zajmowanie się bardziej poważnymi tematami niż "teleserwisowymi".
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: Debeet »

Muszę powiedzieć, że z dnia na dzień nowa oprawa dźwiękowa coraz bardziej mi się podoba.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: Lord_info »

http://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,80/t ... 81710.html - lubiany czy nielubiany lektor Faktów TVN ujawniony to Piotr Zworski

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: ~ »

Fajnie, że nie ma już hasła "bo warto wiedzieć więcej".
Zastanawia mnie jeszcze muzyka w czasie lotu kamerowego przed ostatnim materiałem. Na końcu tej muzyki słychać jakieś skrzypienie czy coś w tym stylu. Normalnie jak w jakimś horrorze :D.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: miwaszkiewicz »

Pierwotnie miała być inna czołówka. Może inaczej - w ogóle miała być czołówka. A lektor lepiej pasowałby w momencie, kiedy prowadzący idzie do stołu. Co nie zmienia faktu, że zmiana w "Faktach" na lepsze.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: matik »

~ pisze:Fajnie, że nie ma już hasła "bo warto wiedzieć więcej".
A Durczok dalej używa tego hasła. Jak komu wygodnie, chyba.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: Lord_info »

Dzisiaj w Faktach widoczne było nie zsynchronizowanie strony lewej videowallu z prawą, szczególnie przy błysku na globie. Prawa strona była lekko opóźniona.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: patryk19 »

No to fajnie się dzisiaj zaczęło... Jak mgła, to mgła. Biało! :D
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: avatar »

Chyba mają od wczoraj problem z tą podwieszaną kamerą. :neutral:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości