Wasz grafik Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

WYDANIE 16.45

juz prowadzÂą: pon-sr Patrycja Redo
czw-pi Anita Werner

WYDANIE 19.00

pon-czw Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski/Marcin PawÂłowski
pi-nie Marcin PawÂłowski/Anita Werner/Patrycja Redo
Ostatnio zmieniony piątek 24 wrz 2004, 14:58 przez tobi, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No to Âładnie sklasyfikowaÂłeÂś AnitkĂŞ i wywyÂższyÂłeÂś kajdanowicza.(do szymcia) :twisted: :twisted: :twisted:
to chyba tylko ty tak uwaÂżasz bo inni jakoÂś biora udzial w zabawie
Kamuii ty chyba dobrze wiesz dlaczego nie lubiĂŞ takich wÂątkĂłw.
Ostatnio zmieniony piątek 24 wrz 2004, 15:00 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

JeÂśli chodzi o mnie to ja Kajdanowicza w ogĂłle bym nie dopuÂściÂł do prowadzenia FaktĂłw. Jego miejsce jest w terenie. Zreszto Jego wydaĂą i tak nigdy nie oglÂądam, widziaÂłem moÂże ze 2 razy.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To jest wogóle kaieœ totalne niporozumienia z tym kajdanowiczem. On najszybciej ze wszystkich od razu znalaz³ siê w faktach o 19. Nie prowadzi³ wczeœniej faktów(tylko troszkê wieczornych), serwisów w tvn24 tylko przez bardzo krótki okres magazyn 24 godziny. Wszyscy zaczynali trochê inaczej i ciê¿ko na to pracowali aby znaleŸÌ siê w faktach a kajdanowicz z dnia na dzieù siê tam znalaz³ wykopuj¹c Anitkê. Jestem pewien, ¿e to tylko dziêki znajomoœciom. ( tak jak zreszt¹ wszystko w tej stacji) :twisted: :twisted: :twisted:

PS: tobi zauwa¿y³êœ jak ostatnio jêdrzejowska jest wywy¿szana.(kolejny przyk³ad nepotyzmu) :twisted: :twisted: :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Masz na myÂśli wywyÂższana ze wzgledu na prowadzenie dziÂś juÂż piÂąty dzieĂą z rzĂŞdu serwisĂłw tvn24. Tak, odsunĂŞli Ziemca , a dali jÂą. To szaleĂąstwo. Ale trzeba siĂŞ przyzwyczajaĂŚ. MoÂże nie dÂługo zobaczymy Ja w gÂł.wyd.FaktĂłw.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dla mnieto jest jakiœ ca³kowity kosmos. No ale przecie¿ m¹¿ to szef faktów a ona zasiada w zarz¹dzie fundacji pani walter. :twisted: :twisted: :twisted:
Czy oni naprawdê myœl¹, ¿e widzowie s¹ a¿ tak g³upi bo ja s¹dze, ¿e oni maj¹ nas wszystkich za idiotów. Ja to proponuje wogóle odsun¹Ì ludzi od prowadzenia programu tylko daÌ sam g³os pod materia³y. :twisted: :twisted: :twisted:
Jak tak dalej bĂŞdzie to zbĂŞdny mi bedzie tvn24. :twisted: :twisted: :twisted: (ostatnio i tak bardzo rzadko oglÂądam tÂą stacje)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nie dosĂŚ ze AnitkĂŞ odsuneli to jeszcze Krzysia !!!! nie miaÂłam nic do JĂŞdrzejowskiej ale........ coraz bardziej mi siĂŞ to nie podoba wrrr.......

wiem michos czemu nie lubisz takich wÂątkĂłw ale.... :) one istniejÂą :)
Android <3
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

michos pisze:No to Âładnie sklasyfikowaÂłeÂś AnitkĂŞ i wywyÂższyÂłeÂś kajdanowicza.(do szymcia) :twisted: :twisted: :twisted:
No i co w zwiÂązku z tym?
:)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jak dla mnie to 16.45 Redo/Kajdanowicz
19.00 Werner/Pochanke/Ziemiec :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie mieszajcie do tego skompromitowanego programu Krzysia.
W koncu juÂż nikt nie pozostanie wierny tej stacji.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja mam lepszy grafik - przez ca³y tydzieù pani Omena, w kolejnym pani Claudia Carlos - i tak na zmianê, a¿ komukolwiek w tym kraju odechcê siê w³¹cz¹Ì na TVN o 19.00 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ewntualnie Andrzej SoÂłtysik ze SuÂłoszowej pod Krakowem (najwiĂŞksza wieÂś w Polsce) mĂłgÂłby zastĂŞowaĂŚ obie panie w razie choroby. A sezon grypowy tuÂż tuÂż - wystarczy pooglÂądaĂŚ reklamy w TV.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a Wiadomosci niech prowadzi Doktorfaustus :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, ale wczeÂśniej muszĂŞ tylko obroniĂŚ swojÂą magisterkĂŞ i ruszam w Âświat, do Warszawy - a wtedy drÂżyjcie narody!!!! (no powiedzmy za dwa lata):twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja chce zaÂłoÂżyĂŚ swojÂą telewizjĂŞ :)
zatrudniÂła bym dziennikarzy z innych stacji i grafik byÂłby nastĂŞpujacy

pn-wt D.Holecka
Âśr-cz M.PawÂłowski
pt-K.Durczok
sb-nd A.Werner

serwis popo³ódniowy

Patrycja i Krzysiu :oops: :roll: :oops: :roll: :):)

a programy publicystyczne i wywiady prowadziÂły by 3 najbardziej drapieÂżne dziennikarki (coÂś na ksztaÂłt przeÂświtlenia) Olejnik Gawryluk Pochanke ;):)

faustus co powiedziaÂł byÂś na eteat w mojej tv ? moÂżna by nawet pomyÂślec o zatrudnieniu Joli. P specjalnie dla ciebie :) a no i warakomska pracowaÂła by w montaÂżowni np :) :twisted: :twisted: przy pakowaniu walizek :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie no kamuii to jest caÂłkowity kosmos. Marzenia ÂściĂŞtej gÂłowy.
A moÂże zniszczyĂŚ wszystkie stacje i zatrudniĂŚ wszystkich w tvn-nie gdzie wystĂŞpowalliby w duecie, trio lub kwartecie. :lol: :twisted: :?:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości