TVN a polityka

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

wystarczyÂło obejrzec dzis Wydarzenia i Fakty i porĂłwnaĂŚ w jaki sposĂłb przedstawiono kampaniĂŞ Cimoszewicza. tylko tyle! 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zadra pisze:wystarczyÂło obejrzec dzis Wydarzenia i Fakty i porĂłwnaĂŚ w jaki sposĂłb przedstawiono kampaniĂŞ Cimoszewicza. tylko tyle! 8)
aha to ty juÂż je obejzaÂłas i porĂłwnaÂłaÂś a jeszcze materiaÂł w faktach o Cimoszewiczu jest pokazywany a w wydarzeniach to nie wiem bo nie oglÂądam polszmatu
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze:aha to ty juÂż je obejzaÂłas i porĂłwnaÂłaÂś a jeszcze materiaÂł w faktach o Cimoszewiczu jest pokazywany a w wydarzeniach to nie wiem bo nie oglÂądam polszmatu
Nic dodaĂŚ nic ujaĂŚ pawell 8)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Zadra kompletnie siĂŞ z toba niezgadzam gdyby "Fakty" czy TVN24 miaÂły zlewaĂŚ Cimoszewicza to by o nim nic niemĂłwiÂły albo mĂłwiÂły ale tylko zÂłe rzeczy, ty chyba poprostu pomyÂślaÂłaÂś, Âże TVN jest przeciwko twoim poglÂądom i teraz niewaÂżne co robiÂą zawszer robiÂą za maÂła dla twojego kandydata na prezydenta. Mam juÂż powoli dosyc twoich ciÂągÂłych atakĂłw na TVN i Justyne Pochanke, niedociera do ciebie, Âże inni mogÂą siĂŞ nie gadzaĂŚ z twoimi poglÂądami. ByÂła byÂś zadowolona tylko wtedy gdyby "Fakty" zmieniÂły na czas wyborĂłw nazwe na "Serwis, ktĂłry obiema renkami popiera WÂłodzimierza Cimoszewicza" tylko, Âże tak niebĂŞdzie i daj sobie na luz.
Wróciłem!!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

wyobraÂżenia i fakty

Post autor: zadra »

=> Kowal:
w przeciwieĂąstwie do ciebie zdajĂŞ sobie sprawĂŞ, Âże ktoÂś moÂże sie ze mna nie zgadzac. nie wiem tylko co ma z tego wynikaĂŚ? ja mam zmieniĂŚ swoje poglady? ja piszĂŞ co myslĂŞ i dlaczego tak uwaÂżam, a wy czy ty mozecie prĂłbowac podaĂŚ inne argumenty i uzasadniaĂŚ swoje stanowisko. jak sie dobrze postaracie to nawet moÂże mnie przekonacie 8)

mam teÂż zle wieÂści - cimoszewicz nie jest moim kandydatem, raczej wrecz przeciwnie. nie zamierzam na niego gÂłosowac. Problem i caÂła rĂłznica miĂŞdzy nami polega wÂłasnie na tym, Âże ja potrafie pewne rzeczy dostrzeĂŚ i zaaobserowaĂŚ pewne mechanizmy bez zwiazku z moimi wlasnymi sympatiami.
a ty raczej skupiaj sie na tym co pisze, a nie tym co sobie wyobrazasz. To, ze broniê kogoœ nie oznacza, ze go popieram. to tak na przysz³oœÌ 8)

p.s. juÂż masz dosyĂŚ? 8) ojej, jak mi smutno :wink: chyba jednak bedziesz sam musiaÂł sobie z tym poradziĂŚ 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Tylko utwierdzi³em siê w przekonaniu ¿e zadra patrzy na ludzi z góry (komentarze typu:masz dosyÌ ojej jak mi smutno).Tak nawiasem mówi¹c to nie wszyscy maj¹ obowi¹zek œlêczenia na forum ca³y dzieù by odpisaÌ po¿al siê bo¿e intelektualistce zadrze."Zapaleni prawicowcy" o 21:00 ogl¹daj¹ "prawcicowy" magazyn 24 h z "prawicowymy" prowadz¹cymi w "prawicowej" tvn24.Czemu wœród feministek zawsze znajdzie siê taka która jest nadêta jak balon.Czemu mo¿na pogadac z lilk¹,aleksandr¹,say_no_to_compromise a z tob¹ normalnie siê rozmawiaÌ nie da.No có¿ pewnie te pytania pozostan¹ bez odpowiedzi ale có¿.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: TVN a polityka

Post autor: TVN_FAN »

zadra pisze: oczywiÂście, Âże na prawo! to widaĂŚ, sÂłychac i czuĂŚ! jak na dÂłoni widac, Âże teraz TVN popiera Tuska, a zwalcza Cimoszewicza.
nie ma bezstronniczoÂści, jednak duÂżo gorsze od stronniczoÂści jest udawanie obiektywizmu, to wÂłasnie przypadek TVN 8)
oczywiœcie, ¿e chyba nie !! W³asnie w Magazynie 24 h panowie Morozowski, Sekielski upublicznili list Pani Jaruckiej (nie wchodzê w to czy to autentyk czy nie)do W. Cimoszewicza, który poddaje w wysok¹ w¹tpliwoœÌ wiarygodnoœc tej Pani !! Dlatego nie uwa¿am, ¿e TVN jest tak bardzo skrajnie prawicowa !! Trudno wymagaÌ od dziennikarzy-oni te¿ maj¹ przecie¿ swoje sympatie czy antypatie-¿eby w ka¿dej ich wypowiedzi nie pojawi³o siê jakieœ sympatyczne czy negatywne odniesienie do jakiejœ partii czy kandydata. Wiem nie powinni -dziennikarz powinien byÌ obiektywny ale nie zapominajmy, ¿e pracuj¹cy w telewizji to te¿ ludzie !!
B. asystentka spo³eczna marsza³ka Sejmu, prosi w nim o protekcjê dla swojego mê¿a: "Mam do Pana ostatni¹ proœbê, aby mój m¹¿ wyjecha³ do W³och, dla Pana to jeden telefon, ale mnie wa¿na sprawa(...)".
jak podaÂł jeden z portali
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: TVN a polityka

Post autor: Martin »

zadra pisze:
aprofest pisze:W ktĂłrym kierunku odwrĂłconÂą ma twarz niezaleÂżna telewizja TVN?
W prawo czy w lewo?
oczywiÂście, Âże na prawo! to widaĂŚ, sÂłychac i czuĂŚ! jak na dÂłoni widac, Âże teraz TVN popiera Tuska, a zwalcza Cimoszewicza.
nie ma bezstronniczoÂści, jednak duÂżo gorsze od stronniczoÂści jest udawanie obiektywizmu, to wÂłasnie przypadek TVN 8)
No nie wiem, czy TVN zwalcza Cimoszewicza, skoro dziœ w Magazynie 24 godziny o 21.00 w stacji informacyjnej pokazali dowód obci¹¿aj¹cy Annê Jaruck¹, który zdobyli Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wyobraÂżenia i fakty

Post autor: Kowal »

zadra pisze:=> Kowal:
w przeciwieĂąstwie do ciebie zdajĂŞ sobie sprawĂŞ, Âże ktoÂś moÂże sie ze mna nie zgadzac. nie wiem tylko co ma z tego wynikaĂŚ? ja mam zmieniĂŚ swoje poglady? ja piszĂŞ co myslĂŞ i dlaczego tak uwaÂżam, a wy czy ty mozecie prĂłbowac podaĂŚ inne argumenty i uzasadniaĂŚ swoje stanowisko. jak sie dobrze postaracie to nawet moÂże mnie przekonacie 8)

mam teÂż zle wieÂści - cimoszewicz nie jest moim kandydatem, raczej wrecz przeciwnie. nie zamierzam na niego gÂłosowac. Problem i caÂła rĂłznica miĂŞdzy nami polega wÂłasnie na tym, Âże ja potrafie pewne rzeczy dostrzeĂŚ i zaaobserowaĂŚ pewne mechanizmy bez zwiazku z moimi wlasnymi sympatiami.
a ty raczej skupiaj sie na tym co pisze, a nie tym co sobie wyobrazasz. To, ze broniê kogoœ nie oznacza, ze go popieram. to tak na przysz³oœÌ 8)

p.s. juÂż masz dosyĂŚ? 8) ojej, jak mi smutno :wink: chyba jednak bedziesz sam musiaÂł sobie z tym poradziĂŚ 8)
A wiesz ile mnie interesuje, Âże Cimoszewicz nie jeste twoim kandydatem?? Ja wiem, Âże ktoÂś moÂże siĂŞ ze mna niezgadzaĂŚ i przyjmuje to do wiadomoÂści ale ty narzucasz innym swoje poglÂądy, jak ktoÂś jest przeciwny homoseksualistÂą i lewicy to jest twoim wrogiem i zrobisz wszystko by go potempiĂŚ. Zgadzam siĂŞ z salladynem, Âże traktujesz ludzi z gĂłry.
Wróciłem!!
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Ja skrêcam na lewo. G³osujê na Borowskiego. Nienawidzê M³odzie¿y Wszechpolskiej. S¹dzê te¿, ¿e TVN tak¿e nie lubi Wszechpolaków, bo niby kto robi te burdy na stadionach, które TVN pokazuje. Te walki z pi³karzami czarnymi. Ktoœ te¿ w TVN powiedzia³, ¿e ¯ydów, feministki, czy murzynów trzeba do gazu daÌ ?? Nie. TVN nie jest skrajnie prawicowa. Lewica jest opcj¹ dla tych, którzy chc¹ wyrównania szans, a TVN i 80% jego pracowników s¹ bogatsi od tego œredniego Polaka. Wiêc po co maj¹ trzymaÌ z tymi co chc¹ im daÌ wiêksze podatki, a za to lepsz¹ opiekê medyczn¹, szko³y itp. Powiedzcie, czy jak zarobicie 40 000 z³ jak Kajdan to was to bêdzie obchodzi³o, ¿e lewica da nam lepsz¹ opiekê zdrowotn¹ i lepsze szko³y dla dzieci? Pewnie, ¿e nie, za tak¹ kasê to on pójdzie do najlepszej kliniki w kraju. No problem. Wiêc skoro SLD dobra³o siê do nich i kaza³o im p³aciÌ na filmy polskie pare % dochodu i jeszcze podatki 45% kiedy nêdzna prawica kusi 15% to odwrócili siê, i wcale im siê nie dziwiê. Ja w tym roku poraz pierwszy zag³osujê i bêdzie to SDPL. Swoj¹ drog¹ popatrzcie: najpierw w TVN najwiêcej puszczano reklam SDPL, dopiero jak Tusk tak du¿o % w sonda¿ach kupi³ to siê na niego przestawili, i jego reklam wiêcej. Tak¿e wielbiciele TVN mo¿ecie t¹ stacjê wielbiÌ, ale raczej nie kierujcie siê jej sympati¹, bo jak tam przeciêtny gwiazdor zarabia 30 000 z³, a wy macie 40 z³ kieszonkowego, albo 800 z³ pensji z Biedronki, to raczej nie macie wspólnych interesów, no chyba, ¿e np Justyna jest tak wierz¹ca w sprawiedliwoœÌ spo³eczn¹, ¿e chce tej równoœci dla wszystkich.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Tasiu pisze:SwojÂą drogÂą popatrzcie: najpierw w TVN najwiĂŞcej puszczano reklam SDPL, dopiero jak Tusk tak duÂżo % w sondaÂżach kupiÂł to siĂŞ na niego przestawili, i jego reklam wiĂŞcej.
A oglÂądaliÂście dziÂś rozmowĂŞ porannÂą. Tusk powiedziaÂł, Âże dla niego liczÂą siĂŞ tylko fakty. Miecugow od razu podchwyciÂł i podziĂŞkowaÂł za reklamĂŞ dla TVN.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

W³och akurat liczbe i kolejnoœÌ puszczania reklam niezale¿y od TVN tylko od czsu jaki wykupia komitety wyborcze, poprostu Tusk zainwestowa³ wiêcej w TVN i TVN24.
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

chyba nie zrozumiaÂłeÂś mojego postu: Tusk powiedziaÂł, Âże dla niego liczÂą siĂŞ tylko fakty, (nie Fakty). Miecugow podchwyciÂł to i mu podziĂŞkowaÂł za reklamĂŞ (chodzi o tÂą wypowiedÂź) dla stacji (pewnie teÂż nie wiedziaÂł o co chodziÂło Tuskowi).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: TVN a polityka

Post autor: zadra »

TVN_FAN pisze:
zadra pisze: oczywiÂście, Âże na prawo! to widaĂŚ, sÂłychac i czuĂŚ! jak na dÂłoni widac, Âże teraz TVN popiera Tuska, a zwalcza Cimoszewicza.
nie ma bezstronniczoÂści, jednak duÂżo gorsze od stronniczoÂści jest udawanie obiektywizmu, to wÂłasnie przypadek TVN 8)
[..]Dlatego nie uwaÂżam, Âże TVN jest tak bardzo skrajnie prawicowa !! Trudno wymagaĂŚ od dziennikarzy-oni teÂż majÂą przecieÂż swoje sympatie czy antypatie-Âżeby w kaÂżdej ich wypowiedzi nie pojawiÂło siĂŞ jakieÂś sympatyczne czy negatywne odniesienie do jakiejÂś partii czy kandydata. Wiem nie powinni -dziennikarz powinien byĂŚ obiektywny ale nie zapominajmy, Âże pracujÂący w telewizji to teÂż ludzie !!
ja tez wcale nie uwazam, Âże sÂą skrajnie prawicowi. nie skrajnie - to raczej skrĂŞt w prawo czy zachowaniu wszystkich pozorĂłw.
a wytÂłumaczyc ich oczywiÂście bardoz Âłatwo, ja to wszystko rozumiem, ale nie zmienia to faktu, Âże tak jest 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

A ja jednak myÂśle, Âże czas w mediach rezerwuje siĂŞ na dÂługo do przodu i TVN ma o tyle dobrze, Âże kogoÂś lubi i jego reklamy wpuÂści, a komuÂś odmĂłwi. Ceny bĂŞdÂą takie same - PKW siĂŞ nie przyczepi. Ale przyjdzie Lepper kupiĂŚ reklamĂŞ: powiedzÂą, Âże margaryne wtedy reklamujÂą i nie ma miejsca. Za ten sam czas tyle samo zapÂłaci PO, ale oni bĂŞdÂą mile widziani i dla nich czas siĂŞ znajdzie miĂŞdzy RamÂą, a Arielem. Tak to dziaÂła. I tyle wpÂływu na reklamy ma tv.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości