Fakty popołudniowe

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Fakty popoÂłudniowe to najwiĂŞkszy syf i oglÂądam je tylko ze wzglĂŞdu na AnitkĂŞ chociaÂż ciĂŞÂżko siĂŞ oglÂąda swojÂą idolkĂŞ w takim programie.
Wszystko leci jak z karabinu maszynowego i bez Âżadnego sensu i logiki.
teÂż sÂądze iÂż to wydanie FucktĂłw nie jest zÂłe...
Ja mmam odmienne zdanie.
bo niestety wydanie popo³ódniowe nie daje takich mo¿liwoœci rozwoju jak g³ówne rzadko sa Live'y i nawet nie zawsze stand-up... Tu wiadomoœci czyta siê automatycznie i szybko nie ma czasu na eksperymenty z bia³ymi czy jakieœ swoje komentarze
Dok³¹dnie wszytko wygl¹dfa jak wystzra³ magazynku z karabinu maszynowego. Aby szybciej i aby wiêcej pokazaÌ a efekt jest tego taki ¿e przeciêtna osoba nic z tego nie zrozumie.

A ja z kolei stwierdzam, zĂŞ Fakty PopoÂłudniowe wylecÂą tej jesieni, a Teleexpres powinnien poprawiĂŚ kilka pierwszych minut.
Np Fakty wieczorne mimo powaÂżnej metamrofozy (tj jako jedyne zmieniÂły studio i pojawiÂły siĂŞ w studiu TVN24) i nawet ciekawych wuywiadĂłw wyleciaÂły. Walter daÂł im zaledwie kilka miesiecy an poprawĂŞ wynikĂłw. Ta nie nadeszÂła wiĂŞc program ustÂąiÂł miejsca innym. Podoibnie jest z Faktami o 16.45. PrzecieÂż one nie potrafuiÂły wygraĂŚ nie tylko z panoramÂą o 16.00 ale i dawnymi Informacjami (15.45), ktĂłre miaÂły wiĂŞszÂą widowniĂŞ. Przeniesienie w okolice Teleexpresu chyba jest gwoÂździem do trumny. Juz niedÂługoprzyjdÂą wakacje, Fakty popoÂłudnowe bĂŞdÂą urlopowane i z tego urlopu juÂż nie wrĂłcÂą.

Ps wiĂŞc skoro jest taka profesionalna powinna miec czĂŞscie dyÂżury w TVN24. jednak ich nie ma. Czemu?! Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie
Zgadzam siĂŞ w 100% :!: :!: :!: Kwestia wylotu tego programu z ramĂłwki jest tylko kwestiÂą czasu. MoÂżna obstawiaĂŚ tylko kiedy :?:
A jak wylecÂą to Anitce pozostanie tylko ghetto tvn24 :!: :cry:

OblicztÂłem teÂż Âże przeciĂŞtnie prezenter mĂłwi w tym programie przeciĂŞtnie niecaÂłe 3min a zapowiedzi czĂŞsto trwajÂą 11sekund.
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Fakty popoÂłudniowe sÂą bardzo dobre, nowa pora emisji jest dla mnie znakomita, materiaÂły niezadÂługie i treÂściwe, nie ma tylu sensacji co o 19, informacje zagraniczne zawsze sÂą i gÂłowny atut: wspaniaÂłe prowadzÂące: Anita i Patrycja :D :!: :!: :!:

Mam nadziejĂŞ, Âże w ogĂłle nie wylecÂą z ramĂłwki, jak sugerujÂą michos czy faustus. A jeÂśli wylecÂą to i tak potem te same osoby bĂŞdÂą mĂłwiĂŚ, Âże TVN beznadziejny jest, bo ma tylko jedno wydanie dziennika i Âże spycha wszystko do TVN24.
Anita Werner jest the best!!!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Robinie, alez ja czekam kiedy Fakty PopoÂłudniowe wylecÂą. ach, pojadĂŞ sobie wĂłczas po TVNie i po ÂŁukaszu. Pan Walter sprawi mi ogromny prezent puszczajÂąc jakis tasiemiec brazylijski, zamiast FaktĂłw o 16.45 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja te¿ s¹dze ze to tylko kwestia czasu... ale nie dla tego ze tak chcê tylko dlatego ze po co Walterowi dobry program ???? Jak mozna A*tomaty puszczaÌ... nie ma ju¿ fucktów wieczornych.... to po co popo³ódniowe....
Android <3
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ nie doczekasz doktorku :!: A pan Walter nie puÂści Âżadnego tasiemca brazylijskiego, bo takich nigdy nie puszczaÂł :wink:
JeÂśli juÂż coÂś ma puszczaĂŚ to niech puÂści tasiemiec amerykaĂąski, czyli soap operĂŞ jak w cywylizowanym kraju (patrz Szwecja, Norwegia, WÂłochy, Australia, dawniej Niemcy)
Ostatnio zmieniony niedziela 02 sty 2005, 23:29 przez Robin, łącznie zmieniany 1 raz.
Anita Werner jest the best!!!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Re: Fakty popoÂłudniowe

Post autor: Anonymus »

marcin_pabianice pisze: KiedyÂś wybieraÂłem Teleexpress, a teraz wybieram Fakty popoÂłudniowe.
No ja tak samo :) wolĂŞ popoÂłudniowe niÂż Teleexpress
Jestem przyzwyczajony do TVN-u, do stylu ich wiadomoÂści i nie lubiĂŞ juÂż oglÂądaĂŚ innych serwisĂłw informacyjnych, tym bardziej, Âże z FaktĂłw dowiem siĂŞ same fakty konkretnie a Teleexpresie zawsze jeszcze takie inne badziewia pokazujÂą :x
We Faktach popo³udniowych zdarza siê im du¿o b³êdów itp ale zawsze na godz. 19.00 jest ju¿ wszystko dopracowane :D
Zastanawia mnie jedno: czy Fakty popoÂłudniowe sÂą krĂŞcone w tym samym studiu co gÂłowne wydanie tylko z innego ujĂŞcia czy teÂż majÂą osobne studio. Za kaÂżdym razem gdy oglÂądam siĂŞ nad tym zastanawiam ale nie wiem...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Fakty o 16:45 nadawane s¹ z newsroomu TVN24. Stó³ nie jest obracany jak na 19 i prowadz¹ca jest na tym tle co w poranku. Stól przestawiali tylko w I tygodniu, ale nie mia³o to widocznie sensu, bo na serwis o 17:30 znów trzeba by³o przestawiaÌ.
Anita Werner jest the best!!!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ok, dziĂŞki teraz juz wiem :lol:
No ale ten stó³ i tak jest an kó³kach tak¿e nie trzeba znowu a¿ tak strasznego wysi³ku, ¿eby go przesun¹Ì, chocia¿ powinni Fakty popo³udniowe nadawaÌ tak jak wieczorne - z tego samego ujêcia
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

le wygladajê Fakty popo³udniowe z tego samego ujêcia co wydanie g³ówne. By³o tak w pierwszym tygodniu. Zupe³nie inny charakter programu, inne prowadz¹ce, wiêc dobrze, ¿e jest inaczej. Popo³udniowe nie s¹ w koùcu tak presti¿owe aby miec oprawê g³ównych (ten wielki monitor itp.).
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Popo³udniowe nie s¹ w koùcu tak presti¿owe aby miec oprawê g³ównych (ten wielki monitor itp.).
Dok³adnie oni musz¹ podkreœliÌ ich ni¿szoœÌ nad g³ównymi :!:
Te fakty dla wiĂŞkszoÂści widzĂłw nie majÂą Âżanego znaczenia i wiadomo Âże prawie nikt ich nie oglÂąda i bĂŞdzie tak zawsze bez wzglĂŞdu kto je prowadzi.
A do teleexpresu ludzie sÂą przyzwyczajeni od danwa i zapewniam Âże zawsze bĂŞdÂą go wybieraĂŚ.

Prowadz¹cy te fakty sa dla stacji nikim. Trafia siê tam na zsy³kê(Anitka) bez szans na powrót do g³ównych. :cry:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To, Âże majÂą osobny wyglÂąd studia podkreÂśla moim zdaniem osobny charakter!
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

W±tpiê, aby Fakty popo³udniowe zniknê³y z antenty. Wrêcz przeciwnie: my¶lê, ¿e z miesiaca na miesi±c bêd± notowa³y wy¿sze wyniki ogl±dalno¶ci, licze te¿, na powrót wieczornego wydania FAKTÓW (zobaczycie, ¿e jeszcze wróci).
Pozatym tak naprawdĂŞ nie wiemy ile gromadzÂą Fakty popoÂłudniowe. SkÂąd informacje, Âże miliona widzĂłw nie potrafiÂą zgromadziĂŚ? Samo W11 gromadzi od 2 do 2,5 mln widzĂłw, Uwaga i Fakty popoÂłudniowe pewnie teÂż notujÂą podobne wyniki. Tak naprawdĂŞ to przecieÂż wynikĂłw FaktĂłw popoÂłudniowych nie znamy. MoÂżemy tylko snuĂŚ...

Pozatym Fakty popoÂłudniowe wolĂŞ o wiele bardziej niz Teleexpress. Fakty sÂą powaÂżme, Teleexpress jest "cyrkiem". ÂŻaÂłosne byÂło ostanio wg mnie wystÂąpienie prezenterki w okularach (nic do niej nie mam 8) ) i wystÂąpienie dwĂłch "panĂłw": grubasa (stary rok) i malca, ktĂłry prawie pÂłakaÂł (niby NOWY ROK). Straszne :? :twisted: :twisted:

W przysz³ym roku liczê, na wzrost ogl. FAKTÓw pop jak ju¿ wspomnia³em. Anita i Patrycja trzymaj± program na bardzo wysokim poziomie. Uwazam, ze stó³ powinien byæ obrócony inaczej. Nie ja w Poranku, tylko ja na zdjeciu serwisu konkurencyjnego (patrz strona maniakalna prezenterzy FAKTÓw, Patrycja Redo -druga wersja studia FAKTÓw popo³udniowych na zdjeciu z Patrycj±) :P

Dodam do wszystkich zainteresowanych, Âże TVN powoli usuwa z ramĂłwki te wasze ukochanke brazylijskie tasiemce. Jeszcze w styczniu 2004 o 17:10 leciaÂła telenowela! Tego teraz juÂż nie ma. Seriale teraz sÂą o 14:00 i 15:55. Widocznie gromadzÂą zadowalajÂąco widownie, jesli wciaÂż sÂą w ramĂłwce, prawda :?: :roll:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Robin pisze:Mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ nie doczekasz doktorku :!: A pan Walter nie puÂści Âżadnego tasiemca brazylijskiego, bo takich nigdy nie puszczaÂł :wink:
Nie wiem jakiej produkcji By³¹ Brzydula i kto wyprodukowa³ Kamienne srece, ale chyba nie s¹ to filmy z USA....
Moim zdaniem po wakacjach mogÂą nie wrĂłciĂŚ. Na powrĂłt FaktĂłw wieczornych nie ma szans.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

kaseta89 pisze:
Pozatym Fakty popoÂłudniowe wolĂŞ o wiele bardziej niz Teleexpress. Fakty sÂą powaÂżme, Teleexpress jest "cyrkiem". ÂŻaÂłosne byÂło ostanio wg mnie wystÂąpienie prezenterki w okularach (nic do niej nie mam 8) ) i wystÂąpienie dwĂłch "panĂłw": grubasa (stary rok) i malca, ktĂłry prawie pÂłakaÂł (niby NOWY ROK). Straszne :? :twisted: :twisted:
No chyba nie takie ÂżaÂłosne skoro program gromadzi ponad 6 mln widzĂłw. Ja jako staÂły widz tego programu byÂłbym zawiedziony gdyby nie wydarzyÂło siĂŞ nic w (uwaga!) SYLWESTRA. :? :? :?

Chyba nie bardzo rozumiesz, ze to jest taki specyficzny program i to wÂłasnie przyciÂąga widzĂłw.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie wiem mnie tam siĂŞ zawsze teleexpress kojarzyÂł z cyrkiem i duÂżo mniej prestiÂżowym serwisem...To tak jak by porĂłwnaĂŚ WaramoÂści z PanoramÂą (chociaÂż teraz to juÂż w soomie nie takie trudne szczegĂłlnie z tymi nowymi :lol: )
A fuckty popo³udniowe powinny byÌ z tego samego studia co i g³ówne bo to w koùcu te¿ fuckty... Niby s¹ tak¹ rodzin¹ a zauwa¿cie reklama osobno studio osobno.Jakby g³ówne to by³o nie wiadomo co a popo³udniowe nie mia³y z nimi nic wspólnego...
S¹dze ze nawet jeœli s¹dzili ze zgnojenie Anitki podniesie im ogl¹dalnoœÌ w popo³udniowych to siê mylili i odnotowuj¹ spadek... ergo - popo³udniowe znikn¹ jak i wieczorne...
Tylko co w tedy z AnitÂą i PatrycjÂą :? przez wakacje magazyn 24 h a potem ????
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości