Fakty popołudniowe

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A fuckty popo³udniowe powinny byÌ z tego samego studia co i g³ówne bo to w koùcu te¿ fuckty... Niby s¹ tak¹ rodzin¹ a zauwa¿cie reklama osobno studio osobno
Kamuii to nie jest Âżadna rodzina :!: :!: :!: Mylisz pojĂŞcia :!: :!: :!:
Fakty popo³udniowe w ca³oœci tworzy zespó³ tvn24 czyli mozna p[owiedzieÌ ze to jestr taki serwis tvn24 :!: a fakty o 19 tworz¹ ludzie faktów(mozna ich nazwaÌ wychowankami Lisa) czyli Sekielski, Sianecki, Kunica, Woroch, Nowicki, P³uska itd.
A rzeczy ró¿ni¹cuych oba wydania jest ca³a masa :!: :!: :!:

S¹dze ze nawet jeœli s¹dzili ze zgnojenie Anitki podniesie im ogl¹dalnoœÌ w popo³udniowych to siê mylili i odnotowuj¹ spadek... ergo - popo³udniowe znikn¹ jak i wieczorne...
Kamuii wiesz doskonale, Âże cel ich byÂł zupeÂłnie inny i oni wiedzieli, Âże nawet Anitka nie podniesie oglÂądalnoÂści a trafiÂła tam po prostu na zsyÂłkĂŞ.
A SÂłowom SoÂłtysika nigdy nie wierzyÂłem i nigdy wierzyĂŚ nie bĂŞde. Tpo bÂłazen :twisted:
Tylko co w tedy z AnitÂą i PatrycjÂą przez wakacje magazyn 24 h a potem ????
Wiem kamuii Âże powoÂłujesz siĂŞ na wyjÂątkowy przypadek kiedy redo prowadziÂła ale ja jestem pewien Âże Anitce nigdy nie dadzÂą porpowadziĂŚ tego magazynu :!:
[/quote]Chyba nie bardzo rozumiesz, ze to jest taki specyficzny program i to wÂłasnie przyciÂąga widzĂłw.
Dok³adnie :!: Zrozumcie ludzie ¿e jak ktoœ chce obejrzeÌ porz¹dny i powa¿ny program to w³¹cza na fakty o 19 lub wiadomoœci o 19.30 i tego ¿adne wasze gdybanie nie zmieni.
Nie wiem jakiej produkcji By³¹ Brzydula i kto wyprodukowa³ Kamienne srece, ale chyba nie s¹ to filmy z USA....
:lol: :lol: :lol: A Brzydula pochodziÂła z Kolumbii :!:

WÂątpiĂŞ, aby Fakty popoÂłudniowe zniknĂŞÂły z antenty.
Tpo zobaczymy co bĂŞdziesz pisaÂła jak zniknÂą :?:

Uwaga i Fakty popoÂłudniowe pewnie teÂż notujÂą podobne wyniki.
Dobry Âżart. :lol: :lol: :lol:

licze te¿, na powrót wieczornego wydania FAKTÓW (zobaczycie, ¿e jeszcze wróci).
Zobaczysz Âże juÂż nigdy nie wrĂłcÂą :!: :!: :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamuii to nie jest Âżadna rodzina Mylisz pojĂŞcia
Fakty popo³udniowe w ca³oœci tworzy zespó³ tvn24 czyli mozna p[owiedzieÌ ze to jestr taki serwis tvn24
No wÂłasnie o tym mĂłwiĂŞ... Niby ten sam program i redakcja fucktĂłw powinna byĂŚ jak rodzina a jednak nie jest... To nie jest taki serwis jak tvn 24 bo prowadza go osoby ktĂłre byÂły w fucktach i ma klimat fucktĂłw...
Owszem Lis by³ tam szefem i w³asnie o to chodzi stworzy³ zgrany zespó³ a oni siê teraz rozdrabniaj¹ i prubuj¹ separowaÌ...
Kamuii wiesz doskonale, Âże cel ich byÂł zupeÂłnie inny i oni wiedzieli, Âże nawet Anitka nie podniesie oglÂądalnoÂści a trafiÂła tam po prostu na zsyÂłkĂŞ.
A SÂłowom SoÂłtysika nigdy nie wierzyÂłem i nigdy wierzyĂŚ nie bĂŞde. Tpo bÂłazen
zgadzam siĂŞ w 100 % Âże nie taki byÂł cel jej wywalenia ale sÂądze ze skrycie liczyli jednak ze upiekÂą 2 pieczenie na jednym ogniu.
Wiem kamuii Âże powoÂłujesz siĂŞ na wyjÂątkowy przypadek kiedy redo prowadziÂła ale ja jestem pewien Âże Anitce nigdy nie dadzÂą porpowadziĂŚ tego magazynu
Chyba nie bardzo rozumiesz, ze to jest taki specyficzny program i to wÂłasnie przyciÂąga widzĂłw.
Ogl¹da³am i doskonale rozumiem ale co ma jedno do drugiego ? Uwa¿asz ze Anita by siê nie wpasowa³a...? Dla mnie np. Magazyn 24 kojarzy siê tylko z Pochanke ale w wakacje prowadzi³a go w³¹snie Redo i wszystko do momentu rozmów by³o oki... (nie zapomne rozmowy z Otyli¹ kiedy Patrycja zrobi³a z siebie totaln¹ zazdrosn¹ idiotkê :? ) wiêc skoro Redo mog³a to i Anita sobie poradzi....
Inna sprawa czy jej pozwolÂą to juÂż jest wÂątpliwe.Ale trzeba mieĂŚ nadziejĂŞ...
A btw... kretyùskie telenowele czy kretyùskie teleturnieje co za ró¿nica shit to shit... a po¿adnych programów brak...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

UwaÂżasz ze Anita by siĂŞ nie wpasowaÂła...?
AleÂż skÂąd :!: Anitka byÂłaby zajebista w tym programie. NabraÂłaby wiatru w Âżagle. Po prostu jestem realistÂą i po dÂługiej obserwacji i analizie grafiku wiem cvo jest moÂżliwe a co pozostaje w sferze naszych marzeĂą...

wiĂŞc skoro Redo mogÂła to i Anita sobie poradzi....
Inna sprawa czy jej pozwolÂą to juÂż jest wÂątpliwe.Ale trzeba mieĂŚ nadziejĂŞ...
Nadzieja matka gÂłupich :cry: I jestem pewien, Âże Anitka Âświetnie by sobie poradziÂła.
A btw... kretyùskie telenowele czy kretyùskie teleturnieje co za ró¿nica shit to shit... a po¿adnych programów brak...
Brak i pustka dalej pozostanie. Jak ktoÂś chce ambitnych programĂłw to musi zmieniĂŚ kanaÂł :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Brak i pustka dalej pozostanie. Jak ktoÂś chce ambitnych programĂłw to musi zmieniĂŚ kanaÂł
taaa zostaje zawsze pakiet Discovery bo u nas takich nie ma...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

taaa zostaje zawsze pakiet Discovery bo u nas takich nie ma...
Nie tylko :!: ZnalzaÂłoby siĂŞ jeszcze wiele porzÂądnych rzeczy :!:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

szkoda, Âże nie ma juÂż FaktĂłw wieczornych :x
wieczorne raczej w okresie letnim sa nadawane, chociaÂż powinny byĂŚ przynajmniej od poniedz. do piÂątku :wink:
czasami je ogl¹da³em, bo przynajmniej mo¿na by³o póŸnym wieczorem pos³uchaÌ wszystkich wa¿nych wiadomoœci a w TVN24 ju¿ raczej o tej porze s¹ skróty informacji co pó³ godziny chocia¿ czasem jest serwis ale przewa¿nie jak to wieczorem krótki i pobie¿ny a Fakty to Fakty, same n ajwa¿niejsze informacje w dobrym wydaniu :lol:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ArO pisze: No chyba nie takie ÂżaÂłosne skoro program gromadzi ponad 6 mln widzĂłw. Ja jako staÂły widz tego programu byÂłbym zawiedziony gdyby nie wydarzyÂło siĂŞ nic w (uwaga!) SYLWESTRA. :? :? :?

Chyba nie bardzo rozumiesz, ze to jest taki specyficzny program i to wÂłasnie przyciÂąga widzĂłw.
AleÂż nie. Rozumiem, Âże Teleexpress jest programem informacyjno -rozrywkowym, ale nie kaÂżdemu musi siĂŞ podobaĂŚ. Mi siĂŞ nie podoba i oglÂądam bardzo rzadko. Nie podobajÂą mi siĂŞ komentarze OrÂłosia, klub ludzi pozytywnie zakrĂŞconych. WolĂŞ poprostu FAKTy popoÂłudniowe. Dlatego je oglÂądam. Pozatym FAKTy popoÂłudniowe przyciÂągajÂą chyba mÂłodych widzĂłw? :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kaseta89 pisze:Pozatym FAKTy popoÂłudniowe przyciÂągajÂą chyba mÂłodych widzĂłw? :wink:
Tak, bo sÂą Âżywsze i w lepszej oprawie. No i majÂą Âładniejsze prezenterki.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tutaj to sie bardzo mylicie bo prawie kazdy mĂłj znajomy (w wieku od powiedzmy 19 do 25 roku zycia) woli "Teleexpress", a jak napisaÂłem w nawiasie to raczej mÂłodzi ludzie. PamiĂŞtam jeszcze takÂą rozmowe sprzed ok. 5 lat w szkole jak rozmawialismy ze znajomymi, ze najlepiej to sie "Teleexpress" oglÂąda bo jest dla mÂłodszych, na luzie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Prawda jest smutna :!:
Przewa¿aj¹ca wiêkszoœÌ osób nawet nie zna pory emisji faktów popo³udniowych a 17 ka¿dy zna :!: Tego ju¿ nie podwa¿ycie :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ArO pisze:Tutaj to sie bardzo mylicie bo prawie kazdy mĂłj znajomy (w wieku od powiedzmy 19 do 25 roku zycia) woli "Teleexpress", a jak napisaÂłem w nawiasie to raczej mÂłodzi ludzie. PamiĂŞtam jeszcze takÂą rozmowe sprzed ok. 5 lat w szkole jak rozmawialismy ze znajomymi, ze najlepiej to sie "Teleexpress" oglÂąda bo jest dla mÂłodszych, na luzie.
Twoim tokiem rozumowania w Faktach Rymanowski powinien chodziĂŚ na szczudÂłach, fikaĂŚ fikoÂłki, byĂŚ ubrany w strĂłj clowna, a w Sylwestra urzÂądziĂŚ w studiu bal! Jeszcze moÂże chipsy powinien sobie podjaĂŚ podczas zapowiedzi materiaÂłu albo pop-corn! To jest cyrk, a nie program informacyjny. niestety Teleexpress zbliÂża siĂŞ do tego poziomu - jest poprostu niepowaÂżny. KiedyÂś czĂŞsto oglÂądaÂłem Teleexpress i bardzo lubiÂłem, jednak teraz odsuwam siĂŞ powoli od niego.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

GÂłupoty gadacie :!: ÂŻarciki pamiĂŞtam jeszcze za czasĂłw Smoktunowicz, a to juz jakis czas temu byÂło. I nie uwazam, ze Fakty powinny byc takie jak "Teleexpress" bo popugowanie nikomu nie wyjdzie na dobre.

Wystarzy spojrzeĂŚ na najnowszy wynik "cyrku" 7 637 993 i wszystko jasne. WÂłaÂściwie przy takiej widowni dalsza dyskusja jest zbĂŞdna bo ten program zmiata wszystkie inne. Jak coÂś ma takÂą widownie to chyba znaczy, ze faktycznie jest dobre...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Albo spo³eczeùstwo jest ju¿tak przyzwyczajone do tej pory i tej pozycji ¿e nie potrafi przestawiÌ sie na coœ co jest od kilku m-cy. Po za tym TVP wci¹¿ ma wiêkszy zasiêg. A program z tej godziny ma ju¿ wiele na karku.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No jeÂśli nie masz innego wytÂłumaczenia...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Pamiêtam jak Or³oœ jad³ kiedyœ p¹czki w studiu i bardzo mi siê to podoba³o. Akurat by³ t³usty czwartek,. po jednym materiale dali taki ó³misek z p¹czkami, a po drugim pokazali jak Or³oœ wyciera sobie palec serwetk¹, a pó³misek jest juz pusty. Oczywiscie zrobi³ dziwn¹ mine - niby zaskoczony i wróci³ do przekazywania informacji. Mi siê to bardzo podoba³o i nie uwa¿am tego za wieœniackie etc.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości