Brak reklam przed "Faktami"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Brak reklam przed "Faktami"

Post autor: Anonymus »

W¹tek o braku reklam by³ gdzieœ na forum poruszany ale chcia³bym omówiÌ trochê inn¹ sprawê. Chodzi o to, ¿e wg. cennika TVN-u najdro¿sze ceny za reklamy s¹ zawsze w godz mniej wiêcej od 19-20 a szczegó³nie przed Faktami.
TVN jako komercyjna telewizja utzymujÂąca siĂŞ gÂłownie od reklamodawcĂłw na reklamach zarabia i to bardzo duÂżo a szczegĂłlnie zarabiaÂła przed Faktami najwiĂŞcej. Teraz tych reklam juÂż nie ma. Mi to osobiÂście nie przeszkadza ale uwaÂżam, ze TVN sporo na tym straci a szczegĂłlnie na pieniÂądzach...bo nieÂźle zarabiali a teraz sami sobie to skrĂłcili.
Co wy o tym sÂądzicie?
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tvn zarabia na tyle du¿o, ze moze pozwoliÌ sobie na rezygnacjê z reklam przed Faktami, a jednoczeœnie utrzymuj¹ przed telewizorem widzów Rozmow w Toku, którzy zamiast, w trakcie reklam, prze³¹czyc na Wydarzenia, zostaj¹ z tvn i ogl¹daj¹ Fakty :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mi tam to bardzo pasuje choc i tak przyznaje siê ¿e i tak ¶ledze poczynania Polsatu i WYDARZEÑ.

Poza tym mo¿na jeszcze dodaæ ¿e oprócz zaprzestania reklam na pkt 19, tj. jedynki ma Kolenda-Zaleska lub Sekielski. Same gruber fische Faktów. I tak o 19 prze³aczam na FAKTY. Aczkolwiek dzi¶ po materiale Ka¶ki wróciê³m do WYDARZEÑ.

TVN robi co moÂże, bo Fakty TVN upadajÂą...To im wrĂłzyÂłem :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mi pasuje brak reklam przed "Faktami" - widzowie nie odchodzÂą od telewizora po "Rozmowach w toku", tylko od razu ogladajÂą serwis TVN.
No i ten zegar odliczaj¹cy czas te¿ mi siê podoba, ale trochê szkoda (a nawet bardzo), ¿e pod koniec "Rwt" kiedy pokazuj¹ sponsorów to go wy³¹czaj¹ na 20 sekund przed koùcem odliczania. Tylko w weekendy 'leci' spokojnie do zera.

Poza tym "Fakty" siê ostatnio czêsto reklamuj¹ na wizji. Poza ¿ó³tymi rekamówkami ca³ego pasma wieczornego (Rozmowy, Fakty, Uwaga) widzia³em jeszcze coœ w stylu tych promosów z TVN24 (ka¿dego dnia dzieje sie historia, jesteœmy po to by ja pokazaÌ... oczywiœcie w faktowskich zapowiedziach jest inny tekst [chyba coœ takiego]: wszystkie fakty... o 19:00)
Dodatkowo w czasie niektórych programów TVN pojawiaj¹ siê na dole belki, które tak¿e reklamuj¹ propozycje z godzin 17:50 - 20:10, no i raz mia³em przyjemoœÌ zobaczyÌ, jak w prawym dolnym rogu w ma³ym okienku pojawi³a siê koùcówka czo³ówki "Faktów", z dopiskiem "Licz¹ siê tylko Fakty - 19:00" :)

PS: Wg mnie powinni wywaliÌ "Fakty" z TVN24, ewentualnie mogliby nadawaÌ je o dwudziestej. Na pewno w zasiêgu TVN24 wszyscy maj¹ TVN, a tak to ogl¹dalnoœÌ siê niepotrzebnie dzieli na dwoje. Gdyby "Fakty" by³y tylko w macierzystej stacji to widz ogladaj¹cy serwis na kanale informacyjnym musia³by przerzuciÌ siê na TVN co mo¿e w jakimœ ma³ym stopniu zwiêkszy³oby ich ogladalnoœÌ.
:)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

szymcio9 pisze:Wg mnie powinni wywaliÌ "Fakty" z TVN24, ewentualnie mogliby nadawaÌ je o dwudziestej. Na pewno w zasiêgu TVN24 wszyscy maj¹ TVN, a tak to ogl¹dalnoœÌ siê niepotrzebnie dzieli na dwoje. Gdyby "Fakty" by³y tylko w macierzystej stacji to widz ogladaj¹cy serwis na kanale informacyjnym musia³by przerzuciÌ siê na TVN co mo¿e w jakimœ ma³ym stopniu zwiêkszy³oby ich ogladalnoœÌ.
A dziœ na przyk³ad przerwano na TVN24 transmisje obrad Sejmowej Komisji Œledczej po to by wraz z TVN nadawaÌ Fakty popo³udniowe. G³upota. Czy nie mogli ci¹gn¹Ì obrad, przecie¿ kazdy ma chyba TVN i mo¿e prze³¹czyÌ jak go ciekawi¹. Po co na obu kana³¹ch to samo :wink:

TeÂż wolaÂłbym zegar na ostatnie 20sekund, jak w BBC. Ale nie mogÂą bo to reklama Kruger i prawo na nich wymusza nawet usuniĂŞcie loga stacji.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

I wÂłaÂśnie to mnie trochĂŞ denerwuje w TVN24, Âże na reklamach nie ma loga.
Niech zrobi¹ tak jak National Geographic Channel, który podczas reklam zostawia swój charakterysytyczny, ¿ó³ty prostok¹cik... co prawda nazwa stacji znika, ale znak pozostaje.
W TVN24 logo na czas reklam mog³oby siê robiÌ pó³przezroczyste, czyli takie jak w zwyk³ym TVN.
:)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

tobi pisze: A dziœ na przyk³ad przerwano na TVN24 transmisje obrad Sejmowej Komisji Œledczej po to by wraz z TVN nadawaÌ Fakty popo³udniowe. G³upota. Czy nie mogli ci¹gn¹Ì obrad, przecie¿ kazdy ma chyba TVN i mo¿e prze³¹czyÌ jak go ciekawi¹. Po co na obu kana³ach to samo :wink:
No wÂłaÂśnie ja teÂż oglÂądaÂłem w tym czasie TVN24 i tu nagle Fakty popoÂłudniowe
Gdyby obrady komisji lecia³y np na g³ównym TVN-ie to wtedy bym siê zgodzi³, ze musieliby przerwac na Fakty bo nie ka¿dy ma TVN24 ale ¿eby na '24 przerwaÌ transmisjê po to tylko ¿eby nadaÌ Fakty, które lec¹ w tym samym czasie na TVN [zreszt¹ ka¿dy wie]. A w popo³udniowych by³o wiêkszoœÌ o komisji œledczej kto zeznaje itp - co wiadoma sprawa ogl¹daj¹cy w ym czasie TVN24 wiedz¹ i nie musieli by Faktów ogl¹daÌ :x
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ludzie opanujecie siĂŞ :!: Dajcie spokĂłj z tÂą komisjÂą ktĂłra maÂło kogo obchodfzi i jest jednÂą wielkÂą hucpÂą :!: :twisted:
Bardzo dobrze zrobili przerywaj¹c program bo zapewniem was ¿e wiele osób po ci¹g³ej i nie przerwanej transmiji mog³a mieÌ doœÌ i chcia³a us³yszeÌ co siê wydarzy³o w ci¹gu dnia :!:
A wczorajsze zeznania by³y ca³kowicie nieistotne dla ca³ej sprawy i wiêkszoœÌ mediów traktowa³a relacjê stamt¹d jako poboczn¹(ja siê nie kieruje tym co powie tvn tylko to co napiszê "GW" :!: )

A jak jezteÂście tak bardzo spragnieni komisji to napiszcie do tvn-u aby uruchomiÂł kanaÂł :"komisja Âśledcza 24" :lol:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

michos pisze: A jak jezteÂście tak bardzo spragnieni komisji to napiszcie do tvn-u aby uruchomiÂł kanaÂł :"komisja Âśledcza 24" :lol:
heh :lol: to byÂłoby dobre dla fanĂłw ale nie mĂłgÂł by byĂŚ to kanaÂł 24 bo komisja 24 h na dobĂŞ nie leci :x i telewizja by dziaÂłaÂła tylko wtedy co komisja obraduje co by im siĂŞ w ogĂłle nie opÂłacaÂło :lol: :lol: :lol: :wink:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Ta reklamĂłwka pasma 17.50-20.10 byÂła w czoraj i przedwoczoraj w ok. 5 min <<Na WspĂłlnej>> a wyglÂądaĂł to tak:

________________________________________________________
>>
\ 17:50 Rozmowy w toku 19:00 Fakty 19:45 Uwaga!
___ \____________________________________________________
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

szymcio9 pisze:Niech zrobi¹ tak jak National Geographic Channel, który podczas reklam zostawia swój charakterysytyczny, ¿ó³ty prostok¹cik... co prawda nazwa stacji znika, ale znak pozostaje.
JuÂż w newsie na stronie pisaÂłem jak sprawa z reklamami przed wieczornymi dziennikami wyglÂąda np. we wÂłoskiej telewizji (bo tÂą znam bardzo dobrze), wiĂŞc tego powtarzaĂŚ nie bĂŞdĂŞ. Ale jeÂśli chodzi o ten znaczek to jest podobnie jak w NG. RĂłwnieÂż logo stacji w trakcie reklamy nie znika. Co wiĂŞcej, we wszystkich czoÂłowych kanaÂłach wÂłoskiej telewizji nie ma tych zajawek reklamowych (tak jak na TVNie z bombelkami. We wÂłoszech od razu jest reklama (np. w przerwie filmu) i tylko na dole przezroczysty napis "publicita" przez 3 sekundy.

O ró¿nicach pomiêdzy w³osk¹ a polsk¹ telewizj¹ i o stopniowych przenoszeniu standardów zachodnich do Polski (szczególnie do TVN) móg³bym pisaÌ bardzo wiele. Mo¿e kiedyœ taki news na stronie albo coœ...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mnie brak reklam pasuje ;) im mniej tym lepiej :)
za to wkurza mnie reklama (maÂłe logo fucktĂłw) podczas fimu....
Oni musieli zlikwidowaĂŚ te reklamy zeby utrzymaĂŚ widzĂłw i musze przyznac ze jest to ostatnio jedyne posuniĂŞcie tvn... ktĂłre choĂŚ na chwilĂŞ odsĂłwa podejrzenie o chorobĂŞ psychiczna jej szefĂłw...
A przerywanie kretyùskiej komisji zeby nadaÌ fuckty jest normalne... zgadzam sie z michosem zamiast mango niech uruchomi¹ komisja tvn 24 i tyle... ajak ktoœ chce zenuj¹cy kabaret w stylu KS to niech sobie w³¹czy ciao debil...
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kamuii pisze:odsĂłwa
Chyba raczej odsuwa :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi tez zmainy w Faktach pasujÂą. Bardzo fajnie by byÂło gdyby TVN24 pokazywaÂło to przeÂświtujhÂące logo na czas reklam. A tych, ktĂłrzy tego niewiedza to jak ogladasz FAKTY na TVN24 to i tak to bedzie zaliczone do wspĂłlnej oglÂądalnoÂści FAKT-Ăłw. :)
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

Brak reklam przed "Faktami" to nie tylko chĂŞĂŚ utrzymania widzĂłw, ale to teÂż wyraÂźny sygnaÂł dla TVP. TVN wydaje siĂŞ sugerowaĂŚ: "Hej, telewizjo publiczna, zobacz, my nie mamy abonamentu a rezygnujemy z reklam na rzecz naszych widzĂłw!" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości