Fakty XXI wieku

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Mocne_ogniwo pisze:jej materialy do faktow sa przejrzyste, dobrze zmointowane, zrobione tak jak byc robione powinny, przykro mi to powiedzioec alem ostatnimi czasu sa lepsze od materialow kolendy zalewskiej, ktora podupadla nieco.
Marzanna Zieliùska jest bardzo dobr¹ reporterk¹, jej materia³y zawsze s¹ ciekawe, nie zgodzê siê jednak z Tob¹, ¿e Kasia Kolenda Zaleska podupad³a. Obie Panie raczej ciêzko porównywaÌ, bo obie zajmuj¹ siê ca³kiem innymi sprawami. Kasia specjalizuje siê w tematach politycznych, Marzanna w raczej spo³ecznych i sensacyjnych. Obie Panie bardzo lubiê i ceniê, wolê jednak zdecydowanie Kasiê -jej materia³y ogl¹dam z najwiêksz¹ przyjemnoœci¹ -œwietny monta¿, ciekawoœÌ materia³u, dobry stand' up :wink:
Poraz kolejny powiem: dobrze, ze Kasia jest w Faktach. W TVN24 nadal przeprowadza wywiady, w minionym tygodniu byÂło to 2 razy :!: :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Nie neguje tegoze katarzyna kolenda-zaleska jest dobrym dzinnikarzem, bo z cala pewnoscia jest, mowie tylko o swoich odczuciach odnosnie kilku jej ostatnich materialow w faktach, nie wiem czy to tylko moje spostrzezenia nie mniej jednak widze p[ewne przestoje i pewne fragmenty sa poprostu przegadane, telewizja to przedewszystkim medium obrazu, a ona za bardzo dzwiekiem operuje, mi sie to srednio podoba
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Moim zdaniem to w³aœnie Marzanna Zieliùska ma przegadane i sztampowe materia³y. W Faktach XXIw. mówi³a o ³ódzkich aferach, ale prawda jest taka, ¿e ¿adnej znich nie ykry³a. Mimo to postawi³a siê w jednym szeregu z najlepszymi dziennikarzami œ³edczymi II RP - dziennikarzami Gazety Wyborczej z £odzi. A to ¿e ani racu nie wspomnieli o Polskim Radiu £ódŸ by³o skandalem.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

IdÂąc doktorze twoim tropem skandalem jest nagminne nie wymienia w relacjach TVP, ze dane sprawy odkryla TVN (przykladow mozna mnozyc) JakoÂś Fakty mogly wczoraj pokazac zdjecia TVP3 PoznaĂą i pokazac skad one sa i od kogo.

A jak robi tvp? Pamietam jak byla afera z gnĂŞbieniem nauczyciela w Toruniu. TVP zrobiÂła tu majstersztyk - nie majÂąc filmu, powiĂŞkszyÂła obraz TVN i wstawiÂła go bez loga (widac bylo tylko takie male zakonczenie)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dupa prawda - doszli do tego filmu z internetu i przy okazji zmienili kolory - w atki sposób, ¿e nie da³o siê rozpoznaÌ osób bior¹cych udzia³ w drêczeniu. Tobi podejrzewa³, ¿e zdjêcia Kulczyka zrobi³ TVN, ja mówi³em ¿e TVP3 Poznaù - mia³em racje, ale œciœlej mówi¹Ì zrobi³a je TAI TVP, bo lokalne programy informacyjne podlegaj¹ TAI.
GdybyÂś drogi kolego oglÂądaÂł WiadomoÂści w sobotĂŞ lub czwartek, to zobaczyÂłbyÂś video TVN-u z sejmu, z podpisem - zdjĂŞcia TVN. WiĂŞc gÂłupot nie gadaj...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

baryla pisze:IdÂąc doktorze twoim tropem skandalem jest nagminne nie wymienia w relacjach TVP, ze dane sprawy odkryla TVN (przykladow mozna mnozyc) TVN
Pszepraszam
ale przed wczoraj by³o wspomniane ¿e dziennikarze TVN24 zarejestrowali rozmowe pos³ów LPR z SLD nt obsady stanowiusk w komisji œledzczej ds PZU. I wspomnano o"dziennikarzachTVN" w g³ównym wydaniu Wiadomoœci.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

wyj¹tki potwierdzaj¹ regu³ê :lol: A do Torunia dobrze to pamiêtam, bo siê œmia³em jak to zobaczy³em. Obraz by³ tak zmontowany, ¿e widaÌ by³o dolny kawa³ek loga TVN. To by³o chyba dzien po emisji materialu. Pozniej rzeczywiscie byl jakis inny film (Tzn ten sam, ale jakos zmieniony, byc moze w ten sposob o ktorym mowisz). Ale nie zmienia to faktu, ze taka sytuacja mia³a miejsce
karaka
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 8
Rejestracja: piątek 28 sty 2005, 17:01

Post autor: karaka »

UwaÂżam , Âże FAKTY XXI wieku to byÂła Âżenada!!!!! :evil: :evil: :evil: ByÂłam strasznie zniesmaczona tym, Âże TVN staĂŚ byÂło na tak kiepski program! Lis nie zrobiÂłby takiego badziewia! :cry:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

karaka pisze: Lis nie zrobiÂłby takiego badziewia! :cry:
TVN odszedÂł wraz z Lisem i Olejnik
Polecam wywiad z MonikÂą i Tomkiem z Gali z 2003roku, jakoÂś wakacyjny chyba.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Polecam wywiad z MonikÂą i Tomkiem z Gali z 2003roku, jakoÂś wakacyjny chyba.
Oto i on :!:
http://gala.onet.pl/0,1122437,wywiady.html
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

WedÂług mnie niemoÂżemy z Lisa robiĂŚ boga, bez ktĂłrego FAKTY to niesÂą FAKTY, Lis ma WYDARZENIA i w n ich wcale niewidac jego "Boskiej rĂŞki" a tak naprawde to odszedÂł tylko Lis reszta, ktĂłra wraz z nim tworzyÂła program zostaÂła wiĂŞc zmieniÂł siĂŞ tylko prowadzÂący. A co do pani Moniki to ona odeszÂła i jak zÂłysze, Âże wÂładze jÂą wywaliÂły to mnie sdzlak bierze. Olejnik zrezygnowaÂła bo jej program zdjeli z TVN i emitowali na TVN24.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A co do pani Moniki to ona odeszÂła i jak zÂłysze, Âże wÂładze jÂą wywaliÂły to mnie sdzlak bierze. Olejnik zrezygnowaÂła bo jej program zdjeli z TVN i emitowali na TVN24.
Woiesz tacy ludzie jak Olejnik maj¹ swoj¹ godnoœÌ i nie daj¹ soba ppomiataÌ :!: i byÌ przesuwanym do getta z nisk¹ ogl¹dalnoœci¹ które ma³o kto ogl¹da. Co anstêpnym ich krokiem mia³o byÌ przesuniêciê j¹ do tvnmeteo :?:
Monster

Post autor: Monster »

Obrazek
Na przeÂłomie stycznia i lutego moÂżemy spodziewaĂŚ kolejnych ,,FaktĂłw XXI wieku'' ? Chyba tak.[/img]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pewnie tak bo jak byÂł ten program pierwszy raz to gdzieÂś pisaÂło ze takie podsumowanie ma byc co roku. Ale pewnie to juÂż nie bĂŞdzie XXI wieku tylko moÂże 2005 roku ?? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

UwaÂżam ze mogli byc cos takiego zrobiĂŚ. Podsumowujac rok 2005. Tyle sie przeciez wydarzyÂło...Tylko w sumie to pewnie juz bysmy cos wiedzieli. Wkonczu 2005 rok skonczyÂł sie 12 dni temu....
....w świecie Faktów....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości