Fakty o Papieżu

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

kurczag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 26 maja 2004, 20:53

Post autor: kurczag »

wczorajsze wydania Faktow bylo bardzo dobrze przygotowane i prowadzonne zarowno przez Jutyne i Bogdana. Zastanawia mnie tylko jedno, a mienowicie to ze czsami kolejnym prowadzacym stawal sie Jacek Palasinski. Widac ze Bogdam czasami sobie nie radzil, ale powtarzam jeszcze raz wczorajsze Fakty byly bardzo dobre
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

kurczag pisze:Widac ze Bogdam czasami sobie nie radzil
A czasem wrĂŞcz bredziÂł: "KtĂłry kraj najbardziej kocha papieÂża?" - zagadka, kto to powiedziaÂł...
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

arrow pisze:ach ach, ten nasz ArO wspaniaÂły, Âżebym sie tylko nie zakochaÂł :mrgreen: :arrow:
To moze ja lepiej nie bede juz zamieszczaÂł capsĂłw. :D

W ogole to lepiej nie zaczynajmy tu tematu. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

Fakty rzeczywiœcie by³y dobrze zrobione do pewnego momentu , w którym to Pani¹ Pochankê, któr¹ lubiê, zaczê³o ponosiÌ .Jak jakaœ agencja poda³a ,¿e Papie¿ nie ¿yjê to od razu to poda³a i przyjê³a za sprawdzon¹" monetê i przez nastêpne kilkanaœcie minut mówi³a jakby to siê sta³o.Wygl¹da³o to jakby chcia³a wzi¹œÌ udzia³ w tym wyœcigu kto pierwszy poda t¹ informacjê.To by³o dla mnie niesmaczne ale na szczêœcie jest i by³ Pan Jacek Pa³asiùski .Relacjonujê to z wielk¹ klas¹ powag¹ i mówi to co trzeba w odpowiednim momencie. Brawoooooo

P.S.
Nie wiem czy oglÂądaliÂście " Wydarzenia", w ktĂłrymÂś momencie do Hanny Smoktunowicz doÂłaczyÂł Tomasz Lis , moÂżna Go nie lubiĂŚ ale poprowadziÂł to w sposĂłb wysokiej klasy dziennikarskiej, no i trochĂŞ Hanii brakuje , oj brakuje.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wczorajsze Fakty byÂły rewelacyjne...!!!
najpierw podkrĂŞcili atmosferĂŞ ale potem juÂż byÂło na poziomie... troche siĂŞ teylko ztÂą Âśmiercia PapieÂża poÂśpieszyli na szczĂŞscie dodali ze nieoficjalnie bo mieli by przerÂąbane...
Duze brawa dla Justyny...

ooo w³asnie kole¿anka ma racjê Justyœ jakby chcia³a wzi¹œÌ udzia³ w wyscigu ale s¹dze ze zrobi³a to nieœwiadomie by³o widaÌ ze ciêzko jej by³o to powiedzieÌ :( z reszt¹ potem to porpawili
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wczorajsze fakty byÂły rewelacyjne, fantastyczne i profesjonalne. Lis prowadziÂł Wydarzenia? :shock: Ale numer.
MARIQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 23 lis 2004, 12:33

Post autor: MARIQ »

A ja mam dla was proÂśbĂŞ :) mĂłgÂł by ktoÂś kto ma filmik ktĂłry emituje TVN/TVN24 jak papieÂż podchodzi do swojego okna umieÂściĂŚ na jakimÂś serwerze??:D:D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Re: Jacek PaÂłasiĂąski

Post autor: mikasur »

Octop pisze:jeszcze tak niesamowitego reportera jak Jacek PaÂłasiĂąski nie sÂłyszaÂłem i nie widziaÂłem.
Oj tak. Zgadzam siĂŞ w peÂłni. To niezwykle profesjonalny dziennikarz. Genialny.

Co do FAKTÓW, uwa¿am, ¿e najlapiej relacjonuj± to wszystko, a Pochanke równie¿ pokaza³a swoj± klasê. Fakty, w przeciwieñstwie do innych programów, by³y i dzi¶ te¿ s± nie tylko najwspanialsze, ale i mia³y taki wymiar duchowy, sentymentalny. Co¶ piêknego, o ile mo¿na u¿yæ takiego stwierdzenia w tak wa¿nej sprawie... Pop³aka³am siê kilka razy... ³zy same cisn± siê do oczu... i wcale siê tego nie wstydzê. Módlmy siê za papie¿a!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Czy ktoœ mo¿e dysponuje piosenk¹ œpiewan¹ przez papie¿a, która by³a podk³adem paru ju¿ materia³ów w "Faktach" i TVN24? Bardzo mi na niej zale¿y, uwa¿am, ¿e jest to piêkny utwór - taki wyrazisty, wzruszaj¹cy. Mo¿e ktoœ z was wie chocia¿, gdzie mogê tê piosenkê znaleŸÌ?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Z³a wiadomoœÌ : JAN PAWE£ II NIE ¯YJE :cry: :cry: :cry: :cry:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Nie wiem czy widzieliÂście ale wczoraj pokazywali we Faktach i tylko na TVN-ie zdjĂŞcia z podziemi bazyliki ÂŚw.Piotra podczas wkÂładania trumny z papieÂżem do ziemii i juÂż po wÂłoÂżeniu z tablicÂą upamiĂŞtniajÂącÂą.
Jak sami powiedzieli póŸniej, ¿e tylko TVN i jako pierwszy dotar³ do tych zdjêÌ.
Watykan wczeÂśniej zapowiadaÂł, Âże pochĂłwek w podziemiach nie bĂŞdzie juÂż relacjonowany i, Âże nie zostanÂą wpuszczone tam Âżadne media. A jednak byÂł tam jakiÂś fotograf a TVN potrafiÂł dotrzeeĂŚ do tych zdjĂŞĂŚ.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Gdzie tam jako jedyni - wszyscy to mieli. ZdjĂŞcia zostaÂł pokazane najpierw przez CNN, potem przez pozostaÂłe stacje.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja zdjĂŞcie Jana PawÂła Wielkiego, majÂącego chustĂŞ na twarzy widziaÂłem jedynmie w TVN i TVN24. :>
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

To ma³o widzia³eœ - wczoraj widzia³em najpierw na CNN, potem na innych stacjach - w tym BBC, TVP oraz TV5. Zreszt¹ spodziewa³em siê tego. Ba - liczy³em nawet na film. Wed³ug informacji ze stron internetowych TVP ostatni¹ czêœÌ uroczystoœci - tj w kryptach, mia³a rejestrowaÌ równiez Telewizja Watykaùska.
Ostatniej czĂŞÂści uroczystoÂści pogrzebowych, ktĂłra odbyÂła siĂŞ w Bazylice Âśw. Piotra i Grotach WatykaĂąskich, nie transmitowaÂły stacje telewizyjne. MiaÂła jÂą rejestrowaĂŚ telewizja watykaĂąska
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no ale jako pierwsi w Polsce pokazali na TVN-ie
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości