Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piwcok23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 05 gru 2012, 23:28

Re: Magda Sakowska

Post autor: piwcok23 »

Oglądałem dzisiejszy "To Był Dzień" z udziałem Magdy i muszę się przyznać, że odkryłem ciekawą rzecz. Mianowice czy nie zauważyliście, że kiedy Magda ma "bujniejszą" fryzurę to zakrywany jest jej biust?? Np. dzisiaj miała pospinane włosy a biust został subtelnie, lecz wyraźnie odkryty :)...
Jeśli ktoś mógłby wrzucić kilka fotek z dzisiejszego TBD to byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

Też to zauważyłem, ale myślę, że to przypadek. Po prostu takie dziś były ujęcia kamery , no i belki informacyjne nie przeszkadzały.
Ponieważ ostatnio intensywnie "dokumentowałem" bujną fryzurę Magdy w TBD, więc dziś dałem sobie spokój :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

do kolekcji - jedno z ładniejszych ujęć Magdy :)

Obrazek
telepatrzydlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 13:41

Re: Magda Sakowska

Post autor: telepatrzydlo »

Oto i rzeczony Magdomix w starym dobrym, poniekąd epsztajnkowym ( :plus: ) stylu. Różnorodność za sprawką garderoby jak widać trochę mniejsza, dopiero wstawiając te capsy zdałem sobie sprawę że pod tym względem słoneczka nie nadążają za konkurencją. Kryzys już nikogo nie oszczędza. ;) Może poza tym postem, jest ilościowo antykryzysowy. :D22


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Allahakbar
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 13 wrz 2011, 12:35

Re: Magda Sakowska

Post autor: Allahakbar »

Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Magda Sakowska

Post autor: 3405t »

ciekawe, który mądry napisał "Magdalena Sakowska" - przecież wszyscy wiedzą, że ona jest Magda Sakowska
telepatrzydlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 13:41

Re: Magda Sakowska

Post autor: telepatrzydlo »

Magda w sukience? :shock: A myślałem że takie rzeczy w przyrodzie nie występują.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

telepatrzydlo pisze:A myślałem że takie rzeczy w przyrodzie nie występują.
Eeee... popatrz sobie chociażby na letnią rozmowę na Helu.
telepatrzydlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 13:41

Re: Magda Sakowska

Post autor: telepatrzydlo »

Faktycznie zdarzało się, chyba pamięć już nie ta. :) Bezpieczniej było więc napisać że tego typu widoki podchodzą pod anomalie, jak śnieg w maju. W każdym razie jak zerkam na Magdę tak do tej pory naocznie nie przyłapałem jej z odkrytymi nóziami, a te nawet nie są tak masywne jak można by myśleć po ciągłym chowaniu ich w spodniach. ;)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

telepatrzydlo pisze: W każdym razie jak zerkam na Magdę tak do tej pory naocznie nie przyłapałem jej z odkrytymi nóziami, a te nawet nie są tak masywne jak można by myśleć po ciągłym chowaniu ich w spodniach.
To po starej znajomości, specjalnie dla ciebie ;)

http://www.sendspace.com/file/m2wxma
http://www.sendspace.com/file/wlzmjd
telepatrzydlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 13:41

Re: Magda Sakowska

Post autor: telepatrzydlo »

Po starej znajomości dziękuję za filmiki. ;) Ładnie nam się Magda prezentuje w całej okazałości.
piwcok23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 05 gru 2012, 23:28

Re: Magda Sakowska

Post autor: piwcok23 »

@ telepatrzydlo : No no kolego, postaraleś się z tymi zdjeciami :)
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Magda Sakowska

Post autor: e900 »

Miła kobietka i widać,że jest "delikatna" ale jak ktoś ją zdenerwuje to potrafi ukąsić :D Pamiętam ja w programie TBD był ktoś z OPZZ albo z Lewiatana, nie pamiętam dokładnie. mowa była o biedzie a on w pewnym momencie wypalił "Biedne rodziny nie powinny mieć dzieci" (albo coś w tym stylu) Wtedy nastąpiła natychmiastowa Reakcja pani Magdy :D
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Magda Sakowska

Post autor: Pelikan »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości