Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Magda Sakowska

Post autor: Boreczek »

Witam.
Wiekszosc z Was zachwyca sie Anita Werner, moze i ma ona jakies swoje plusy :) Ja natomiast uwazam, ze o wiele lepiej prezentuje sie pani Magda Sakowska. Nie zapowiada tematow w Faktach, ale jest osoba, ktora zawsze jest tam kiedy cos sie dzieje. Ma ktos jakies wiadomosci na temat pani Magdy. Bede wdzieczny :roll:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

i do tego jest bardzo Âładna
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Fusiak pisze: No bo one wszystkie sÂą takie same.
ale imionami i nazwiskami siê ró¿ni¹.. i tym mo¿na je odró¿niaÌ :D
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

Obrazek
reporterka tvn24
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Trochê póŸno odzywam siê w sprawie pani Magdy Sakowskiej, ale lepiej póŸno ni¿ wcale :D . Pani Magda Sakowska przez pewien czas pracowa³a w warszawskim oddziale RMF FM. Z ¿ycia prywatnego: ma kota Mariana.
Jest moim zdaniem jednÂą z ciekawszych postaci TVN24 i mam nadziejĂŞ , Âże na antenie bĂŞdzie pojawiaÂła siĂŞ bardzo czĂŞsto. Lubie jej styl: spokojny i rzeczowy, widaĂŚ Âże szybko sie uczy, jej komentarze sÂą coraz ciekawsze.
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Moge dac link so kwestionariusza Magdy. GG:5787967
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

SÂłyszeliÂście to?! Marta Kuligowska zaprosiÂła na serwis o piĂŞtnastej w imieniu Magdy Sakowskiej!!!!!! :shock:
JakoÂś trudno mi jÂą sobie wyobraziĂŚ w serwisach, ale zobaczymy jak siĂŞ zaprezentuje? Trzymam za niÂą kciuki :D Ale TVN obraÂł taktykĂŞ :roll: Selekcja wÂśrĂłd reporterĂłw, czy cuÂś?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Sakowska jest dobra. Wszyscy pamiĂŞtamy ostatnie debiuty i wiemy, Âże na poczÂątku wszystkim nie idzie najlepiej. Ale Madzia siĂŞ nie myliÂła, Âładnie czytaÂła... No i ogĂłlnie Âładna jest. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Magda Sakowska w serwisach!!wow :D Ale ja siĂŞ zastanawiam czy to nie jest "tak na chwile" - skoĂączÂą siĂŞ urlopy i wszystko moÂże wrĂłciĂŚ do sytuacji, kĂłtra miaÂła miejsce przed nadejÂściem wakacyjnej pory. Wtedy na szczĂŞscie z serwisĂłw TVN24 zniknie SzP. JacoĂą i na nieszczĂŞÂście jak siĂŞ okazuje Magda Sakowska :D ktĂłra zdecydowanie swojÂą urodÂą ubogaca serwisy. :D :D Ale moÂże siĂŞ mylĂŞ(oby!!)i Âżeby Pani Magda zagoÂściÂła w serwisach na staÂłe rĂłwnieÂż po wakacjach!!
ZIMA
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Debiut Magdy jako prezenterki uwaÂżam za udany i byÂła lepsza od Jaconia.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

PoczÂątek pani Sakowskiej na tym stanowisku byÂł troche drĂŞtwy ale, miaÂła pewnie wielka tremĂŞ. MyslĂŞ, Âże z czasem bĂŞdzie dobrze.
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Pozwoli³em sobie nagraÌ fragment debiutu Magdy: KLIK! . Niestety jest ograniczenie transferu wiêc mo¿na powiedzieÌ ¿e kto pierwszy ten lepszy ;) a i trzeba klikn¹Ì na "Download now!"

UWAGA! Osoby ktĂłre pobraÂły juÂż nagranie proszĂŞ o zrobienie tego jeszcze raz poniewaÂż zostaÂły naniesione zmiany w tym Âże nagraniu :]
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kamil :wink: ...dobre :brawo:
ju¿ chcia³em siê wœciec jak pozdrawiaÌ zacz¹³eœ rodzine, myœla³em ¿e yliczysz jeszcze babcie Honorate, ale ta ju¿ daaawno umar³a.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

W miarĂŞ dobrze sobie radzi. :D Denerwuje mnie tylko, Âże tak ewidentnie widaĂŚ, iÂż czyta z promptera roll:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doszukuje siĂŞ pozytywĂłw w tym Âże wpuszczjÂą na antene reporterĂłw do prowadzenia serwisĂłw i jakoÂś ciĂŞÂżko. Ale dziÂś 2 razy zmusiÂłem siĂŞ i Pani Magda Sakowskamnie wiem czemu...moÂże przez te wÂłosy ale wydawaÂło siĂŞ mi Âże siedzi w kapciach. Taka ciepÂła, ciepÂło od niej biÂło z anteny, akcentowaÂła poprawnie i ja bynajmnije nie zauwaÂżyÂłem to Âże to co czyta to czyta z promptera.
Co ze ÂświatÂłami...oszczĂŞdzajÂą przed specjalnymi programami wyborczymi i dlatego gaszÂą po kaÂżdym serwsie, czy ma to powodowaĂŚ jakiÂś efekt.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości