Joanna Wrześniewska-Sieger

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

antenna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2005, 02:23

Joanna Wrześniewska-Sieger

Post autor: antenna »

Co sadzicie o tej prezenterce TV Polsat? Jak dla mnie najlepsza. Jak sadzicie? Widzialbym ja w TVN 24 :-) Ma ktos moze jej capsy?
Puszkarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:43

Post autor: Puszkarz »

Bez przesady. Dla mnie jest trochĂŞ nieprzyjazna ludziom. Ale do biznesu ujdzie... Generalnie Polsat nie ma szczeÂścia do prezenterĂłw. Inni w tym biznesie to dramat. Broni sie chyba tylko Hanka. nawet GugaÂła, ktĂłrego kiedyÂś lubiÂłem teraz jest fatalny.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Równie¿ muszê pochwaliÌ Joannê Wrzeœniewsk¹-Zygier za wspó³prowadzenie wczorajszej debaty Kaczyùski-Kwaœniewski. By³a bardzo opanowana. Pokona³a chyba Monikê Olejnik, która wczoraj siê pogubi³a i przerywa³a goœciom ich wypowiedzi. Pokaza³a, ¿e jest ca³kiem dobr¹ dziennikark¹ :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

WrzeÂśniewskiej nie widziaÂłem dwa lata.. wczeÂśniej pamiĂŞtaÂłem jÂą jako zimnÂą rybĂŞ prowadzÂącÂą programy informacyjne o 1 w nocy.. wczoraj zaprezentowaÂła siĂŞ bardzo pozytywnie, na gospodarce i bizinesie siĂŞ zna..
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jej czêœÌ by³a wczoraj najgorsza. Bez polotu, bez pazura, nuda. Ta Pani jest niez³¹ dziennikark¹, ale bez wyrazu.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

z tym, ze jest bez wyrazu to sie zgadzam.. jednak lepsza jest dziennikarska bez wyrazy za to z talentem niÂż dziennikarka z nadwyraÂźistosiÂą.. Olejnik byÂła wczoraj najgorsza, ona sama odpowiadaÂła na zadawane pytania
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Zdecydowanie najlepsza, spokojnie i rzeczowo zadawaÂła pytanie, pokazaÂła, Âże to co robi robi dobrze. To caÂłkowite przeciwieĂąstwo Moniki Olejnik, ktĂłra zachowywaÂła siĂŞ agresywnie i wchodziÂła w sÂłowo dwĂłm panom K.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna WrzeÂśniewska - Zygier

Post autor: epsztajnek »

antenna pisze:Co sadzicie o tej prezenterce TV Polsat? Jak dla mnie najlepsza. Jak sadzicie? Widzialbym ja w TVN 24 :-) Ma ktos moze jej capsy?
Obrazek Obrazek
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A z jakich dni sÂą te capsy? WrzeÂśniewska-Zygier w ostatnich dnia prowadziÂła ''Wydarzenia''?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

kamilo pisze:A z jakich dni sÂą te capsy? WrzeÂśniewska-Zygier w ostatnich dnia prowadziÂła ''Wydarzenia''?
Z zeszÂłego roku. Kiedy jeszcze w "Polsacie" byÂły nadawane wieczorne "Biznes-wydarzenia".
ZresztÂą patrzÂąc na ostatni caps moÂżna sprawdziĂŚ kiedy Amerykanie aresztowali Mazura - a byÂł to dopiero poczÂątek sÂłynnego procesu ekstradycyjnego.
$
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 17:49

Post autor: $ »

Obecnie prowadzie biznes wydarzenia w tv biznes polsat - jak ktoœ ma mo¿liwoœÌ to mo¿e parê capsów zrobiÌ (oczywiœcie nie pojawia siê codziennie).
Wojciech SzelÂąg byÂłby dobrym transferem do TVN24.
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wed³ug informacji zawartych w medialinku Joanna Wrzeœniewska-Zygier wspó³prowadzi wieczór wyborczy TV Biznes.

[ Dodano: PiÂą PaÂź 12, 2007 6:58 pm ]
Za chwilê rozpocznie siê debata Tusk - Kaczyùski, któr¹ wspó³prowadzi Joanna Wrzeœniewska-Zygier.
na capsie obok Krzysztofa SkowroĂąskiego
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Już w najbliższy piątek, o godz. 18.50 Joanna Wrześniewska-Zygier poprowadzi ''Wydarzenia''.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Joanna Wrześniewska - Zygier

Post autor: pop »

Wczoraj Joanna Wrześniewska - Zygier prowadziła "Wydarzenia" - część programu była prowadzona "na stojąco". Przyznam, że pierwszy raz widziałem ją w głównym wydaniu. Jest świetna. Dobrze, że trafiła na 18:50.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości