Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Beata Tadla o nowym marszaÂłku Sejmu:
....nowym marszaÂłkiem Sejmu jest PAWEÂŁ Jurek.
Obok niej goœÌ siê krzywi wpatrzony w stó³.
WSTYD :!: :!: :!:
I ona pracowaÂł wczeÂśniej w radiu, wie coÂś o polityce w ogĂłle
przy caÂłym plusie dla niej, lepsza ona od piskliwej Anny JĂŞdrzejowskiej, ktĂłra ciÂągle przypomina mi swopim gÂłosem przedszkole.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

B³¹dziÌ to rzecz ludzka. Nie przesadzajmy. Atmosfera wyj¹tkowo dla niej napiêta, drugi raz w Dniu na ¿ywo, a tu takie wydarzenie. mimo to s¹dzê, ¿e redaktor Tadla radzi sobie doskonale. Jest znacznie lepsza, od j¹kaj¹cej siê coc chwila i powtarzaj¹cej nam b³yskotliwe "yyy" Anny Jêdrzejowskiej. Pani Tadla przeprowadza ciekae rozmowy z goœÌmi w studio, a tak¿e telefoniczne, nie j¹ka siê, a jej g³os jest przyjemny. Radzi sobie œwietnie, a na jeden b³¹d - i to na pocz¹tku jej prowadzenia serwisów - mo¿na przymkn¹Ì oko. ChoÌ mog³a siê poprawiÌ...
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

A co za ró¿nica, Marek Jurek czy Jurek Marek :?: :!: Ka¿dy by siê pomyli³ :lol:

Ciekawe stwierdzenie teÂż padÂło z ust pani Beaty, a mianowice to, Âże PiS juÂż teraz zawarÂł sojusz z SamoobronÂą. Czy przypadkiem nie pospieszyÂła siĂŞ z tÂą opiniÂą :roll:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

ÂŻeby nie okazaÂło siĂŞ to za dwa tygodnie samospeÂłniajÂącÂą siĂŞ przepowiedniÂą...

Co do Beaty to, moim zdaniem, najlepszy debiut ze wszystkich, ktĂłre mieliÂśmy w ostatnim czasie. Kobieta bardzo newsowa, zachowujÂąca stoicki spokĂłj na ekranie, gadajÂąca do rzeczy i na temat. To, Âże czasem palnie jakieÂś gÂłupstewko pt. Pawel Jurek moÂżna jej zdecydowanie wybaczyĂŚ. Ogolnie- wolĂŞ na niÂą patrzeĂŚ niÂż na MartĂŞ KuligowskÂą.
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Marcin pisze:drugi raz w Dniu na Âżywo, a tu takie wydarzenie

to wydarzenie by³o zapowiedziane ju¿ w pi¹tek, wiêc to ¿adne wydarzenie a realizacja planu prac Sejmu :wink: jednak te¿ j¹ chwale i cenie, lepsza od Jedrzejowskiej stokroÌ, przy ca³ej sympatii tego, ¿e zmieni³a na plus design i zmienia regularnie uk³ad w³osów to jej yyy i piskliwoœÌ s¹ d³u¿ej ni¿ 3min nie do zniesienia
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kolejne brawa dla kogoÂś z TVN24 odpowiedzialnego za szukanie talentĂłw w stacji :P Beata Tadla jest tego najlepszym przykÂładem.
Do niedawna znana tylko wÂąskiej grupie oglÂądajÂących TVN STYLE bardzo dobrze zadebiutowaÂła najpierw w serwisach w TVN24 a teraz juÂż spokojnie daje sobie radĂŞ czy to w Porankowych serwisach czy w Dniach Na ÂŻywo.
A takie przejĂŞzyczenia i wpadki jak z imieniem marszaÂłka Sejmu moÂżna jej spokojnie wybaczyĂŚ. :wink:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

No to ja te¿ wyra¿ê opiniê o B. T. Ogl¹dam serwis i nie widzê tam ¿adnej debiutanki, tylko "star¹ wyjadaczkê" :lol: Naprawdê nieŸle sobie radzi, myœlê, ¿e jest tam dla niej miejsce.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dzsiaj jest Âświetna...mam nadzieje, Âże bĂŞdize w TVN24 co raz czĂŞÂściej.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Beata Tadla

Post autor: salladyn »

Nie bĂŞdĂŞ oryginalny.Dobrze prowadzi serwisy(ciekawy tembr gÂłosu,przezencja i.t.d.) trochĂŞ gorzej jeÂśli chodzi o wywiady,ale ma jeszcze czas.Jak juÂż ktoÂś tu powiedziaÂł brawa dla "Âłowcy talentĂłw" pracujÂącego w tvn24.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: sybic »

Beatka jest super !
mam nadzieje, Âże kiedyÂś zastapi Pochanke, ktĂłra sie juÂż powoli wypala ...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: :: Kamil »

sybic pisze:Beatka jest super !
mam nadzieje, Âże kiedyÂś zastapi Pochanke, ktĂłra sie juÂż powoli wypala ...
Wypala to siĂŞ pÂłyta a nie Justyna :evil: :evil: Bez przesady. Najlepiej niech caÂły tvn prowadzi Fakty na zmianĂŞ :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Raczej to nie mozliwe. Sa lepsze prezenterki od Beaty Tdli np. Anita Werner czy Patrycja Redo. Ale i tak pewnie nikt nie zastapi Justyny poniewaz ona zawsze prowadzi "Fakty" swietnie. I sie nie "wypala" jak to napisales. :lol: :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

wypala oj wypala..i chodzi na co raz dÂłuÂższe urlopy by odzyskaĂŚ wigor i nie popadaĂŚ w rutyne i schematy w prowadzeniu programĂłw na wizji, schematy na bazie ktĂłrych osiÂągnĂŞÂła sukces, aktĂłe juÂż staÂły siĂŞ zbyt standardowe....co nowego lepszego pokaÂże nam Justyna Pochanke?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Beata Tadla wedÂług TVN24.pl bĂŞdzie gospodyniÂą dzisiejszego magazynu "24 Godziny" o 17:30. Czy Tadla prowadziÂła juÂż kiedyÂś magazyn, czy bĂŞdzie to jej debiut?
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Jest to jej debiut, jak siĂŞ skoĂączy Magazyn to postaram siĂŞ napisaĂŚ jak jej poszÂło i bĂŞdÂą teÂż capsy, jak sÂądze :wink:
------------EDIT---------------
Rozmowy z goœÌmi by³y prowadzone sprawnie, tylko jeden profesor który by³ goœciem we Wroc³awiu trochê siê na Beatê zdenerwowa³, bo nazwa³a ekologami tych z Greenpeace. Trochê zreszt¹ przesadzi³. Samo prowadzenie za bardzo mi przypomina³o zwyk³y serwis, by³o równie¿ kilka wpadek: Beata nie wiedzia³a czy bêdzie przerywnik czy nie i niepotrzebnie coœ powiedzia³a kiedy nie by³o jej widaÌ na ekranie.
P.S. DowiedziaÂłem siĂŞ, Âże Beata jest alergiczkÂą, ciekawe tylko na co jest uczulona :?:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości