Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

I to może być anchorman, bo jest w stu procentach autentyczny. Zdecydowanie na jego korzyść przemawia to, że w ostatnich Telekamerach zdeklasował Gugałę i Kraśkę, którzy znaleźli się w ogóle poza podium, a on otrzymał prawie połowę wszystkich głosów od widzów.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

W przypadku przejścia J. Kuźniara trzeby by znaleźć nową twarz Poranka, bo nie wyobrażam sobie, żeby byłby nią M. Żebrowski. Z obecnej ekipy poza R. Mrozem, który musiałby zrezygnować z poranków w Trójce, zostaje jedynie I. Sokołowski (przy K. Górlickim - jak czytałem na tym forum - wszyscy zasypiali). No, ale jak pisałem na forum "Faktów", dotychczasowa ekipa z lekkim wzmocnieniem popołudnia (Szałkow, Jędrzejowska?) też może wystarczyć.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Łatwiej znaleźć nową osobę do "Wstajesz i wiesz" niż do "Faktów".
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30074
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Kamil Durczok

Post autor: melona »

@Łukasz: Czy pan Durczok jeszcze będzie prowadził Fakty o 19 ?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Łukasz »

Właśnie po kilku latach - nieskromnie powiem - że ponownie przeczytałem sobie swój wywiad z Kamilem Durczokiem: http://www.tvnfakty.pl/wywiad_kamil_dur ... ropczynski

Po tej rozmowie diametralnie zmieniłem o nim zdanie i dziś bardzo mu kibicuję, aby wyszedł z tej głupiej sytuacji. Jednak chciałem napisać o czymś innym. Fajnie się czyta tę rozmowę o zmianach i planach z dzisiejszej perspektywy, gdy jesteśmy mądrzejsi o 6 lat. Mimo, że mam tę rozmowę nagraną w wersji cyfrowej, to prosiłem Kamila Durczoka o autoryzację. Ostatecznie jej nie autoryzował, ale pozwolił opublikować. W dniu publikacji na stronie zadzwonił tylko do mnie z pociągu do Katowic z prośbą o usunięcie jednego mało znaczącego zdania, już nawet nie pamiętam o co chodziło. Bardzo wtedy zyskał w moich oczach.

Cytatów godnych uwagi było w tym wywiadzie bardzo wiele, ale dziś ten jest szczególnie ważny: Ja jestem ze swoim wizerunkiem dla ludzi od 19:00 kiedy startuje program, a jakimi metodami osiągam to, żeby ten program był na najwyższym poziomie, to jest moja prywatna sprawa.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Kamil Durczok

Post autor: qmate »

A czy taki cytat Pana Durczoka jest dla Ciebie też ważny: Jeśli ktoś bardzo będzie chciał postawić mi taki zarzut, że ja kogoś molestowałem, albo poniżałem, jeśli będzie chciał to zrobić, to znajdzie. Albo ten: nie możemy wejść w głowę ludzi z którymi rozmawiamy, z którymi się kontaktujemy, z którymi się kontaktowaliśmy, z którymi pracowaliśmy i odczytać co tam jest. Czy one się poczuły rzeczywiście skrzywdzone czy nie.

Czy ta sytuacja jest głupia? To jest czyjś dramat życiowy: albo osoby (osób) pokrzywdzonej albo Pana Durczoka. Tego nie wiemy
Staram się nie oceniać czy rację ma Wprost czy Pan Durczok. Nikt z Nas tego na ten moment nie wie. Zbyt dużo jest niejasności.

Kibicujmy ... prawdzie. Może wyjdzie na jaw.
//////////
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Kamil Durczok

Post autor: miwaszkiewicz »

Skoro lecicie z cytatami, to i ja to zrobię: Widzę, że nie masz majtek pod dżinsami, jedziemy do mnie? Oprzesz się, suko, o ścianę, a ja wejdę od tyłu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

To ostatnie zdanie pewnie do drabiny mówił kiedy robili remont w studio.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

Razem ze swoim facetem zastanawialiśmy się, czy ktoś by zaryzykował w stacji i zaprosił K. Durczoka do swojego programu i doszliśmy do wniosku, że jeśli już, ktoś miałby to zrobić to... Monika Olejnik. Oglądalność byłaby duża - ale to pewnie dopiero po zakończeniu obrad Szanownej Komisji.
To tylko moje skromne zdanie
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Fabian »

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Kamil Durczok

Post autor: tracer2013 »

Dzisiaj o Panu Kamilu Durczoku napisały Onet i Gazeta Wyborcza :

http://wyborcza.pl/1,75478,17539744,Dur ... wroci.html - artykuł z Gazety Wyborczej

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-w ... roci/w9vn6 - Onet, który powołuje się na Gazetę Wyborczą
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kamil Durczok

Post autor: Greg Haus »

tracer2013 pisze:
Dzisiaj o Panu Kamilu Durczoku napisały Onet i Gazeta Wyborcza :

http://wyborcza.pl/1,75478,17539744,Dur ... wroci.html - artykuł z Gazety Wyborczej

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-w ... roci/w9vn6 - Onet, który powołuje się na Gazetę Wyborczą

Jesli pisze to onet to chyba sprawa jest już jasna.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Kamil Durczok

Post autor: Faktomaniak »

KONIEC ERY DURCZOKA W TVN OFICJALNIE :


Niezależna komisja badająca zarzuty mobbingu i molestowania w TVN podsumowuje pracę
Niezależna komisja TVN podsumowała pracę
W sobotę, 7 marca 2015 roku, specjalna niezależna Komisja w TVN S.A. („Komisja”), zgodnie ze swoimi uprawnieniami, zakończyła dochodzenie w sprawie domniemanych przypadków mobbingu, molestowania i molestowania seksualnego w redakcji programu „Fakty TVN” i przedstawiła końcowy raport ze swoich prac Markusowi Tellenbachowi, Prezesowi Zarządu i Dyrektorowi Generalnemu TVN S.A.

Komisja prowadziła swoje działania głównie poprzez rozmowy z 37 obecnymi i byłymi pracownikami i współpracownikami redakcji "Faktów TVN" i zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym. Łącznie, Komisja spędziła ponad 60 godzin na badaniu sprawy.

Markus Tellenbach przedyskutował treść raportu z Zarządem TVN S.A. na posiedzeniu, które odbyło się dnia 10 marca 2015 roku.

Wynikiem prac Komisji jest decyzja Zarządu TVN S.A. o wzmocnieniu istniejących procedur zapobiegających niepożądanym zachowaniom oraz wprowadzeniu w życie, ze skutkiem natychmiastowym, następujących działań:

1) dopilnowaniu, by TVN S.A. był bezpiecznym i stabilnym środowiskiem pracy respektującym godność każdego człowieka, poprzez włączenie zasad przeciwdziałania niepożądanym zachowaniom do regulaminu pracy w związku z czym stanowią one integralną część warunków zatrudnienia

2) ponownym zapoznaniu pracowników z wytycznymi, jak należy reagować w przypadku, który może okazać się niepożądanym zachowaniem,

3) poinformowaniu pracowników o sposobach raportowania przypadków niepożądanego zachowania, którego byli obiektem lub świadkiem.

Komisja ustaliła, że trzy osoby zostały narażone na niepożądane zachowania. Jako zadośćuczynienie, TVN S.A. zaoferuje tym osobom kwoty do wysokości 6-krotności ich miesięcznego wynagrodzenia.

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN i Dyrektor Generalny TVN S.A, powiedział: "Jestem zadowolony z prac Komisji i akceptuję jej ustalenia. Jestem przekonany, że po dogłębnej analizie przeprowadzonej przez Komisję, TVN pozostanie atrakcyjnym pracodawcą, dzięki obowiązującej w spółce polityce "zero tolerancji" dla niepożądanych zachowań. W imieniu Zarządu Spółki, przepraszam osoby narażone na niepożądane zachowania w miejscu pracy".

Podczas posiedzenia Zarządu, które miało miejsce 10 marca 2015 roku, Zarząd przyjął do wiadomości, że spółka TVN i pan Kamil Durczok osiągnęli wzajemne porozumienie w sprawie zakończenia współpracy ze skutkiem natychmiastowym.
Źródło: TVN
NOWA ERA W TVN
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kamil Durczok

Post autor: Greg Haus »

Czas usunąć wątek Kamila z Działu 'Załoga TVN'. Dobrze, że nawet najlepszy dziennikarz odpowiedział za swoje zachowanie. Brawo tvn!

Fragment oświadczenia Kamila:
- W związku z komunikatem prasowym TVN dotyczącym wyników prac Komisji nie mogę odnieść się do jego treści ani w żaden sposób go skomentować. Nie są mi bowiem znane wyniki ustaleń Komisji ani ewentualne oskarżenia osób przez nią przesłuchiwanych - mówi Kamil Durczok w przesłanym do mediów oświadczeniu.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Kamil Durczok

Post autor: tracer2013 »

Ciekawe czy jakaś telewizja postanowi zatrudnić u siebie Pana Kamil Durczoka ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości