Mariusz Max Kolonko

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi Mariusz Max Kolonko koja¿y siê w³aœnie z takim showmenem, który robi dobre materia³y ale nie na polityczne tematy, chwyba wszyscy a przynajemniej wiêkszoœÌ pamiêta jego materia³, w którym wlecie³ samolotem "Herkules" w tornado i do takich materia³ów siê nadaje. Ale pani Kasia by³a rewelacyjna w innych tematach, bardzo dobra relacja z Katriny w Nowym Orleanie albo œwietny materia³ o gin¹cych bizonach...szkoda, ¿e wraca:(
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kowal pisze:Mi Mariusz Max Kolonko kojaÂży siĂŞ wÂłaÂśnie z takim showmenem, ktĂłry robi dobre materiaÂły ale nie na polityczne tematy, (...)
.

WÂłaÂśnie, wÂłaÂśnie, wÂłaÂśnie :D Kolonko to showmen, ktĂłry ma materiaÂły ekstra ale na tematy Âłatwe, proste i przyjemne.
Kowal pisze:Ale pani Kasia byÂła rewelacyjna w innych tematach, bardzo dobra relacja z Katriny w Nowym Orleanie albo Âświetny materiaÂł o ginÂących bizonach...szkoda, Âże wraca:(
Ja mam nadziejĂŞ, Âże SÂławiĂąska nie wrĂłci :( ChociaÂż zaczynam powÂątpiewaĂŚ czy TVN dwĂłch reporterĂłw bĂŞdzie utrzymywaĂŚ w USA. A moÂże Max bĂŞdzie siĂŞ sam razem z WeronikÂą R. utrzymywaÂł ?? :D

No i zaczyna mi to tak nijak wyglÂądaĂŚ...Durczok, Kolonko...kto nastĂŞpny ??
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Ja mam nadziejĂŞ, Âże SÂławiĂąska nie wrĂłci :( ChociaÂż zaczynam powÂątpiewaĂŚ czy TVN dwĂłch reporterĂłw bĂŞdzie utrzymywaĂŚ w USA.
To pewne Âże SÂławiĂąska wrĂłci. :roll: 2 korespondentĂłw nie bĂŞdzie, bo i po co? w tygodniu jest gdzieÂś tylko jeden materiaÂł z USA i sobie jedna osoba z tym poradzi. :] SÂławiĂąska moÂże bĂŞdzie reporterkÂą w Polsce i prezenterkÂą w TVN 24. :roll: No ale to nie o niej temat... :)

Co do Mariusza i jego materia³ów. :roll: Fakt najlepsze s¹ takie o luŸnych tematach, ale i o polityce te¿ dobrze robi³ i komentowa³ takie wydarzenia dla "Wiadomosci". :roll: I teraz w "Faktach" w³aœnie bêd¹ te materia³y luŸniejsze, bo w polityce raczej siê nic nie dzieje, a jak ju¿ to jestem pewnien ¿e dobrze mu wyjdzie. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

CieszĂŞ siĂŞ ze Kolonko wraca do TV!! Bardzo fajny. luzny i jak sami mowicie taki showman. Wprowadzi do "faktĂłw " troche rozrywki ;-p
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

W zasadzie nic nie jest napisane Âże bĂŞdzie korespondentem FaktĂłw albo TVN24, tylko TVN. MoÂże wiĂŞc jego relacje bĂŞdÂą w DD TVN a nie w Faktach :D PowrĂłt SÂławiĂąskiej do Polski byÂłby dzwiny zwÂłaszcza Âże zbieraÂła raczej pochlebne opinie. MoÂże wiĂŞc zostanie, bĂŞdzie korespondentkÂą i przy okazji bĂŞdzie pracowaĂŚ w iTVN, tak jak kiedyÂś Rogalski. :arrow:
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Przyjscie Maxa Kolonki do TVN to bardzo dobra decyzja . Jego materiaÂły sÂą naprawde super. TeÂż jestem ciekawy co bĂŞdzie z KatarzynÂą SÂławinskÂą . MoÂże dadzÂą jÂą do jakiegoÂś Europejskiego kraju ? Jako korespondentka w USA sprawdziÂła siĂŞ , wiĂŞ moÂże nowe wyzwanie ? A naraze czekam na debiut Maxa w Faktach TVN .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

JeÂśli wierzyĂŚ :devil: :devil: (to oczywiÂście Âżart) tvn.tivi to jednak Pani Kasia zostaje w USA co nie ukrywam, Âże mnie bardzo cieszy :brawa:
A Kolonko niech nadaje relacje dla DDTVN - tam styl jego materia³ów siê nadaje idealnie. A w Faktach oby jak najrzadziej siê pojawia³ :D
pawell pisze:To pewne Âże SÂławiĂąska wrĂłci
A jednak niczego pewnym byĂŚ nie moÂżna :tanczy:
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Czyli to, co napisaÂłem miaÂło sens :D Fajnie Âże SÂławiĂąska zostaje i fajnie Âże Kolonko na razie raczej w DD TVN :arrow:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No do "DDTVN" to na pasuje, to jest wÂłaÂśnie program do jakiego Kolonko pasuje jak Pochanke do TVN24...czyli idealnie. JeÂżeli patrzec na jego prace z tego kontekstu to moÂże byĂŚ owocna:):)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:
pawell pisze:To pewne Âże SÂławiĂąska wrĂłci
A jednak niczego pewnym byĂŚ nie moÂżna :tanczy:
Tak :D , a ja nie braÂłem pod uwagĂŞ Âże moÂże przygotowywaĂŚ materiaÂły dla "DzieĂą Dobry TVN" lub jakiegoÂś innego programu :roll: - ciÂągle myÂślaÂłem o "Faktach"... :roll:

CieszĂŞ siĂŞ, bo i bĂŞdzie Katarzyna SÂławiĂąska i Mariusz Max Kolonko. :P :D Dobrze Âże "DzieĂą Dobry TVN" zyskaÂł takiego dobrego reportera. 8) :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Szkoda Âże ktoÂś skasowaÂł mego posta

PisaÂłem Âże moim zdaniem Mariusz Maks Kolanko powinien byĂŚ prezĂŞterem w TVN24 gdysz nadaje siĂŞ do tej roli :D

Ale i tak bardzo dobrze Âże bendzie spupracowaÂł z TVN
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

maxiu Kolonko

Post autor: tomas40 »

....i po co on tam porzebny.Do tworzenia chaÂłtur dobra jest publiczna tv, chyba Âże chce promowaĂŚ swojÂą WeroniĂŞ.....????
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

jott kott pisze:Szkoda Âże ktoÂś skasowaÂł mego posta

PisaÂłem Âże moim zdaniem Mariusz Maks Kolanko powinien byĂŚ prezĂŞterem w TVN24 gdysz nadaje siĂŞ do tej roli :D

Ale i tak bardzo dobrze Âże bendzie spupracowaÂł z TVN
kolonko jako prezeter TVN24? Mi siĂŞ to jakoÂś niewidzi, chyba, Âże "Kalejdoskopu". Niewiem czemu ale nie pasuje mi on do programĂłw politycznych, niewiem moÂże to tylko moje zdanie, to byÂł byÂł styl prowadzenia Macieja OrÂłosia.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:Szkoda Âże ktoÂś skasowaÂł mego posta
Nic dziwnego jak piszesz posty z g³upimi b³êdami... :? Jeszcze widaÌ ¿e specjalnie je robisz. :/
Kowal pisze:kolonko jako prezeter TVN24? Mi siĂŞ to jakoÂś niewidzi, chyba, Âże "Kalejdoskopu". Niewiem czemu ale nie pasuje mi on do programĂłw politycznych, niewiem moÂże to tylko moje zdanie, to byÂł byÂł styl prowadzenia Macieja OrÂłosia.
Mi teÂż siĂŞ Kolonko jakoÂś nie widzi jako prezenter TVN 24 i w ogĂłle prezenter, prowadzÂący - tak jak kiedys "Top Trendy" itp. :? Dobry jest jako reporter, robi fajne materiaÂły i niech tu bĂŞdzie. :roll: :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

pawell pisze:Mi teÂż siĂŞ Kolonko jakoÂś nie widzi jako prezenter TVN 24 i w ogĂłle prezenter, prowadzÂący - tak jak kiedys "Top Trendy" itp. :? Dobry jest jako reporter, robi fajne materiaÂły i niech tu bĂŞdzie. :roll: :P
A mo¿e Max trafi do DDTVN? :D Z Jol¹ przecie¿ znaj¹ siê od dawna i maj¹ za sob¹ lata wspó³pracy :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości