Mariusz Max Kolonko

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

MoÂże Lis go weÂźmie do Polsatu? :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

B@r pisze:MoÂże Lis go weÂźmie do Polsatu? :twisted:
no wlasnie kiedys gazety i portale medialne pisaly ze mariusz Max Kolonko moglby pracowac w polszmacie ale jakos to pozniej ucichlo a teraz mowia ze TVN zaczol z nim rozmawiac :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:Kolonko wci¹¿ szuka, ale nie mo¿e znaleŸÌ
Œwiêta za pasem, a Mariusz Max Kolonko (43 l.) wci¹¿ bezrobotny. Kasy na prezenty mu brakuje, wiêc nie ma siê co dziwiÌ, ¿e "osierocony" amerykaùski korespondent wydeptuje coraz to nowe œcie¿ki.

Próbowa³ zahaczyÌ siê w Polsacie, ale siê nie uda³o. Ostatnio krêci siê wokó³ stacji Piotra Waltera. Widzieliœmy go, gdy zziêbniêty przekracza³ próg siedziby TVN-u. Czy zatrzyma siê tam na d³u¿ej? - Nic mi na ten temat nie wiadomo - powiedzia³ "Super Expressowi" rzecznik prasowy stacji, Andrzej So³tysik.

Kolonko byÂł wczoraj nie-uchwytny. Jego strona internetowa rĂłwnieÂż nie dziaÂłaÂła prawidÂłowo. Jak ustaliliÂśmy, jest w przebudowie do 15 grudnia. Ciekawe, jakÂą ÂświÂątecznÂą niespodziankĂŞ szykuje nam dziennikarz?
Juz dlugo Mariusz Max Kolonko szuka i szuka telewizji ktora moglaby go przyjac. Jesli teraz TVN go nie przyjmie to w Polsce juz nie znajdzie pracy bo TVP go wyzucila, polsat go nie chce ciekawe co z TVN? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie ukrywajmy. Moim zdaniem S³awiùœka jest znacznie lepsza jako reporter "Faktów" w USA, ni¿ Kolonko. Co z nim zrobi¹, jeœli go przyjm¹. O zmianie stanowiska S³awiùœkiej nawet nie chcê s³yszeÌ. Mo¿e ITVN. Zwolni³o siê miejsce Rogalskiego. Ale Kolonko chyba by nie chcia³ pracowaÌ w ITVNie.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

kolonko

Post autor: michal641 »

Ja takÂże uwaÂżam, Âże SÂławiĂąska jest lepsza od niego, chociaÂż Kolonko ma taki jakby oryginalny sposĂłb przekazywanioa informacji. Dobrze zna USA. Ja bym chciaÂł, aby nie wpuszczali go do faktĂłw, ale dali mu cotygodniowy program, np. 20 - 30 minutowy (np)""MAX KOLONKO, czyli co chcesz wiedziec o Ameryce"". Emisja jego mogÂła by byĂŚ np. w soboty, niedziele w porze nadawania np. Pascala czy siÂłaczy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:Mariusz Max Kolonko
Wci¹¿ bezrobotny Max Kolonko (43 l.) sprawdzi³ siê jako wyk³adowca. W Wy¿szej Szkole Gospodarki w rodzinnej Bydgoszczy opowiada³ o realiach biznesu w USA i o swej przygodzie z telewizj¹.

Po wyk³adzie przez pó³ godziny rozdawa³ autografy. Zdradzi³ przy okazji, ¿e napisa³ ksi±¿kê. "Odkrywanie Ameryki - moje zapiski w Jeepie" uka¿e siê w kwietniu. Debiut Maksa, wed³ug jego zapewnieñ, bêdzie ciekawy iÉ tani.

Z dziennikarstwa Max nie zrezygnowa³. Po narzeczonej - Wronice Rosati (21 l.) - telewizja to druga jego wielka mi³oœÌ. Czy w styczniu zobaczymy go na szklanym ekranie? By³y korespondent "Wiadomoœci" i "Panoramy" TVP prowadzi zaawansowane, jak twierdzi, rozmowy o wspó³pracy z dwiema stacjami telewizyjnymi. - Niekoniecznie bêdzie to komercja - uchyla r¹bka tajemnicy Kolonko.
Pewnie te dwie telewizje to TVN i tak mi sie wydaje ze TVP3... :roll: :roll: :D Ale jednak watpie ze to bedzie TVP 3 bo przeciez z TVP go wyzucili... no to wiec jak nie komercyjna stacja to jaka inna jak nie publiczna... :roll: Moze TRWAM ?? :lol: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:(...)On po burzliwym rozstaniu z telewizj¹ publiczn¹, wci¹¿ wydeptuje œcie¿ki miêdzy TVN-em a Polsatem. Na razie nigdzie go nie chc¹. Nic wiêc dziwnego, ¿e zamiast prê¿yÌ siê przed kamer¹, wzi¹³ siê za pisanie. (...)
No TVN-owi sie nie dziwiĂŞ Âże nie chcÂą go bo i tak nie byÂłoby dla niego mejsca. Ale polszmat mogÂłby go zatrudniĂŚ. :roll: Wtedy miaÂłby swojego korespondenta w USA. :roll: No ale chyba Âżal im na to kasy... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale "Wydarzenia" w USA maja chyba JarosÂława Andersa.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Ale "Wydarzenia" w USA maja chyba JarosÂława Andersa.
Wiem. :] Ale on chyba tam jest z jakiejÂś gazety :roll: a tak zatrudniajÂąc Maksa mogliby mieĂŚ tam kogoÂś z polszmatu. :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

polsat raczej nie zatrudni maxa na korespondenta wydarzeĂą, bo to za drogo by kosztowaÂło na kieszeĂą solorza
a poza tym polsat ma umowĂŞ z JarosÂławem Andersem (gÂłos Waszyngtonu) i redaktorem rmf-u Janem MikrutÂą
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Jak siĂŞ dowiedzieliÂśmy, Kolonko w poÂłowie lutego rozpocznie pracĂŞ w telewizji. W jakiej, tego nie chciaÂł nam zdradziĂŚ, ale podobno warto byÂło czekaĂŚ.
to cytat z super expressu
jak myÂślicie jaka to bĂŞdzie stacja tvn czy polsat?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tomu19 pisze:
Jak siĂŞ dowiedzieliÂśmy, Kolonko w poÂłowie lutego rozpocznie pracĂŞ w telewizji. W jakiej, tego nie chciaÂł nam zdradziĂŚ, ale podobno warto byÂło czekaĂŚ.
to cytat z super expressu
jak myÂślicie jaka to bĂŞdzie stacja tvn czy polsat?
Ja myÂśle Âże to jedak polszam tak jak pisaÂłem oni mogÂą wysÂłaĂŚ go do USA i bĂŞdÂą wkoĂącu mieĂŚ swojego prawdziwego korespondenta. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Mariusz Max Kolonko

Post autor: pawell »

Wirtualne Media pisze:Jak dowiedziaÂł siĂŞ wortal Wirtualnemedia.pl dziennikarz Mariusz "Max" Kolonko bĂŞdzie pracowaÂł w telewizji TVN.

Mariusz "Max" Kolonko w niedzielĂŞ po raz pierwszy nada relacjĂŞ ze StanĂłw Zjednoczonych dla TVN.

Max Kolonko, byÂły amerykaĂąski korespondent "Panoramy" w TVP2 i "WiadomoÂści" w TVP1, prowadziÂł intensywne rozmowy z telewizjÂą publicznÂą oraz Polsatem i TVN zwiÂązane z powrotem na srebrny ekran. Pojedynek wygraÂł TVN. Od niedzieli Max Kolonko bĂŞdzie nadawaÂł dla stacji Piotra Waltera korespondencje z USA.

Szczegó³ów umowy TVN i Mariusz "Max" Kolonko nie zdradzaj¹.
Ojej :/ czyli Katarzyna SÂławiĂąska wraca z USA :?: Bo chyba nie bĂŞdÂą trzymaĂŚ 2 korespondentĂłw w jednym kraju. :? Z jednej strony siĂŞ cieszĂŞ Âże Kolonko jest juÂż w TVN, a z drugiej szkoda SÂławiĂąskiej ona teÂż jest dobra, nawet bardzo. :D MoÂże w Polsce bĂŞdzie reporterkÂą :?: zobaczymy. :spiewa:

Ja lubiĂŞ Mariusza - fajny ma styl robi fajne materiaÂły. 8) :) Kolejny dobry reporter w druÂżynie "FaktĂłw" TVN. :P JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekac niedzieli jak na koĂącu powie "Dla FaktĂłw Mariusz Max Kolonko". :lol: :D

A czy Wy lubicie Mariusza :?: I jakie jest Wasze zdanie na temat jego przejÂścia do TVN. Zapraszam do pisania. :P :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Szczerze mĂłwiÂąc nie lubiĂŞ jego poczucia humoru. ZraziÂł mnie do siebie prowadzeniem "TOP TRENDY" na Polszmatku i swoimi gadkami typu "dziura budÂżetowa". Jako korespondent raczej powinien byĂŚ dobry. Szkoda trochĂŞ SÂławiĂąskiej. Oby nie przeszÂła do innej telewizji.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

NIE !! JeÂżeli do Polski wrĂłci Pani Kasia ja nie chcĂŞ Kolonko w TVNie !!

Nie uwaÂżam Mariusza Max za korespondenta,ktĂłry nadawaÂłby siĂŞ do powaÂżnych relacji z terenu USA. Jak kiedyÂś w innym podobny wÂątku przeczytaÂłem"szoÂłmeĂąskie reportaÂże" to niech se on robi ale w Âżyciu nie uwierzĂŞ jego materiaÂłom o powaÂżnych kwestiach...

Ot i tyle...a czy on te¿ jest taki naj, naj....Có¿ mam odmienne zdanie i uwa¿am, ¿e je¿eli odwo³aj¹ z USA S³awiùsk¹ to pope³ni¹ w TVN du¿y, bardzo du¿y b³¹d !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], vlade_divac i 84 gości