Mariusz Max Kolonko

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Funckyrella pisze:A mo¿e Max trafi do DDTVN? :D Z Jol¹ przecie¿ znaj¹ siê od dawna i maj¹ za sob¹ lata wspó³pracy :D
Jako wspó³prowadz¹cy? :roll: mo¿e kiedyœ narazie bêdzie reporterem, ale od wrzeœnia - kto wie co TVN szykuje. :roll: Narazie bêd¹ wspó³pracowaÌ tak jak kiedyœ w "Wiadomoœciach". :roll: Ale gdyby by³ to zawsze lepszy Kolonko ni¿ Mo³ek. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Z tego co wiem to nie planujÂą siĂŞ zmieny w prowadzeniue "DDTVN", pozatym Kolonko wspomniane wczeÂśniej "Top Treny" prowadziÂł fatalnie min. dlatego pewnie Polsat nie znalazÂł dla niego Âżadnego miejsca.
Wróciłem!!
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

I jak podobaÂła Wam siĂŞ dzisiejsza relacja Mariusza Maxa Kolonki dla DDTVN?

Ja muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże jego materiaÂł byÂł na luzie, nawet mnie to trochĂŞ zaskoczyÂło.
Myœla³em te¿, ¿e z Mariuszem bêdzie normalne ³¹czenie, a tutaj rozmawiaj¹ przez Skypa...
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Nowik2 pisze:I jak podobaÂła Wam siĂŞ dzisiejsza relacja Mariusza Maxa Kolonki dla DDTVN?

Ja muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże jego materiaÂł byÂł na luzie, nawet mnie to trochĂŞ zaskoczyÂło.
Myœla³em te¿, ¿e z Mariuszem bêdzie normalne ³¹czenie, a tutaj rozmawiaj¹ przez Skypa...
Fajny byÂł ten materiaÂł;)
PS.Rozmowa przez Skypa byÂła beznadziejna:(
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Nowik2 pisze:Myœla³em te¿, ¿e z Mariuszem bêdzie normalne ³¹czenie, a tutaj rozmawiaj¹ przez Skypa...
Perfidna reklama - Skype jest czêœci¹ OnetSkype czy jakoœ tak, komunikatora Onetu, a Onet nale¿y do ITI - spó³ki do której nale¿y te¿ TVN (O_o)

PrzesadzajÂą czasem z tÂą reklamÂą IMO...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Skype jest miêdzynarodowym komunikatorem. Onet Skype jest owocem wspó³pracy onetu i skype.
Skype jest czĂŞÂściÂą OnetSkype czy jakoÂś tak, komunikatora Onetu
Chyba odwrotnie - onetskype jest czĂŞÂściÂą skype.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Martin pisze:Skype jest miêdzynarodowym komunikatorem. Onet Skype jest owocem wspó³pracy onetu i skype.
Wiem, uproÂściÂłem to. Niemniej "Skype" ma coÂś wspĂłlnego z Onetem, i wydaje mi siĂŞ Âże to nie mĂłgÂł byĂŚ przypadek Âże akurat w TEJ stacji uÂżyty byÂł TEN program - co najmniej dziwny zbieg okolicznoÂści...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

W "Na WspĂłlnej" teÂż czĂŞsto wspominajÂą o OnetSkype wiĂŞc nic dziwnego Âże i w innych programach...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wed³ug mnie to czysty przypadek. :neutral: Równie dobrze Skype móg³ wspó³pracowaÌ z inn¹ stron¹. :neutral: :arrow: off topic. :evil:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Martin pisze:Równie dobrze Skype móg³ wspó³pracowaÌ z inn¹ stron¹.
nie mĂłgÂł................................. :cry: :cry: :cry:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Do moderatora: wydzielcie te wypowiedzi gdzieÂś bo nie ma sensu kontynuowaĂŚ tej dyskusji tutaj. :roll: :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Martin pisze:Do moderatora: wydzielcie te wypowiedzi gdzieÂś bo nie ma sensu kontynuowaĂŚ tej dyskusji tutaj. :roll: :lol:
Do martina: jakiej dyskusji. :roll: :lol:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Masz racjĂŞ, raczej "dyskusji" o programie Skype. Te posty zaÂśmiecajÂą ten wÂątek. :cry:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Martin pisze:Masz racjĂŞ, raczej "dyskusji" o programie Skype. Te posty zaÂśmiecajÂą ten wÂątek. :cry:
Moim zdaniem fakt istnienia "dyskusji" o programie Skype i te posty raczej ubarwiajÂą ten wÂątek. :cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości