Anna Kleina

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

fanatyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 17:35

Post autor: fanatyk »

Piorun pisze:ZobaczyĂŚ AniĂŞ na Âżywo i nic nie zrobiĂŚ!!!! :shock: :shock: Gdybym to ja miaÂł takie szczĂŞÂście to do wieczora bym prosiÂł o autograf i jakieÂś 20 fotek razem z NaszÂą ÂślicznÂą AniÂą :) :tanczy: :tanczy:
Kiedy ona tak szybko przemknĂŞÂła do tego samochodu :hmm:
a ja byÂłem w tÂą naszÂą piĂŞknÂą Anie tak zapatrzony, ze nie myÂślaÂłem trzeÂźwo :hmm:

:mhm: Ja to muszĂŞ czĂŞÂściej obok tego "Zieleniaka" przejeÂżdÂżaĂŚ to moÂże znowu uda mi siĂŞ na niÂą trafiĂŚ :D
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

Szkoda wielka! :neutral: Tak naprawdê to sam nie wiem jakbym sie zachowa³ kiedy zobaczy³bym Aniê na ¿ywo... :shock: Mo¿e bym straci³ przytomnoœÌ... :) ¯artuje ;) Ale na pewno by³by ma³y szok! :roll:
db0707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 12:02

Post autor: db0707 »

:mhm: Ja to muszĂŞ czĂŞÂściej obok tego "Zieleniaka" przejeÂżdÂżaĂŚ to moÂże znowu uda mi siĂŞ na niÂą trafiĂŚ :D
:mhm: Specjalnie dla Ciebie zrobiÂłam maÂły wywiad :cicho: i juÂż wiem, ze TVN rozpoczyna pracĂŞ okoÂło godziny 9:00 tak wiec jeÂśli faktycznie zamierzasz czĂŞÂściej bywaĂŚ koÂło "Zieleniaka" to ja proponuje tak pomiĂŞdzy godzina 8:30 a 9:30 to bĂŞdziesz miaÂł wiĂŞksze szanse, ze jÂą spotkasz
ÂŻyczĂŞ powodzenia :tanczy:
hehe tylko aparat zabierz ze sobÂą :tanczy:
fanatyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 17:35

Post autor: fanatyk »

:mhm: Specjalnie dla Ciebie zrobiÂłam maÂły wywiad :cicho: i juÂż wiem, ze TVN rozpoczyna pracĂŞ okoÂło godziny 9:00 tak wiec jeÂśli faktycznie zamierzasz czĂŞÂściej bywaĂŚ koÂło "Zieleniaka" to ja proponuje tak pomiĂŞdzy godzina 8:30 a 9:30 to bĂŞdziesz miaÂł wiĂŞksze szanse, ze jÂą spotkasz
ÂŻyczĂŞ powodzenia :tanczy:
hehe tylko aparat zabierz ze sobÂą :tanczy:

:roll: specjalnie dla mnie 8)
Na pewno skorzystam z tej informacji :) Âżeby Anie zobaczyĂŚ znowu zrobiĂŞ wszystko :tanczy:
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

Koniecznie musisz mieĂŚ aparat!!! :) Wszyscy chcemy zobaczyĂŚ AniĂŞ nawet na fotkach!!! :tanczy: :tanczy:
fanatyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 17:35

Post autor: fanatyk »

Wszyscy chcemy zobaczyĂŚ AniĂŞ nawet na fotkach!!! :tanczy: :tanczy:
WidzĂŞ, Âże teraz to juÂż nie mam innego wyjÂścia jak tylko strzeliĂŚ Ani piĂŞkne fotki i podzieliĂŚ sie nimi z wszystkimi fanami Ani :tanczy:
:mhm: to nie bedzie Âłatwe :rozglada:

Gdybym jeszcze wiedziaÂł w jakie dni Ania pracuje :mhm:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

nie ma litoÂści zostaÂłeÂś wyznaczony :cicho: :spiewa: :spiewa:
-powodzenia :hmm:
Trudno powiedzieĂŚ w jakie dni pracuje -czasami bardzo dÂługo jej nie ma :uhh:
db0707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 12:02

Post autor: db0707 »

Ania na pewno czĂŞÂściej bywa w pracy niÂż na antenie :uhh:
zwÂłaszcza ostatnio - to tak byĂŚ nie powinno :nie:
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

fanatyk pisze:
Wszyscy chcemy zobaczyĂŚ AniĂŞ nawet na fotkach!!! :tanczy: :tanczy:
WidzĂŞ, Âże teraz to juÂż nie mam innego wyjÂścia jak tylko strzeliĂŚ Ani piĂŞkne fotki i podzieliĂŚ sie nimi z wszystkimi fanami Ani :tanczy:
:mhm: to nie bedzie Âłatwe :rozglada:

Gdybym jeszcze wiedziaÂł w jakie dni Ania pracuje :mhm:
Hej Fanatyk jak juÂż spotkasz AniĂŞ to nie zapomnij powiedzieĂŚ, Âże istnieje prawdziwa grupa Jej oddanych fanĂłw!!! Czekamy na fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Hej Fanatyk jak juÂż spotkasz AniĂŞ to nie zapomnij powiedzieĂŚ, Âże istnieje prawdziwa grupa Jej oddanych fanĂłw!!! Czekamy na fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) :tanczy:
Na pewno wie .
jak zrobisz fotki to oczywiœcie na forum powinny siê ukazaÌ dla uciechy ogó³u :mhm:
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

Hej Fanatyk!!! :) Co tam u Ciebie zagin¹³eœ w akcji...? Nadal czekam na fotki Naszej œlicznej Ani! Dawno Ani nie by³o w TV :(
db0707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 12:02

Post autor: db0707 »

Piorun pisze:Hej Fanatyk!!! :) Co tam u Ciebie zagin¹³eœ w akcji...? Nadal czekam na fotki Naszej œlicznej Ani! Dawno Ani nie by³o w TV :(
Fanatyk ma ciĂŞÂżkÂą misje do speÂłnienia - to nie takie Âłatwe zwÂłaszcza, ze z tego co sÂłyszaÂłam Ani nie tylko w TV ale i w pracy nie ma :(
Ciekawe co siĂŞ z niÂą dzieje :mhm: oby wrĂłciÂła jak najszybciej bo nie chcemy, Âżeby poszÂła w zapomnienie :nie:

A fanatyk pewnie stoi i czatuje na AniĂŞ z aparatem :cicho:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mo¿e przestraszyliœmy Aniê i boi siê teraz z domu wyjœÌ :devil:
db0707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 12:02

Post autor: db0707 »

:mhm: a moÂże jest na L4 :mhm: ciekawe bĂŞdzie chÂłopiec czy dziewczynka? :tanczy:
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

:roll: :x
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości