Sylwia Majcher

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Sylwia Majcher

Post autor: ZeTek »

DziÂś w serwisach TVN 24 pojawiÂła siĂŞ Sylwia. Chyby jest nowÂą reporterkÂą.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jaka tam znowu nowa :D Od tygodnia chyba ju¿ ma live'y i to doœÌ sporo ;)
Chyba kawaÂł z niej kobity :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Makabra we WrocÂławiu

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Qula1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 25 lip 2006, 21:13

Post autor: Qula1 »

niezÂła, a skÂąd siĂŞ wziĂŞÂła?
dubi
piotr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:57

Post autor: piotr »

Nie ma znaczenia, waÂżnie, Âże dobrze nawija i jest na co patrzeĂŚ.
kubsku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 15:55

Post autor: kubsku »

ÂŁadniutka jest, to fakt. Z radia siĂŞ wziĂŞÂła.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A Panowie to skÂąd siĂŞ wziĂŞli, Âże tak po jednym poÂście na forum i akurat tutaj, akurat pod rzÂąd i pewnie przypadkowo w tym samym stylu piszecie? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Przepraszam, ale mamy jednÂą paniÂą, ktĂłra rozpoczĂŞÂła. Poza tym naprawdĂŞ jest Âładniutka :devil:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ta pani jest jednym sÂłowem mĂłwiÂąc- fajna i profesjonalna :)
WidziaÂłem parĂŞ jej relacji i co mogĂŞ powiedzieĂŚ to to Âże jest ÂświetnÂą reporterkÂą – coÂś na styl prowadzÂącej SprawĂŞ dla reporterĂłw albo TVN Pod NapiĂŞciem :) Potrafi siĂŞ zorganizowaĂŚ, przyciÂągn¹Ì do siebie mnĂłstwo ludzi, przeprowadziĂŚ ciekawie rozmowy :) CieszĂŞ siĂŞ Âże tak czĂŞsto moÂżna jÂą w TVN24 oglÂądaĂŚ :)

I takie informacje o niej w sieci mo¿na znalêŸÌ:
W latach 2003-2005 na pewno pracowaÂła w Radio WrocÂław. I widaĂŚ i sÂłychaĂŚ to doÂświadczenie na wizji.
AKCJA dn. 11.10.2003 RYNEK KÂŁODZKI, godz. 10.00
„Uwolnij ksi¹¿kĂŞ” - to hasÂło akcji, ktĂłrÂą Polskie Radio WrocÂław rozpoczyna w 11 paÂździernika 2003.(...) W sobotĂŞ nasi reporterzy Joanna Mielewczyk, Sylwia Walendowska, PaweÂł Kuciej i Piotr M.Izbrecht ubrani w niebieskie radiowe koszulki bĂŞda od poÂłudnia roznosiĂŚ ksi¹¿ki i rozdawaĂŚ kÂłodzczanom ulotki informujÂące o akcji.
I wpis z forum radia z: Niedzieli, PaÂździernika 09, 2005 roku wskazuje Âże byÂła lubianÂą spikerkÂą:
Zdaje siĂŞ, Âże Sylwia Walendowska ostatni raz dzis raczy nas swojÂą listÂą :(
Z caÂłego serca dziekujĂŞ pani Walendowskiej za wspaniale poranki niedzielne, za informacje podawane z predkoscia swiatla, za dziennikarski kunszt, ktĂłry kierowal paniÂą SylwiĂŞ na scieÂżki prawdy, w koĂącu i za jej gÂłos.....za serce i szczery wkÂład w Âżycie naszego miasta i calego regionu.

Powodzenia na szerokim morzu...

Pamiêtaj, ¿e zawsze masz tu rodzinê i przyjació³ !!!
Pozostaje siê tylko do³¹czyÌ do ¿yczeù :)

I kolejny wpis:
Cieszê siê, ¿e Sylwia ma wci¹¿ wiernych fanów. Powody zmian? Sywlia zdecydowa³a siê na wyjazd do Warszawy. Teraz tam bêdzie pracowaÌ. W agencji informacyjnej.
Potwierdzenia tej informacji nie mogê nigdzie znaleŸÌ :roll:
Za to mo¿na znaleŸÌ ca³e mnóstwo jej materia³ów w necie :) Wystarczy google przeœledziÌ :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No i proszĂŞ, proszĂŞ :D Awansik z WrocÂławia do Wa-wy :o

Œwietnie razem z £opiùskim przez Pajacem .... yyyy Pa³acem Prezydenckim wygl¹dali: on nizio³ek, Sylwia doœÌ wysoka :hahaha:
Pan Maciej byÂł wyraÂźnie tym speszony, ale dobrze mu tak - zazwyczaj jest strasznie chamski w stosunku do dziennikarzy :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

RzeczywiÂście jest w Warszawie :o Wczoraj nie bardzo wiedziaÂłem, o czym piszesz.
Dzisiaj widziaÂłem SylwiĂŞ po konferencji Dorna :)
ZasÂłuÂżony awans – mam nadziejĂŞ, Âże na staÂłe, a nie tylko tymczasowo :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

UmiejĂŞtnie dobiera kolory garderoby.DziÂś mignĂŞÂła w Âłososiowym Âżakiecie,a bluzka pod jego spodem miaÂła dosÂłownie taki sam kolor jak jej wÂłosy.WyglÂądaÂło imponujÂąco :brawa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Tak, to prawda, Sylwia ubiera siĂŞ gustownie i przede wszystkim kobieco :)

Ale wczoraj staÂło siĂŞcoÂś niedobrego - zjadÂła jÂą trema :( Fakt, iÂż jest w Warszawie moÂże zÂłoÂżyÂł siĂŞ na to, moÂże temat zbyt obszerny :roll: MĂłwiÂła wszystko co naleÂżaÂło powiedzieĂŚ, ale pomyÂłek wkradadÂło siĂŞ trochĂŞ za duÂżo :(
babor30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:47

Post autor: babor30 »

KaÂżdemu siĂŞ moÂże zdaÂżyĂŚ pomyÂłka. OgĂłlne wraÂżenie siĂŞ liczy. Ja SylwiĂŞ znam z radia i widzĂŞ, Âże jak zawsze daje radĂŞ. Dobra jest i za to jÂą lubiĂŞ. Lubimy.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Szczerze mĂłwiÂąc ja teÂż znam i pamietam SywiĂŞ z radia ;)
PrzecieÂż ja nie napisaÂłem, Âże Âświat siĂŞ zawaliÂł z powodu tych pomyÂłek. ZauwaÂżyÂłem tylko, Âże Warszawa SylwiĂŞ zestresowaÂła ;)
A po tym co pokaza³a wczoraj i dzisaj te¿ siê na to zanosi nale¿¹ siê s³owa wielkiego uznania.
Jak ona siĂŞ poÂświĂŞca - wczoraj caÂły dzieĂą na deszczu i dzisiaj znowu :brawa: Ma zdrowie kobieta :) I w dodatku udaje jej siĂŞ goÂści na ten deszcz zapraszaĂŚ i to nie byle jakich, bo samego prezydenta Jeleniej :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 117 gości