Maciej Sojka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

O widzisz i tutaj w ma³ej kwestii siê róznimy - ja nie przepdama za parwic¹, (stara³em siê to delikatnie uj¹Ì :lol: ) braÌmi Kczyùskimi i ich spó³k¹. Ale tylko w tej :lol: :lol: :lol:
Podobnie jak Ty, czekam na telewizjê publiczn¹ z prawdziwego zdarzenia. Niestety wydarzenia ostatnich dni odbieraj¹ mi wszelk¹ nadziejê - patrz ostatnie wypowiedzi pana Grzywaczewskiego (zw³aszcza ta o rodowodach, skrytykowana nawet przez Tygodnik Powszechny) Nie wiem jak g³êbokie przemyœlenia sk³oni³y nowego szefa TVP1 do wyg³oszenia takich opinii, ale w tym momencie ca³kowicie straci³ w moich oczach. Jestem historykiem (mo¿e nie powinienem zdradzaÌ tutaj mojej profesji :lol: ) i ze zdumieniem przyjmujê takie wywody - mo¿e nied³ugo pan Grzywaczewski og³osi, ¿e blondyni s¹ ras¹ wyzsz¹ - znamy ju¿ takie przypadki. Niefortunne by³o te¿ okreœlenie totalitarno-lewicowi. M. G. nie zna widocznie historii - totalitaryzmy to pojecie pasuj¹c równie¿ do prawicy - patrz Hiszpania w latach 30 XX wieku, III Rzesza, paùstwa Ameryki Po³udniowej, Grecja po drugiej wojnie œwiatowej.
ZresztÂą nie wiem, czemu tak usilnie nalega na zmianĂŞ szefa WidomoÂści -moim zdaniem obecna szefowa Lena Bretes jest kompetentnÂą i mÂłodÂą osobÂą no ale moÂże jakieÂś rachunki wobec kolegĂłw nie zostaÂły jeszcze wyrĂłwnane.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], beznicku i 75 gości