Maciej Sojka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Maciej Sojka

Post autor: tobi »

Nie wiem czy ktos zauwa¿y³, ale wnapisach koùcowych programu EUROTEL TVP3 w montazu widnieje imie i naz. Maciej Sojka. ZwróÌcie uwage.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie jednemu psu na imiĂŞ Burek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

To zapewne zbieg okolicznoÂści :wink: . W Chwili prawdy w grafice jest napisane Dariusz Jarosz - wÂątpie zeby to byÂł ten Jarosz dyrektor sprzedaÂży w Gaziecie GieÂłdy Parkiet, albo w jakims innym programie Krzysztof Ignaczak- ale czy to od razu chodzi o naszego libero reprezentacji siatkarzy.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A ja ostatnio oglÂądajÂąc napisy z Kasi i Tomka pierwszy raz zobaczyÂłem tam Jana Dworaka.
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ale to akurat ten jan dworak... :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie lubiê go, podobno chce zwolniÌ Olgê Lipiùsk¹ - nawet komuchy jej nie podskoczy³y, jedynie podczas stanu wojennego wywalili j¹ z pracy - oj panie Grzywaczewski i Dworak pachnie mi tutaj CENZUR¥ W NAJGORSZYM WYDANIU. Wstyd!!!! To mo¿e powo³ajmy juz t¹ Œwiêt¹ Inkwizycjê i zróbymy kilka procesów pokazowych zakoùczonych spaleniem na stosie? Ogl¹dalnoœÌ bêdzie gwarantowana. Ja proponujê na pierwszêgo inkwizytora pani¹ Mokrasiùsk¹ - tak ³adnie zachwala³a nowe ZYCIE Tomasza Wo³ka w telewizji PULS :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

A nowy dyrektor TVP1 chce pozbyc siĂŞ Jeneralskiego i GĂŞbarowskiego- nareszcie jakiÂś konkretny ruch, planuje teÂż coÂś z Durczokiem.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie wiem Sylwio skÂąd masz takie informacjie - nie pisaÂła o ty Âżadna z gazet, zersztÂą jedna publikacja nakrĂŞca drugÂą, ta z kolei nastĂŞpnÂą. Dzisiaj napisaÂła coÂś o tym Rzeczpospolita, jutro jakies relwelacje zamieÂści Gazeta Wyborcza a i Super Express coÂś "wykreuje". Durczok moim zdaniem nie musi siĂŞ niczego obawiac, podobnie Jeneralski.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

W piÂątek w Dzienniku BaÂłtyckim byÂł wywiad z nowym dyrektorem TVP1 i mĂłwiÂł ciekawe rzeczy.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Pewnie znowu coÂś w stylu o ludziach z rodowodem prawicowo-liberalnym i lewicowo-totalitarnym (nota bene za uÂżycice takich okreÂśleĂą zostaÂł ostro skrytykowany przez Tygodnik Powszechny) - po wygÂłoszeniu takich "mÂądroÂści" powinnien od razu wylecieĂŚ z TVP. Do tej pory raczej nie mĂłwiÂł gÂłoÂśno o ewentualnych zmianach presonalnych. Jedna publikacja nakrĂŞca drugÂą - dzisiaj w Super expresie ( w oparciu o Dziennik BaÂłtycki) i Fakcie, wczoraj w zakichanej Rzepie (och z jakÂą nieukrywanÂą radoÂściÂą napisali o zwolnieniu LipiĂąskiej!)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

O zwolnieniu LipiĂąskiej nic nie mĂłwiÂł, wspomnial m.in. ze zlikwiduje Tygodnik Polityczny Jedynki i Monitor WiadomoÂści, Monika Olejnik poprowadzi program poltyczny po TeleExpressie.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Sylwia pisze:O zwolnieniu LipiĂąskiej nic nie mĂłwiÂł, wspomnial m.in. ze zlikwiduje Tygodnik Polityczny Jedynki i Monitor WiadomoÂści, Monika Olejnik poprowadzi program poltyczny po TeleExpressie.
A ja jestem po lekturze "Wirtualnych" i tam piszÂą, Âże LipiĂąska wylatuje, a Olejnik bĂŞdzie mieĂŚ program od poniedziaÂłku do piÂątku o 20.10.

OgĂłlnie mam jakieÂś mieszane uczucia, bo kaÂżdej z wymienianych tam osĂłb do zwolnienia mi szkoda. ZwÂłaszcza Jeneralskiego...
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja wiem czy taka szkoda. Tvp potrzebna jest zmiana a czym radykalniejsza tym lepsza.
CieszĂŞ siĂŞ, Âże wrĂłci olejnik i wcale mi nie szkoda kabaretu olgi lipinskiej bo od dawna uwaÂżam, Âże ten program niepotrzebnie zajmuje od tylu lat ramĂłwkĂŞ tvp. :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja mam nadziejĂŞ, Âże Kabaret jednak pozostanie a wiadomoÂści o zwolnieniu Olgii LipiĂąskiej sÂą wyssane z palca. Jednak z drugiej strony podaÂła je Rzeczpospolita - prasowy organ prawicowych kolegĂłw pana Dworaka i Grzywaczewskiego i niestety moga to byĂŚ informacjĂŞ z pierwszej rĂŞki. Od lat oglÂądam programy Olgii LipiĂąskiej i uwaÂżam, Âże doskonale potrafii oddaĂŚ nasz polski charakter, wady i przywary. Czasami posÂługuje siĂŞ bardzo ostrÂą satyrÂą, ale moim zdaniem to wrĂŞcz niezbĂŞdne, konieczne :!: :!: :!: :!:
Jeneralski raczej nie wyleci.
A radykalna zmian szanowny Michosie nie powinna polegaĂŚ na TKM i przesuwaniu wahadÂła z lewej na prawÂą stronĂŞ sceny poliycznej a na jego wypoÂśrodkowaniu, obawiam siĂŞ Âże znowu bĂŞdzie ciÂś w stylu W. Walendziaka.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Oczywiœcie w telewizji nie chodzi o to aby ca³¹ telewizjê raz w ca³aœci mia³a lewa a potem zmienia siê ekipa i rz¹dzi prawa. Chodzi o to aby telewizja by³a pluralistyczna i oddawa³a nastroje wszystkich Polaków i przedstawia³a ró¿ne opinie. To co by³o za kwiatkowskiego by³o nie do zniesienia i rewolucja która by to wszystko wypoœrodkowa³a jest i tak rewolucj¹ ogromn¹ wrêcz wywrotow¹.
ChoĂŚ przyznam osobiÂście, Âże jestem za prawicÂą a naszej pseudo lewicy i ogĂłlnie gÂłupiego i Âślepego lewactwa nie znoszĂŞ.
Czyli nie chcem aby byÂło to co za walendziaka ale teÂż nie wytrzymam jak coÂś co jest teraz bĂŞdzie mi przypominaÂło kwiatkowskiego i telewizjĂŞ jako organ lewicy.
Nasza tvp nie mo¿e byÌ telewizj¹ rozrywkow¹ sprzyjaj¹c¹ niskim gustom tylko czymœ co bêdzie j¹ odró¿nia³o od innych telewizji i co bêdzie przyk³adem dla innych stacji. :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości