Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Czyli WM po łebkach podeszły do sprawy. Pytanie w takim układzie, co w telewizji newsowej bardziej miarodajne: ubiegły tydzień czy ubiegły rok?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

W telewizji newsowej i takie i takie badania mogą być niemiarodajne a mogą być i miarodajne. Telewizja newsowa rządzi się jednak swoimi prawami i trudno to porównywać to badań Rolnika, DDTVN czy czego kolwiek innego tak naprawdę. Porównanie jakie zrobili 2 tygodnie temu pokazało jednak jak na zmianę na bieżąco zareagowali widzowie, obecne pokazuje jak w skali rok do roku. Oba te aspekty są jak dla mnie ciekawe do analizy.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: prze_kw »

Bardzo dobrze ogląda się Snapy Kuźniara z Japonii, myślę że program podróżniczy w podobnej formie mógłby się sprawdzić.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: michal_borkowski »

Chyba już wraca do Polski.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Dziś w przeglądzie prasy w DDTVN spotkali się dawni prezenterzy Poranka - JK i Jakub Porada.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Jak informuje JK na Facebooku, ktoś tępym narzędziem na jego samochodzie napisał KURWA*

*jak ktoś się poczuje dotknięty to przepraszam, ale wykropkowanie albo wygwiazdkowanie jednej litery nie ma sensu skoro wszyscy i tak to słowo znamy
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: michal_borkowski »

"Kuźniar i Lis cynicznie grają na zwolnienie (z telewizji - dop. MB), by stać się bohaterami nowych czasów - tak skomentował S. Janecki z tygodnika "W sieci" wpis JK na Twitterze nazywający Prezydenta RP, "Marionetką", w nawiązaniu do dzisiejszego wydania KNŁ.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Żakowski w "Loży" nazwał zaś PAD 'krętaczem' i odbiło się to już dużo mniejszym echem. Cóż, ani fanatyzm, ani nienawiść nie są dobre - i to nie tylko w tym zawodzie.

Jutro zaś w DDTVN pokazane mają zostać efekty prowokacji JK - kilka dni temu na ulicach Warszawy udawał bezdomnego wzorem Richarda Gere z Nowego Jorku. Złośliwi oczywiście wiadomo jak to skomentują w kontekście zbliżających się wyborów.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: michal_borkowski »

JK w powyborczym podsumowaniu na Jaroscopie bardziej niż na zwycięstwie pisu, skupia się na porażce Lewicy, życząc jej nowego otwarcia. Czyżby też już "wypił za błędy"?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Prowadząc w wieczór niedzielny program na Jaroscopie ( :lol2: ) przyznał, że nie brał udziału w wyborach. Wcześniej natomiast dość wnikliwie analizował program partii Razem, upatrując w nich nadziei na przyszłość.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: michal_borkowski »

Abstrahując, Kuba Wątły z Superstacji skupia się na tym, do kogo trafi dotacja dla partii "Razem" (w domyśle: ile lewackich kaw w Starbusiu można za nią wypić).
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: prze_kw »

Mając wolne poranki spoglądam na wydanie DDTVN prowadzone przez Kuźniara i Kalczyńską i niestety, ale Jarosław nadal się nie odnalazł w formule. Jest lepiej niż we wrześniu, ale bardzo irytująca jest jego postawa - mam wrażenie, że wszystkich traktuje z góry, często bardzo brzydko zachowuje się w stosunku do gości, wczoraj kiepsko wypadła rozmowa z Ewą Drzyzgą, obecną w studio w Warszawie, Kalczyńska aż strofowała JK.
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Z JK jest tak, że gdy jakiś temat mu się spodoba albo polubi gości, to wtedy wszystko przebiega bardzo fajnie. Duet z AK też już trochę się dotarł - w odróżnieniu od Prokopa i Welman starają się pokazywać, że są różni w poglądach, ale też potrafią się wspólnie od niektórych tematów zdystansować. Mnie to bardzo przekonuje, ale zdaję sobie sprawę, że 80% wiernych widzów DDTVN może irytować.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: michal_borkowski »

Jarosław Kuźniar nie omieszkał skomentować składu nowej Rady Ministrów: "Same moje typy w nowym rządzie ‪#‎WartoByłoCzekać‬".
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Poczekam jeszcze - najpewniej do przyszłego roku - na zmianę premiera i wtedy się pod tym podpiszę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości