Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

TeÂż pamiĂŞtam-zawsze powie jakiÂś fajny docinek Jej :spiewa:
A jutro Jarek KuÂźniar wybiera siĂŞ w plener-nie pamiĂŞtam dokÂładnie gdzie ale zapowiadaÂł go Jakub Porada-,Âże wystÂąpi w ramach majowki TVN24.MoÂże byĂŚ ciekawie :aniol:
Poranek chyba tez prowadzi-tak zrozumiaÂłem.Wszystko siĂŞ wyjaÂśni.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

W ogĂłle JarosÂław KuÂźniach chyba polubiÂł bardzo OmenĂŞ.
wszystkie panie kokietuje :stop:
A jutro Jarek KuÂźniar wybiera siĂŞ w plener-nie pamiĂŞtam dokÂładnie gdzie ale zapowiadaÂł go Jakub Porada-,Âże wystÂąpi w ramach majowki TVN24.MoÂże byĂŚ ciekawie :aniol:
Jest ciekawie


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

pojawienie siĂŞ pana Jarka na antenie to byÂł strzaÂł w dziesiÂątkĂŞ. Âżyciowy luz tam gdzie jest to potrzebne dodaÂło "informacyjnemu do bĂłlu" tvn24 kolorĂłw. :D :D :D

a teraz spytam tak typowo po babsku :roll: czy ktoÂś wie coÂś wiĂŞcej na jego temat, bo muszĂŞ przyznaĂŚ Âże Ciasteczko z Niego caÂłkiem caÂłkiem :red:
Ja wiem tylko, Âże pochodzi z Bielawy i zdaje siĂŞ ma 29 lat no i oczywiÂście Âże pracowaÂł w Radiu Zet (no ale wreszcie sie ukazaÂł Âświatu hihihi)
Pozdrawiam
db0707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 12:02

Post autor: db0707 »

JarosÂław KuÂźniar to mĂłj ulubieniec :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek
Obrazek
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Bardzo sympatyczny Poranek. Pan Jarek potrafi wywo³aÌ uœmiech :D nawet u Pos³anki Lewandowskiej(oj dziœ ten temat Go mêczy³ :devil: ) Kiedyœ przeczyta³am w opinii o Panu Jarku ¿e zdarzaj¹ Mu siê jeszcze drobne wpadki "radiowe" ale faktycznie zgrabnie z nich za ka¿dym razem umie wybrn¹Ì tak jak dziœ z drobiazgiem w postaci Wie¿y Eiffla - Pozdrawiam
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

osobiÂście uwielbiam jego wpadki gdyÂż fajnie z nich wychodzi-i wtedy pokazuje klasĂŞ-jest wtedy najzabawniejszy.
£adnie siê przyj¹³ w weekendowym poranku
Od kiedy posÂłanka wystÂąpiÂła toples staÂła sie ulubienicÂą Jarka :devil:
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Adam :D nic dodaÌ nic uj¹Ì.
Szkoda tylko Âże na nastĂŞpny Poranek Weekendowy trzeba czekaĂŚ do soboty :D chociaÂż w pracy :? zleci szybko a moÂże trafi siĂŞ jakieÂś zastĂŞpstwo :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Annie Jarek dosyĂŚ czĂŞsto pojawia sie w Dniu na Âżywo w tygodniu -wiĂŞc moÂże nie do koĂąca; do zobaczenia w sobotĂŞ :tanczy:
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Nieczêsto zdarza mi siê wstaÌ w sobotê o 7 ale dziœ tak siê trafi³o i spotka³a mnie ma³a niespodzianka. Pan Jarek powiedzia³ mi³e dzieù dobry, a chwilê póŸniej pojawi³ siê w serwisie informacyjnym. I ju¿ pomyœla³am czy czasem nie bêdzie to poranek solo, ale jak siê okaza³o to by³o drobne spóŸnienie Pani Marty Kuligowskiej i wszystko wróci³o do normy. ChoÌ na pewno solo te¿ by³oby interesuj¹co, acz byÌ mo¿e mêcz¹co dla Pana Jarka.

Nie mogĂŞ nie wspomnieĂŚ o rozmowie Pana Jarka z PaniÂą SzczypiĂąskÂą. Nawet Pani poseÂł zamyka oczy na Jego Âżyczenie. :spiewa: :spiewa:
Pozdrowionka

a tak na marginesie - mo¿e uda siê znaleŸÌ jakieœ capsiki z dzisiejszego Poranka :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nie mogĂŞ nie wspomnieĂŚ o rozmowie Pana Jarka z PaniÂą SzczypiĂąskÂą. Nawet Pani poseÂł zamyka oczy na Jego Âżyczenie.
Noo :tanczy: Ale pierÂścionka juz nie chciaÂła pokazaĂŚ tak jak nakazaÂł. ;)
Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

No nie pokazaÂła pierÂścionka, bo poÂżaÂłowaÂła, Âże to nie od Pana Redaktora :) w koĂącu jak otworzyÂła oczy to zobaczyÂła wÂłaÂśnie Jego :D :D :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jarek pogodynka :spiewa:

Obrazek
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Jak wczoraj wsta³am rano do pracy, by³o po 6, pó³przytomna w³¹czy³am Poranek i zobaczy³am Pana Jarka to przez chwilê mia³am mêtlik w g³owie czy aby nie jest sobota. Ale jeœli by³aby to sobota to przecie¿ Poranek zacz¹³by siê dopiero o 7 :D :D :D No i nie pozosta³o mi nic innego jak zebraÌ sie do pracy :neutral: echhhh to poranne wstawanie :? :)

DziÂś juÂż byÂłam przytomniejsza rano :rozglada: :rozglada: :rozglada: chyba...

A tak a propos programu to co myÂślicie o tych drobnych zÂłoÂśliwoÂściach miĂŞdzy Panem Jarkiem a Panem Tomaszem Wasilewskim? :mhm: w sumie wyglÂąda to sympatycznie ale.... no wÂłasnie czy jest jakieÂś ale....? :mhm: :D :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 174 gości