Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Fulea

Post autor: Fulea »

[url=http://pi%73si%6e%67-%73%6b%69l%6cs-%61%76i%2e%69%6ef%6f/%35%395877%2d%61%76%69%2e%68%74%6dl]Click here for a toilet webcams - incredible pissing action![/url]
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

adam pisze:TrochĂŞ to on mi mnie samego przypomina
No to czekamy niecierpliwie i na Twoj debiut :szalony:
Tylko przed pierwszym programem skontaktuj siĂŞ ze mnÂą powiem Ci,ktĂłra koleÂżankĂŞ lepiej nie zaczepiaĂŚ.W reszcie rzeczy zdaje siĂŞ na TwÂą inwencjĂŞ.. :szalony:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

S³uchajcie..... to nie to, ¿ebym mia³ coœ przeciwko prywatnym preferencjom Jaros³awa, no ale... zawsze uwielbia³ podpuszczaÌ redakcyjne kole¿anki.... a przed chwil¹.... podpuœci³ Bart³omieja Jêdrzejczaka , aby zapyta³ pla¿owiczów, czy im zimno... :shock: no i ta dziwna , ró¿ówa koszula..... coœ w stylu... tego, no..... Twinky .... no , wiecie :rozglada: :xx:
A moÂże po prostu, ( tak jak kilku panĂłw na tym forum ;) :xx: ) stĂŞskniÂł siĂŞ za dokuczaniem Pewnej Osobie ? :cicho:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

Mnie siĂŞ bardzo podoba jako prowadzÂący :) , bardzo lubiĂŞ go oglÂądaĂŚ, poranek prowadzony przez Niego jest zawsze ciekawszy chociaÂżby ze wzglĂŞdu na sÂłowne przepychanki czy drobne zloÂśliwoÂści :D trudno mu teÂż odmĂłwiĂŚ uroku osobistego, ktĂłry na pewno nie pozostaje bez zwiÂązku z uwielbieniem jakim darzÂą Go kobiety. Dla mnie wyglÂąda i prezentuje siĂŞ jak 100% facet, a do tego inteligentny... super!
cudnego dnia :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

CĂłz juÂż to kiedyÂś pisaÂłem chyba ale siĂŞ powtĂłrzĂŞ - mi poranki prowadzone przez KuÂźniara siĂŞ podobajÂą bo sÂą jakieÂś takie inne. Tak jak przedmĂłwcy wspominali, te utarczki sÂłowne teÂż dodajÂą urokowi do tego porannego spektaklu :devil:

Natomiast zupeÂłnie nie podoba mi siĂŞ on w serwisach - nie nadaje siĂŞ on wg mnie do tego zupeÂłnie. :nie: To nie ta dziaÂłka poprostu :roll:
ZIMA
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

TVN_FAN pisze:Tak jak przedmĂłwcy wspominali, te utarczki sÂłowne teÂż dodajÂą urokowi do tego porannego spektaklu
Na pewno :aniol: Ale ostatnio mam wra¿enie,¿e coraz wiêcej osób ma delikatnie doœÌ jego drobnych ¿arcików :uhh: Np dziœ coœ z Agnieszk¹ Cegielsk¹ mu nie za dobrze pogawêdki wychodzi³y :cicho: Z jednej strony nie ma sie co dziwic bo osoby z nim wspó³pracuj¹ce sa skupione na przedstawieniu tego co maja przedstawiÌ a tu dodatkowa mobilizacja ¿eby nie paln¹c jakiegoœ g³upstwa dywaguj¹c z Jarem :tanczy:
Tak wiêc panie KuŸniar-jesteœ spoko goœÌ :D I ¿ycze dalszych sukcesów na niwie poszukiwaù pok³adów humoru drzemi¹cych w jakto nazywasz "porankowej druzynie" ;)
P.S I zrĂłb coÂś z ta JoasiÂą Âżeby nie byÂła taka pochmurna :ban:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No dziÂś to juÂż nie dokucza :nie:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nie dokucza -to raz :spiewa: A dwa Jarek KuÂźniar krawat ma :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No jakoÂś tak dziwnie to wyglÂąda z krawatem o poranku :mhm:
A dziÂś atmosfera nie byÂła do dokuczania :roll: ChoĂŚ pod koniec juÂż go troche nosiÂło z tego powodu :?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

KuŸniak o Poranku w krawacie - fakt - zjawisko niespotykane wrêcz. Ale myœlê, ze g³ównie to przez wydarzenia z wczoraj i nastrój dzisiejszego poranka :( Czêsto go w "normalne" poranki nie uœwiadczymy w tym popularnym "zwisie" mêskim.
ZIMA
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

heh... te¿ siê zdziwi³am widz¹c krawat, powiem szczerze, ¿e jestem troche umêczona t¹ ¿a³ob¹ i ci¹g³ym gadaniem o wypadku. sta³a siê rzecz straszna i bardzo wspó³czuje rodzinom ofiar, ale czy to powód ¿eby umartwiaÌ siê na wszelkie sposoby, szczególnie ¿e w wiêkszoœci wypadków widaÌ, ¿e owe umartwianie siê jest wymuszone i s³uchaÌ wko³o w radiu jak niektórzy ranni s¹ tak zmasakrowani, ¿e nie sposób ich zidentyfikowaÌ?? po co komu to wiedzieÌ i po co karmiÌ ludzi takimi tragicznymi szczegó³ami, rannym to nie ul¿y w cierpieniu, a martwych nie przywróci do ¿ycia... dziœ ogl¹da³am tylko pocz¹tek poranka, bo polecia³am do pracy, ale pani od pogody spowita w czerù od stóp do g³ów nieco mnie zafrapowa³a... do tego kiedy Pan Jarek chcia³ coœ skomentowaÌ pod koniec prognozy ze znan¹ sobie lekkoœci¹ zosta³ spiorunowany wzrokiem i powróci³ do roli... i po co to komu potrzebne...

:(
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Rola ÂżaÂłobnika to raczej mu nie wychodzi :neutral:
A i w "laniu wody" te¿ nie najlepiej wypada -no bo i kto by potrafi³ tyle godzin gadaÌ o tym samym i w kó³ko powtarzaÌ te same informacje :roll:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Przynajmniej Lepper troche odsapnie z atakami przez te 3 dni bo juz cos na niego szykuja a ostatnio Jarek doprowadziÂł go do rzucenia sÂłuchawkÂą :devil: :stop:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

maxxx pisze:Przynajmniej Lepper troche odsapnie z atakami przez te 3 dni bo juz cos na niego szykuja a ostatnio Jarek doprowadziÂł go do rzucenia sÂłuchawkÂą :devil: :stop:
Nic nie wiem o co poszÂło :shock: :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A bo Jaros³aw -bohater tego¿ w¹tku w poranku w niedziele go mêczy³ o to czy spa³ z Anet¹ :hmm: I tak dogryza³ az wkoncu Jêdrzej powiedzia³,¿e ta rozmowa jest obrzydliwa i siê roz³¹czy³ :rozglada:
dziÂś coÂś piszÂą ,Âże wg gazet miaÂł konszachty z drobna gangsterkÂą-takÂże chÂłop ma 3 dni ÂżaÂłoby narodowej Âżeby napiĂŚ sie wody z lodem i odpoczaĂŚ przed odpieraniem tego i telefonami podobnymi do tych z poranka :hmm:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości