Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: michal_borkowski »

Sympatycy dobrej zmiany komentują, że miejsce takich dziennikarzy jak M. Olejnik, J. Kuźniar, czy T. Lis jest właśnie w "Der Onet".
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Maciek_POZ »

michal_borkowski pisze: Sympatycy dobrej zmiany komentują, że miejsce takich dziennikarzy jak M. Olejnik, J. Kuźniar, czy T. Lis jest właśnie w "Der Onet".
Był Der Dziennik, była niemiecka Interia, teraz Der Onet i oczywiście pojazdy na wszystkie tytuły prasowe Axela Springera. Kurcze oni jakiś kompleks wobec Niemców mają - a pewnie każdy chciałby mieć nowe Audi czy Merca w garażu, jeśli w ogóle ich na garaż stać...
Camilo pisze: Telewizja jest wszędzie, ale największe możliwości cały czas daje ta tradycyjna. Doceniam rozmach, z jakim Onet próbuje zadziałać, ale też spoglądając czasami choćby na program Lisa, zbyt wiele sobie nie obiecuję. Mimo wszystko - powodzenia.
Też jestem tego zdania - doceniam rozmach, choć mimo wszystko wolałbym całą trójkę oglądać na zwykłym ekranie :D

Co do multipleksu to mało w to wierzę, bo wiadomo, władza niechętnie będzie przydzielać koncesje z gruntu nieprzychylnym im mediom. No chyba że miejsce przydzielili jeszcze poprzednicy. Chociaż - wyrok Trybunału można zdeprecjonować do spotkania kolesi, to i z decyzją KRRiTV też coś by się dało zrobić :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Niektórzy już ślą mu ostrzeżenia: „Kończysz się, śmieciu”. Ale on odpowiada: „Wręcz przeciwnie”.
To jak rozwód. Boli, ale trzeba było przeprowadzić – mówi Jarosław Kuźniar o swoim przejściu z TVN do Onetu. Wielu mu doradzało, żeby nie rzucał pracy w telewizji. Ostrzegali, że to będzie jego śmierć. Przestanie się liczyć, ludzie szybko o nim zapomną, przepadnie. Napisał na blogu: „Boję się, ale nie cofam”.
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

A w jutrzejszej "Polityce" wywiad z JK.

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Na okładce najnowszego "Do Rzeczy":

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Maciek_POZ »

Ja powiem tak: #podlazmiana brzydko pachnie :twisted:
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: michal_borkowski »

Po tak olbrzymiej masie hejtu, jaka wylała się na dziennikarza, już chyba nie robi to na nim wrażenia.
To tylko moje skromne zdanie
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: maxxx »

Gdybym był znany to też trafiłbym na powyższą okładkę.
A ostatnio Jarosław Kuźniar ładnie przygasił biedulkę M.Ogórek na twitterze.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: michal_borkowski »

Nie każdy pewnie czytał; to masz na myśli:" Z całą sympatią ale historia o wielorybie w Wiśle byłaby ciekawsza niż żółte paski ze spowiedzi Magdaleny Ogórek w radiowęźle partyjnym PiS?" :D

Swoją drogą dziś nie zapomniał o jubileuszu swojego poprzedniego pracodawcy: "Świetny czas kochane @tvn24 #15Lat Kibicuję Wam i cieszę się na rywalizację od września @onetpl RANO LIVE" - napisał na TT.
To tylko moje skromne zdanie
szymek48
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 19:31

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: szymek48 »

Magdalena Ogórek odpłaciła się swoim tweetem z nawiązką ;)
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: avatar »

OnetRANO z Kuźniarem startuje 30.09.
Nie ma odwrotu! Premiera #OnetRANO 30/09 o 7:55 LIVE na Onet.pl & more... #bedziesiedzialo
Info z profilu Kuźniara na fb.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Studio programu:

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Dzisiaj JK prowadził konferencję ramówkową, a już jutro premiera "Onet Rano." Program emitowany będzie między 7.55 a 9.30. Pierwsza część z samochodu, druga już ze studia:
W studiu mobilnym będzie zawsze dwóch gości. To pierwsza taka realizacja na kilka kamer, pokazywana na żywo, a nie montowana – mówi Business Insider Polska Jarosław Kuźniar. W drugiej części programu dziennikarz razem z gościem przeglądać będzie prasę, a potem spotka się z czwórką komentatorów. Na widzów czekać będzie też serwis informacyjny prowadzony przez Iwonę Kutyną.
Wszystkie wydania powinny być archiwizowane na portalu, zatem obejrzeć będzie można również po emisji. Wieczorem JK poda zapewne spis gości.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Na brak JK w telewizji niebawem nie będzie można narzekać - w Zoom TV jego rozmowy w samochodzie pod tytułem "Obywatel Kuźniar" emitowane będą w dni robocze o 18.00, 0.55, 6.00 i 12.00, a w niedziele o 17.00 jako the best of. Sporo, zbyt sporo.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: michal_borkowski »

Jarosław Kuźniar otrzymał jedną z nagród specjalnych GRAND PRESS 2016. Redakcja doceniła tym samym jego działania na polu mediów cyfrowych. "Dzieci w przedszkolu mojej córki mówią mi, że widziały mnie w telefonie czy komputerze mamy" - opowiadał dziennikarz, odbierając nagrodę z rąk prowadzącej galę, Grażyny Torbickiej.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 43 gości