Tomasz Kammel

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Tomasz Kammel

Post autor: Greg Haus »

Po informacjach do których dotar³ superexpress, mozna siê spodziewaÌ, ¿e Kammel zgoœÌ od wrzeœnia w tvn'nie. W¹tpiê by tvp dalej promowa³o gwiazdê, która wystêpuje w konkurencyjnej stacji. Pytanie co prócz TzG bedzie prowadzi³ Tomasz Kammel mo¿e na pocz¹tek Sopot Festival. A jak Wy odbieracie informacjê o prawdopodobnym transferze??
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Poprowadzi pewnie "DzieĂą Dobry TVN". Sopot pewnie teÂż. WidzĂŞ go w "DDTVN" w parze z PieĂąkowskÂą. To realne zestawienie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:Poprowadzi pewnie "DzieĂą Dobry TVN". Sopot pewnie teÂż. WidzĂŞ go w "DDTVN" w parze z PieĂąkowskÂą. To realne zestawienie.
TeÂż mi siĂŞ tak zdaje. Ciekawe jak wyglÂąda jego umowa z tvp. Mam tu na myÂśli, czy juÂż od wrzeÂśnia bedzie mĂłgÂł zmienic pracodawcĂŞ, czy tak jak Durczok - bĂŞdzie czekaÂł 3 miesiÂące.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Jego umowa jest chyba zwyk³¹ umow¹ o dzie³o. Nie ma podpisanego sta³ego kontraktu i tak, jak to robi³a Magda Mo³ek - co miesi¹c jest on przed³u¿any. Przynajmniej tak mi siê wydaje.

A w parze z Pieùkowsk¹ mo¿e i by siê nada³, ale bardziej wola³bym go zobaczyÌ z Magd¹. Jednak takie po³¹czenie stanowi³by powiew m³odoœci od nich i brak œwie¿oœci od Pieùkowskiej i So³tysika.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

podmark pisze:Jego umowa jest chyba zwyk³¹ umow¹ o dzie³o. Nie ma podpisanego sta³ego kontraktu i tak, jak to robi³a Magda Mo³ek - co miesi¹c jest on przed³u¿any. Przynajmniej tak mi siê wydaje.

A w parze z Pieùkowsk¹ mo¿e i by siê nada³, ale bardziej wola³bym go zobaczyÌ z Magd¹. Jednak takie po³¹czenie stanowi³by powiew m³odoœci od nich i brak œwie¿oœci od Pieùkowskiej i So³tysika.

:stop:

Kammel miaÂł kontrakt z TVP ktĂłry skoĂączyÂł siĂŞ jakoÂś ostatnio mĂłwiono o tym juÂż dawno np.w Maglu a co do pary Kammel PieĂąkowska to fajnie by byÂło
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Je¿eli tak bêdzie, ¿e Kammel zostanie prowadz¹cym DDTVN, to muszê naprawde pogratulowaÌ TVN-owi tej ca³ej marketingowej rozgrywki wokó³ nowego prowadz¹cego, który bez w¹tpienia jest profesjonalist¹ w swym fachu i cieszê siê, ¿e bêdzie go mozna ogl¹dac pod naszym ulubionym logo. Tu na pewno rozwinie skrzyd³a!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

TrochĂŞ trudno bĂŞdzie sie przyzwyczaiĂŚ ale jestem na TAK :tanczy:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

WirtualneMedia pisze:Przedstawiciele TVN nie chcieli wczoraj zdradziĂŚ czy majÂą wobec Kammela powaÂżniejsze plany. Na razie dziennikarza oficjalnie obowiÂązuje kontrakt z publicznym nadawcÂą.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

LubiĂŞ Tomasza Kammela i nawet cieszyÂłbym siĂŞ z jego przejÂścia do TVN.
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

czekam na odmienione DDTVN po wakacjach, chĂŞtnie z Kammelem
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

njeeee tylko nie Kammel ;( ten koleÂś jest sztuczny,a jak sypnie dowcipem to nie wiadomo czy ÂśmiaĂŚ siĂŞ z tego Âżartu czy z Kammmmelllllla :neutral: przecieÂż on ma wystĂŞpowaĂŚ w 'taĂącu na lodzie' na paĂąstwowej,jakim wiĂŞc cudem TVN??w jednym przyznam racjĂŞ,z MoÂłek pasowaÂłby do DDTVN,idealna para Barbie i Kena <ok> :hahaha: a jak ta parka bĂŞdzie prowadziĂŚ razem SF'07 to wejdĂŞ na tÂą scenĂŞ i....coÂś wykombinujĂŞ jakby tu pozbyĂŚ siĂŞ tej KaMoÂłkowej cukrzycy :]
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

aveo pisze:ten koleÂś jest sztuczny,a jak sypnie dowcipem to nie wiadomo czy ÂśmiaĂŚ siĂŞ z tego Âżartu czy z Kammmmelllllla :neutral: przecieÂż on ma wystĂŞpowaĂŚ w 'taĂącu na lodzie' na paĂąstwowej,jakim wiĂŞc cudem TVN??
Âżarty to z pewnoÂściÂą wymyÂślaÂła my TVP.
a wystĂŞpowaĂŚ ma w tancu z gwiazdami :)
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nie :!: Dla mnie to sztuczny i plastikowy prezenter, ktĂłrego sprowadzenia - o ile do takiego dojdzie - nie przyniesie wg mnie Âżadnych korzyÂści TVN. Dla mnie on to taka Magda MoÂłek w spodniach :?
ZIMA
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

a ja tam bardzo chcĂŞ Tomka u Nas w TVN :):)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no i tvp go zgarnelo, w sumie sie nie dziwie jedyna rozpoznawalna twarz tvp :) wszyscy juz uciekli :P
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości