Sandra Walter

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wallterówna wychodzi za m¹¿

Post autor: michos »

Ale to cudowna wiadomoœÌ a¿ siê pop³akaÌ mo¿na :lol: :lol: :lol: :cry:
:cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Wychodzi za faceta z branÂży spoÂżywczej wiĂŞc bĂŞdzioe jÂą kto miaÂł ÂżywiĂŚ.
MoÂże jeszcze wesprze tvn w odÂżywianiu np.darmowe parĂłwki :lol: :lol:
Jeszcze wspomnê, ¿e walterówna by³a narzeczon¹ syna rywina wiêc te wszystkie powi¹zania z rywinem w tvn s¹ doœÌ ostro widoczne.

http://www.superexpress.pl/se/index.jsp ... position=1
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

A co tam, pozostaje mki zyczyc jej szczescia n anowej drodze zycia, a poza tym, jej zycie prywatne jakos mnie nie interesuje. :lol:
Pozdrawiam, Filip
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

te sobie mena znlazla branza spozywcza;D
hehe:P no ni:D mam nadzije ze nie jego firma nie bedzie sponsorowala np faktĂłw w tvn:P:P(haha)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nigdy jakoÂś za tÂą paniÂą nie przepadaÂłem... a niech sobie Âżyje :)
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zaraz, jakiego koloru ma byc ta suknia? Zcru - co to jest???!!!!
PS ciekawe czemu Marcin rywin dostaÂł kosza? moÂże tata kazaÂł zerwaĂŚ wszelkie kontakty? A ta branÂża spoÂżywcza to co? Sklep spoÂżywczy na rogu czy warzywniak? :twisted:
A mo¿e ca³a spraw¹ powinna zaj¹Ì siê Sejmowa Komisja Œledcza - przecie¿ to bardzo wa¿ny w¹tek - mo¿e Rywin chica³ przej¹Ì kontrolê nad TVN wkrêcaj¹c syna do rodziny Walterów? :lol: :lol: :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

SÂłuszna uwaga. :lol: Potem spadek, te rzeczy, prawda? No wlaÂśnie! To jest pomysÂł. Mam nadzieje, ze to nie ostatnia cĂłreczka walterĂłw, moze tez siĂŞ zaÂłapie :lol: A ten kolor, naprawde jakis dziwny. Ale panienka od bogatego tatusia, moze sobie i na to pozwlic...
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

to chyba chodzi o [ekri] male przypomnienie: Grupa ITI teÂż byla kiedys w branzy spozywczej - np chipsy Chio
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Panna Walter wysz³a za m¹¿, a tata oberwa³ od SE za to, ¿e nie pozwoli³ pstrykn¹Ì paru fotek.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No tak nie spojrzaÂłem, a taki wÂątek juÂż jest. Prosze adminĂłw o usuniĂŞcie tego mojego w dziale "ZaÂłoga TVN".

Obrazek

ÂŚmiac mi sie chce ze staruszka Waltera ktĂłry sam transmitowaÂł Âśluby innych, uwielbia podglÂądaĂŚ innych, a na Âślubie cĂłreczki nie pozwoiÂł zdjĂŞĂŚ robic. ÂŻartuje sobie facet czy co :?: :lol: :lol:


Kto nie czytaÂł to niech sobie zajrzy i zobaczy jak sie staruszek Walter zachowywaÂł >>kliknij<<
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a co tam mu- niech se robi co chce...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 23 sie 2004, 13:26 przez Bartek, łącznie zmieniany 1 raz.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

W ¿adnym wypadku nie zamierzam broniÌ pana Waltera, ale zastanawiam siê nad jednym, czy to nie jest tak, ¿e œluby które pokaza³ w swojej telewizji by³y transmitowane, poniewa¿ ich g³ówni bohaterowie tego chcieli? Odnoszê wra¿enie, ¿e Micha³ Wiœniewski pokaza³ by jeszcze wiêcej ni¿ tylko swój œlub gdyby otrzyma³ odpowiedni¹ iloœÌ gotówki. Co nie zmienia faktu, ¿e program "Jestem jaki jestem" jest dla mnie jedn¹ z najgorszych propozycji telewizji TVN.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

jestem tez ciekawy co by bylo gdyby np. zrobiono taka transmisje w tvn- gazety rozpisalyby sie o tym, ze coreczka zazyczyla sobie ...
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Sandra Walter

Post autor: Isabelka »

Sandra Nowak

CzÂłonek Rady Nadzorczej

Pracuje w TVN od momentu powstania stacji (1997 rok). Obecnie jest producentem telewizyjnym oraz odpowiada za nowe projekty telewizyjne. Z telewizjÂą zwiÂązana jest od 1996 roku kiedy to rozpoczĂŞÂła wspó³pracĂŞ z TVP m.in. przygotowujÂąc program „Chwytaj dzieĂą”. W TVN prowadziÂła programy, przygotowywaÂła scenariusze oraz zajmowaÂła siĂŞ produkcjÂą. Jako prezenter telewizyjny, za program „Ananasy z naszej klasy” otrzymaÂła nominacjĂŞ do nagrody Wiktora. Jako producent telewizyjny zrealizowaÂła m.in. takie programy jak : „Telewizjer”, „Droga do Gwiazd”, dwukrotnie finaÂł wyborĂłw „Miss Polonia”, „We dwoje”, „Dzieciaki z KlasÂą” oraz dwukrotnie w latach 2005 i 2006 Sopot Festival. StudiowaÂła na Uniwersytecie Warszawskim anglistykĂŞ. Po 3 latach przeniosÂła siĂŞ na wydziaÂł dziennikarstwa UW, gdzie uzyskaÂła absolutorium.

Sandra jako prowadzÂąca:
http://www.youtube.com/watch?v=FM5ppnEtHac
http://www.youtube.com/watch?v=RS5gm4bGnIk
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Sandra Walter

Post autor: sybic »

MogĂŞ siĂŞ myliĂŚ, ale Sandre to ja juÂż widziaÂłem w programie 5-10-15. MiaÂła wtedy nie wiĂŞcej niÂż 7 lat.
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Tak to prawda Sandra wystĂŞpowaÂła w programie 5-10-15
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 162 gości