Katarzyna Kowalska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Katarzyna Kowalska

Post autor: sybic »

jakaÂś nowa postaĂŚ :

ObrazekObrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nowa nie. Po prostu wczeÂśniej przygotowywaÂła materiaÂły bez livĂłw - czĂŞsto do FaktĂłw popoÂłudniowych.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MuszÂą teraz gdzieÂś poupychaĂŚ osoby przygotowujÂące materiaÂły do "FaktĂłw PopoÂłudniowych". Jak widaĂŚ, przynajmniej bĂŞdziemy mogli poznaĂŚ ich oblicza. :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Notabene byÂło ich tylko kilka.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kasia ostatnio już tylko zajmuje się przygotowywaniem materiałów - można je bardzo często zobaczyć w magazynie ''Prosto z Polski''.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No tak,jest jedną z głownych damskich filarów ~mówiąc nieco górnolotnie~ 'Prosto z Polski' :D Jako reporterka nie zapadła mi w świadomości,może widziałem jej relację z dwa,trzy razy-najprawdopodobniej musiało to być w okresie wakacyjnym :roll:
Noi muszę przyznać,że Jej trochę nie poznałem pare dni temu :D Myślę,że zmiana wizeruneku scenicznego ( 8) )jest jak najbardziej korzystna :D Wygląda poprostu sympatycznie ;) I pewnie ma problemy przez to imie i nazwisko :hmm: -no trochę przesadzam :spiewa: :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Jako reporterka nie zapadła mi w świadomości,może widziałem jej relację z dwa,trzy razy-najprawdopodobniej musiało to być w okresie wakacyjnym
De facto to było ich tylko kilka :roll:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Kowalska

Post autor: epsztajnek »

W prostozpolskim zbliżeniu :arrow:
ObrazekObrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Kowalska

Post autor: epsztajnek »

Od pewnego czasu w "PzP" są wyświetlane krótkie przerywniki będące zbiorem migawek materiałów przygotowanych przez jednego reportera. Jedna z tych mini-reklamówek poświęcona jest Katarzynie Kowalskiej. Stąd przyszła mi myśl aby odnowić archiwalnymi capsami zapomniany wątek sympatycznej reporterki. Obecnie KK nakręca materiały wyłącznie dla "PzP", choć jeszcze niedawno także dla "PiS".

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Katarzyna Kowalska

Post autor: maxxx »

Świetny pomysł z tym odnowieniem wątku. Tymbardziej dlatego, że Katarzyna Kowalska jest chyba najbardziej niedocenianą reporterką. Jezu, ile Ona naprodukuje tych materiałów w ciągu całego sezonu :shock: Czasem po dwa na jeden program. Co ważne w każdym widać pasję z jaką go wykonuje, a biorąc pod uwagę często znielubiany target "PZP", jest to o tyle wartsze docenienia :aniol: Poza tym ma taki ciepły głos, który zapada w pamięć :) Krótko mówiąc: jestem na tak :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Katarzyna Kowalska

Post autor: filipek24 »

W takich momentach można tylko żałować, że KK nie ma wejść na żywo, a jej urodę możemy podziwiać tylko przez moment w materiałach w "PzP" ;/
Ale ostatnio i tak coraz częściej ją widujemy :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Kowalska

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Kowalska

Post autor: epsztajnek »

Po powtórce w serwisie swojego materiału z PzP, Katarzyna była (chyba pierwszy raz) gościem w studio.
I nic dziwnego, skoro serwis prowadziła koleżanka z PzP ;) :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości