Kacper Kaliszewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

agatka22 pisze:W najbliższym czasie nie, ale może kiedyś.....
Jak własny interes się powiedzie, to bym w to wątpił :rozglada:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Juz samo stwierdzenie "...rozstajemy sie w zgodzie" swiadczy o tym, ze tvn24 zostawia mu jakas otwarta furtke w razie gdyby w przyszlosci probowal zmienic zdanie. Ale z czego tu sie cieszyc, skoro dzisiejszy dzien przyniosl Jego nieobecnosc w Dniu na Zywo, czyzby juz pozegnal sie "bez pozegnania"?! :mhm: Na dodatek Krzychu z Jaro gdzies wsiakneli i w zasadzie nie ma nikogo na otarcie łez. ;(
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Ale z czego tu sie cieszyc, skoro dzisiejszy dzien przyniosl Jego nieobecnosc w Dniu na Zywo, czyzby juz pozegnal sie "bez pozegnania"?!
Tak mi się wydaje, jednak nie chciałem mówić o tym głośno, skoro to jak na razie tylko przypuszczenia :hyh:
Na dodatek Krzychu z Jaro gdzies wsiakneli i w zasadzie nie ma nikogo na otarcie łez.
Akurat Krzycho to ustąpił Dawidzinie :stop:
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: agatka22 »

Ale może kiedyś znajdziemy w wyszukiwarce pod "Kacper Kaliszewski" prezes firmy....
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś w Dnż jest Marcin Żebrowski. Do tej pory pojawiał się jedynie w weekendy. Myślę, że oznacza to najgorsze - Kacper zniknął z wizji :ech:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

:stop: No comment! ;(
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: agatka22 »

Ja pierdziele!zdałam sobie sprawę, że od kiedy wiem o odejściu Kacpra i jego nie obecności na antenie odechciało mi sie oglądania serwisów informacyjnych!!Zbrzydła mi stacja TVN24!
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: redix »

agatka22 pisze:Ja pierdziele!zdałam sobie sprawę, że od kiedy wiem o odejściu Kacpra i jego nie obecności na antenie odechciało mi sie oglądania serwisów informacyjnych!!Zbrzydła mi stacja TVN24!
Prawda, prawda. Inaczej się ogląda serwisy czy relacje gdy nie ma się swoich ulubionych ;( To już nie to samo TVN24.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

agatka22 pisze:Zbrzydła mi stacja TVN24!
Mi jedynie sam DnŻ, z reszta co tu ukrywac, to obecnosc Kacpra przekonala mnie do tego pasma i zaczelam je bardziej sledzic oczywiscie w miare mozliwosci, ale teraz jak narazie to opadly mi skrzydelka i nawet jak jestem o tej porze w domu to wole sobie muzyke jakas w tle puscic nizeli patrzec na "zastepcow". Wlaczam sie w Poranki (z wiekszym zaangazowaniem przy ulubionym duecie rzecz jasna :hyh: ) i jak uda sie to na Polska i Swiat, ktory ostatnio bardziej podoba mi sie od Faktow.
Heh i kto by pomyslal co tez ten Kacperek z nami porobil... :hyh: Ogladalnosc im spadla z naszej strony o ponad polowe... :ech:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Ogladalnosc im spadla z naszej strony o ponad polowe...
A ja - nie ukrywam - jestem widzę TVN24 spragnionym informacji i w gruncie rzeczy kto je przedstawia nie ma dla mnie większego znaczenia. Oczywiście, lepiej jeśli jest to ktoś, kogo darzę sympatią, jednak nie jest to dla mnie pierwszorzędnym kryterium wyboru kanału :spiewa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

kamilo pisze: nie jest to dla mnie pierwszorzędnym kryterium wyboru kanału :spiewa:
Oczywiscie, ze nie pierwszorzednym, ale Kacper mial specyficzny styl, i jak sie czlowiek przyzwyczail to juz tylko Jego serwisy chcialo sie ogladac, nawet jak o strajkach w szpitalach mowil. Ale, zeby nie bylo, ze jestem jakims pajacem, ktory tylko oglada dla prowadzacego to powiem Ci, ze jak cierpie na deficyt informacji to uwierz mi, ze rownie dobrze moglaby mi je wowczas przekazac "primaaprilisowa" Agata Mlynarska. A zreszta mysl sobie co chcesz zaden wstyd, ze sie ogladalo bez umiaru kacprowe wydania... :spiewa:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Dżastina »

Widzę, że malkontentów tvn24 przybywa :spiewa: Ja wprawdzie do końca nie wiem, co zrobili z moim ulubieńcem, ale od pewnego czasu bez walki oddaję telewizor innym domownikom do dyspozycji. Jeszcze jakiś czas tu to było nie do pomyślenia :spiewa: Coraz częściej i chętniej na Puls Raporcie się zatrzymuję ;) Teraz trochę o Kacperku będzie. Jak on mógł mi to zrobić :nie: Polubiłam go bardzo, wybaczyłam nawet to, że wraz z jego pojawieniem się Paweł przestał prezentować serwisy :nie: A on co robi? Odchodzi z tvn24 :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Dżastina pisze:Widzę, że malkontentów tvn24 przybywa :spiewa:
Najlepiej to chyba nie przywiazywac sie do zadnego redaktora i nie kibicowac, tylko ogladac chlodnym okiem bez porywow. Wtedy unikniemy rozczarowan. :ech: Ale jak tu przejsc obojetnie kolo takich osobistosci?! :hmm:
Ja wprawdzie do końca nie wiem, co zrobili z moim ulubieńcem
A to to juz jest wogole zagadka roku. O Kacprze to chociaz wiadomo co nieco, ale ze Pawel na tak dlugo zniknal to wrecz ewenement. :ech:
Teraz trochę o Kacperku będzie. Jak on mógł mi to zrobić :nie: Polubiłam go bardzo, wybaczyłam nawet to, że wraz z jego pojawieniem się Paweł przestał prezentować serwisy :nie: A on co robi? Odchodzi z tvn24 :uhh:
Mnie tez na poczatku jakos nie porwal specjalnie, ale po jakims czasie jak sie Go dluzej posluchalo to chcialo sie wiecej i wiecej... A tu taki klops nagle. :uhh:
Dżastina wiem, ze lubisz Krzysia, moze Jego blog chociaz oslodzi Ci trudne chwile, w razie czego wiesz gdzie szukac linka. No chociaz tak mam nadzieje moge Cie pocieszyc na chwile. :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:A ja - nie ukrywam - jestem widzę TVN24 spragnionym informacji i w gruncie rzeczy kto je przedstawia nie ma dla mnie większego znaczenia
No to teraz jestem nieco zdezorientowany :uhh: :uhh: Oczywiście samo oglądanie dla twarzy nie było by zbyt poważne,ale większość ma tam jakiś swoich faworytów :aniol: Dla mnie jest bardzo istotne kto prowadzi dany program-bo telewizja to ludzie :aniol:
Nika pisze:Najlepiej to chyba nie przywiazywac sie do zadnego redaktora i nie kibicowac, tylko ogladac chlodnym okiem bez porywow. Wtedy unikniemy rozczarowan. Ale jak tu przejsc obojetnie kolo takich osobistosci?!
No jakieś angażowanie się głębsze w ludzi mediów to emocjonalny skok w przepaść :cicho: A kiedy sie spadnie de facto nie jest zależne od Nas :spiewa: Ha :lol2: :o: I kto to mówi :uhh: Chyba ten jeden z bardziej kapiących się w tym bajorku :tanczy:
Dżastina pisze:Widzę, że malkontentów tvn24 przybywa
Już kiedyś mówilem otwórzmy wlasną tv :lol2: Będzie 5 widzów to trudno :D Ale bedzie bosko :tanczy: Finanse :mhm: Jest juz tak późno.."nie przy jedzeniu jak Boga kocham" :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No to teraz jestem nieco zdezorientowany Oczywiście samo oglądanie dla twarzy nie było by zbyt poważne,ale większość ma tam jakiś swoich faworytów Dla mnie jest bardzo istotne kto prowadzi dany program-bo telewizja to ludzie
Może źle napisałem, może źle mnie zrozumiałeś. Może i to i to. Chodziło mi o to, że TVN24 będę oglądam i będę oglądał bez względu na to, kto prowadzi serwis, bo tak naprawdę inne alternatywy, chcąc dowiedzieć się, co dzieje się na świecie - nie ma. Oczywiście, wolę i chcę oglądać osoby, które darzę sympatią, jednak nieczęsto mam taką opcję ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości