Kacper Kaliszewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: eve_lina »

o jak miło :D
alfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 07:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: alfik »

Kacper prowadzi wieczorne pasmo w Polskim Radiu w Jedynce, m. in. w czwartek od 21:05 ma prowadzić program Wiadomości UE i przegląd prasy. Poza tym Kacper czyta w serialu "Zbuntowani" w TV4. Pozdro :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Tak to się chyba nazywa Magazyn europejski, wlaśnie wczoraj wlączylam wcześniej Jedynkę, jakoś 21.10 i od razu Kacpra głos usłyszałam. Świetny program, Kac dobrze zna się na sprawach zagranicznych i tu może się mocno wykazać swoja wiedzą, poza tym ciekawych komentatorów sobie dobrał. Jutro na pewno będę słuchać, pewnie będą omawiać m.in. dzisiejsze podpisanie tarczy i wizytę Condi w Polsce.
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: agatka22 »

O kurcze!;-)
sara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 16:33

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: sara »

Witam wszystkich.Od dwoch dni slucham jedynki,ale Kacpra tam nie slychac.Moze ktos wie,czy cos sie zmienilo?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Też coś mi się wydaje nie halo z tym Kacprem w Jedynce. Magazyn europejski prowadzi facet o identycznym głosie i sposobie mówienia co Kacper, ale przedstawia się jako Jakub Ulrich. Teraz to już sama nie wiem czy tydzień temu we wtorek słyszałam Kacpra czy tego Ulricha?! Głosy naprawdę mają podobne. Poczekamy do czwartku zobaczymy, kto tym razem poprowadzi ten magazyn.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika, wlasnie leci u mnie w pokoju PR1 i trafiłem na ten Magazyn Europejski, przywitał się pan o imieniu Jakub Ulrich, jak pisałaś powyzej :rozglada: Natomiast jak dla mnie to jest jak nic Kacper Kaliszewski z TVN24, głos ten sam, intonacja taka sama. Nie wiem czy to tylko łudzące podobieństwo, czy co :roll:
A moze ktoś jeszcze z Was słuchał i ma podobne wrazenia?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Słucham tego właśnie, to jest Kacper na 150%, zastanawiam się po co mu ten kolejny kamuflaż? :> Nie ma bata, by był taki przypadek, że ktoś prowadzi w Jedynce program o identyko głosie i intonacji, i tym charakterystycznym "mmm". No jeszcze do całokształtu przydałoby się jakieś przekręcenie imienia. :aniol:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Również wczoraj włączyłem i to musi być Kacper ale skąd to imię i nazwisko ? I po co ? :roll:
Iness
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 16:32

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Iness »

Muszę was zmartwić, ale Jakub Urlich i Kacper Kaliszewski to dwie różne osoby. Pan Jakub pracuje w PR od wielu lat i pracował też w tym samym czasie, kiedy Kacper tam był.
sara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 16:33

kacper kaliszewski

Post autor: sara »

wczoraj o 21,Kacper prowadzil magazyn europejski i przedstawiony zostal swoim imieniem i nazwiskiem
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

No, to wielka wtopa z naszej strony, jak to się stało, że trzy osoby w tym samym czasie miały omamy słuchowe - trudno stwierdzić. W każdym bądź razie, dzięki piekne za sprostowanie, najwidoczniej przez zbyt częste (niestety) oglądanie telewizji, jesteśmy mniej wyczuleni na to co się do nas mówi. Jeszcze raz dziękuje, że wpadłyście tu, by nas oświecić i mam nadzieję, że częściej będziecie dzielic się z nami swoimi spostrzeżeniami. Mam też jeszcze jedną, większą nadzieję, że przez naszą pomyłke, żaden z panów redaktorów się nie obraził.
sara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 16:33

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: sara »

Nika, Kacper na pewno sie nie obrazi.On rozumie male pomyleczki,szczegolnie co do imion (brakuje na antenie tych sympatycznych wpadeczek)-prawda?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Wie ktoś może czy Kacper nadal prowadzi jakieś audycje w Jedynce?! Jak mam okazję posłuchać Magazynu Europejskiego (tego nadawanego po 21 we wtorki i czwartki) to zazwyczaj prowadzi ktos inny.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Nie wiecie co tam u Kacpra ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości