Kacper Kaliszewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: tob »

chyba na stałe pan Michal Cholewiński zastąpił Kacpra. Bo trzeci dzień jest w Dniu. Albo takie wymusozne zastępstwo.
Całe szczęście towarzyszą mu 'gwiazdy' to jest Anita Werner i Beata Tadla. Ciekawe czy ten Pan będzie na stałe? Co, przeprowadzi się do Waw? Tak nagle?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

tob pisze:chyba na stałe pan Michal Cholewiński zastąpił Kacpra. Bo trzeci dzień jest w Dniu. Albo takie wymusozne zastępstwo.
Gdyby Pan oglądał uważnie Dzień na żywo to by Pan wiedział, że to nie Michał Cholewiński, ale Marcin Żebrowski :>
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Może źle napisałem, może źle mnie zrozumiałeś. Może i to i to. Chodziło mi o to, że TVN24 będę oglądam i będę oglądał bez względu na to, kto prowadzi serwis, bo tak naprawdę inne alternatywy, chcąc dowiedzieć się, co dzieje się na świecie - nie ma. Oczywiście, wolę i chcę oglądać osoby, które darzę sympatią, jednak nieczęsto mam taką opcję ;(
No może;proponuje juz zostawić to :aniol: Ja to się ciesze i tak z tego,że nie mam w tvn24 jakiś osób ,które bym jakoś szczególnie nie lubił do tego stopnia by nie oglądać :spiewa:
My tu gadu gadu a z Kacprem to juz może być naprawde koniec :(Wygląda na to ,że tvn24 postanowiło mocno postawić na Żebrowskiego i nie brać nikogo z zewnątrz.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:My tu gadu gadu a z Kacprem to juz może być naprawde koniec Wygląda na to ,że tvn24 postanowiło mocno postawić na Żebrowskiego i nie brać nikogo z zewnątrz.
Właśnie o tym pisałem przedwczoraj :rozglada:
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re:

Post autor: tob »

kamilo pisze:
tob pisze:chyba na stałe pan Michal Cholewiński zastąpił Kacpra. Bo trzeci dzień jest w Dniu. Albo takie wymusozne zastępstwo.
Gdyby Pan oglądał uważnie Dzień na żywo to by Pan wiedział, że to nie Michał Cholewiński, ale Marcin Żebrowski :>

jako, że Panów tych dano nam niedawno w weekend to do dziś nie mogę ich nie pomylić :D Obaj dobrzy są w reporterce i tam powinni zostać. Nie chcę obserwować kolejnego szkolenia, które było na dużej ilości osób czynione w lato 2007. Szkolenie z reporterów na prezenterów poniższych osób:
Joanna Kryńska
Maciej Knapik
Paweł Łukasik
Magda Sakowska.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Re:

Post autor: epsztajnek »

tob pisze: jako, że Panów tych dano nam niedawno w weekend to do dziś nie mogę ich nie pomylić :D Obaj dobrzy są w reporterce i tam powinni zostać. Nie chcę obserwować kolejnego szkolenia, które było na dużej ilości osób czynione w lato 2007. Szkolenie z reporterów na prezenterów poniższych osób:
Joanna Kryńska
Maciej Knapik
Paweł Łukasik
Magda Sakowska.
Poruszamy się obok głównego tematu ( w zasadzie "główny temat" powoli się kończy ) , ale trochę ścisłości Panie Kolego ;)
Joanna K i Maciej K pełnili funkcje prezenterskie już w 2006 roku ( dysponuję dowodami w postaci nagrań :lol2: )
O ile mnie pamięć nie myli Magda S. też bywała prezenterką już w 2006
Natomiast w wymienionym przez ciebie lecie 2007 na prezenterkę ( :aniol: ) była szkolona niewymieniona przez ciebie @a T.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:dysponuję dowodami w postaci nagrań
To by mógł Pan Kolega coś wykroić w czasie weekendu i wrzucić w wolnej chwili? Szczególnie interesuje mnie przegląd prasy w wykonaniu Joanny K. :rydzyk: :rozglada:
Jeśli chodzi o wątek, to - jak określił Marcin - powoli wygasa, bo brakuje tematów do dyskusji :ech:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re:

Post autor: epsztajnek »

kamilo pisze:
epsztajnek pisze:dysponuję dowodami w postaci nagrań
To by mógł Pan Kolega coś wykroić w czasie weekendu i wrzucić w wolnej chwili? Szczególnie interesuje mnie przegląd prasy w wykonaniu Joanny K. :rydzyk: :rozglada:......
Zrobię to z największą rozkoszą :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak ja lubię takie rzeczowe odpowiedzi :lol2: Czekam z niecierpliwością :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś, już chyba w ramach wspomnień Kacper był przez moment w Poranku. W biznesie. Niestety nie można było usłyszeć jego radiowego głosu, tylko zobaczyć, a właściwie przypomnieć. Mowa była o telefonach komórkowych, mówiąc ogólnie i nie chcąc robić nikomu reklamy. Fragment prowadzonego przez Kacpra serwisu pojawił się na ekranie komórki, w której można to było oglądać TVN24 na żywo.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Zawsze cuś, tylko nie wiem czy to nie nazywa się "rozdrapywaniem ran" :uhh: w naszym przypadku, a ścislej mowiac to w moim?! :lol2:
A pokazuja jeszcze reklamowe DnŻetu z Kacperkiem w roli glownej, czy chwilowo zaprzestali? :mhm:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Zawsze cuś, tylko nie wiem czy to nie nazywa się "rozdrapywaniem ran" w naszym przypadku, a ścislej mowiac to w moim?!
Podobno głodnemu chleb na myśli :rozglada: Chyba nie posądzałabyś mnie o taką złośliwość :lol2:
A pokazuja jeszcze reklamowe DnŻetu z Kacperkiem w roli glownej, czy chwilowo zaprzestali?
Z moich obserwacji wynika, że zaprzestali :spiewa:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Co tak cicho nie wspominacie. Trochę go brakuje w TVN24 :ech:
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: agatka22 »

Brakuje????? ryczeć sie chce!nie no..bez przesady. Odkąd nie ma Kacpra - oglądam TVN CNBC Biznes :tanczy:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Jak patrzę na Niki avatar to żal trochę :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości