Piotr Gąsowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Piotr GÂąsowski

Post autor: Camilo »

WedÂług portalu informacyjnego ''Dziennika'' nowym prowadzÂącym ''Taniec z gwiazdami''. zostaÂł Piotr GÂąsowski!

Ja osobiÂście za nim nie przepadam, ale juÂż o 20.00 zobaczymy jak siĂŞ sprawdzi.

Zapraszam do dyskusji na temat nowego partnera Kasi Skrzyneckiej!
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

No nie wiem. Jak na razie (bo moÂże siĂŞ przyzwyczaje) pomysÂł ten nie podoba mi siĂŞ w ogĂłle.
Chyba kaÂżdy inny facet by mi tam pasowaÂł, byle nie GÂąsowski. A czego to on juÂż nie prowadziÂł: Kalambury, DubiDu, TaksĂłwka Jedynki......moÂże coÂś jeszcze. Matko, mogliby chociaÂż w tvn-ie daĂŚ sobie spokĂłj."Fakt" napisaÂł,Âże UrbaĂąski nie chce prowadziĂŚ TzG za jedyne 120tys.Szkoda.MĂłgÂłby siĂŞ zlitowaĂŚ. Zaznaczam oczywiÂście, Âże to tylko moje skromne zdanie, ale jak dla mnie p.GÂąsowski wcale nie jest Âśmieszny, a jeÂśli juÂż jest to wszĂŞdzie tak samo. MoÂże jest fajnym, sympatycznym i dobrym czÂłowiekiem, ale do TzG nie pasuje
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

hmm,... kurcze ;/;/ nie podoba mi siĂŞ ten pomysÂł.. cieÂżko bĂŞdzie zastÂąpiĂŚ Huberta, ale czemu akurat GÂąsowskim?? ;/ ale nie pozostaje nam nic innego jak daĂŚ Mu szanse.
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

caÂłkowicie nie przepadam za GÂąsowskim.
chyba najlepiej spisaÂł siĂŞ jako aktor w "daleko od noszy",
przyzwyczaiÂłem siĂŞ do tego, Âże udaje Âśmiesznego i gÂłupiego,
a teraz ma poprowadziĂŚ takie na wysokim poziomie show - bĂŞdzie
i mu trudno i nam jeszcze trudniej. to juÂż nie Hubert.
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ewidentnie G¹sowski próbuje wzorowaÌ siê na Urbaùskim na pocz¹tku programu. Nie bardzo mu to wychodzi ale widaÌ, ¿e facet ma straszn¹ tremê. Nie jest to mój jakiœ tam wielki faworyt ale có¿...bêdzie mia³ tylko jedn¹ edycjê do sprawdzenia siê jako prowadz¹cy :devil:
ZIMA
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

No i siedze teraz i patrzĂŞ na TzG i tak jak myÂślaÂłam...nic nowego. Tzn. na nic specjalnego nie liczyÂłam (jeÂśli chodzi o GÂąsowskiego). Podobno o tym, Âże bĂŞdzie prowadzÂącym dowiedziaÂł siĂŞ wczoraj.....No pewno nikt z dÂługiej listy nie chciaÂł, to zadzwonili do niego.Diabli wiedzÂą. :devil:
SwojÂą drogÂą ciekawe ile mu zapÂłacili.
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Post autor: Herman »

Moje zdanie :) odmienne od calej reszty (jak do tej pory, pisanie przed programem o kims ze bedzie kiepski bo sie go nie lubi jest nie fair) ... bardzo dobrze mu poszlo jak na pierwszy raz...jesli faktycznie dowiedzial sie wczoraj to tym bardziej :brawa: ale nic dziwnego jest aktorem komediowym i prowadzil juz nie jeden program "rozrywkowy"

Hubert jest sztywny, przewidywalny, niby to co ma powiedziec jest (ma) byc smieszne a wcale takie nie jest

Wiadomo sa rozne gusta i sa wyjatki takie jak ja :)

Bardzo mi szkoda Dominiki :( :( ;(
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Herman pisze:Moje zdanie :) odmienne od calej reszty (jak do tej pory, pisanie przed programem o kims ze bedzie kiepski bo sie go nie lubi jest nie fair) ...
ale nic dziwnego jest aktorem komediowym i prowadzil juz nie jeden program "rozrywkowy"

Hubert jest sztywny, przewidywalny, niby to co ma powiedziec jest (ma) byc smieszne a wcale takie nie jest

Przrd programem, czy po programie moje zdanie jest caÂły czs takie samo. JeÂżeli jest aktorem komediowym to niech idzie graĂŚ w komediach.Dobrych. Bo np. w "serialowym hicie"-"Daleko od noszy" wcale mnie nie Âśmieszy. Jest dokÂładnie taki sam jak wczoraj w TzG.
Hubert jest przewidywalny...? A p.Piotr nie jest?
I jeszcze ubrali go w zamaÂły, bÂłyszczÂący gajerek......

Ale to tylko moje zdanie
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Piszecie Âże dowiedziaÂł siĂŞ o tym dzieĂą wczeÂśniej i dlatego byÂł zdenerwowany ale to nie ma znaczenia JeÂśli siĂŞ podejmowaÂł prowadzenia to nie moÂże byĂŚ
po nim widaĂŚ zdenerwowania ,przecieÂż taniec z gwiazdami ma 12 odcinkĂłw
i musi prowadziĂŚ profesjonalnie bo wreszcie siĂŞ okaÂże Âże bĂŞdzie siĂŞ uczyÂł siĂŞ do finaÂłu.
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

lukasz000 pisze:Piszecie Âże dowiedziaÂł siĂŞ o tym dzieĂą wczeÂśniej i dlatego byÂł zdenerwowany ale to nie ma znaczenia JeÂśli siĂŞ podejmowaÂł prowadzenia to nie moÂże byĂŚ
po nim widaĂŚ zdenerwowania ,przecieÂż taniec z gwiazdami ma 12 odcinkĂłw
i musi prowadziĂŚ profesjonalnie bo wreszcie siĂŞ okaÂże Âże bĂŞdzie siĂŞ uczyÂł siĂŞ do finaÂłu.
DokÂładnie, jeÂśli taki z niego profesjonalista, to nie powinien tÂłumaczyĂŚ siĂŞ zaskoczeniem.
Jak dla mnie jest sztywny i maÂło dowcipny. A jeÂśli juÂż jest to powiela ciÂągle to samo..... flaki z olejem - jak dla mnie :?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mam coÂś mieszane uczucia, jeÂśli chodzi o prowadzenie ''TaĂąca z gwiazdami'' przez Piotra GÂąsowskiego :?
Obrazek Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Reklama czipsĂłw z 1991 roku :D :
http://pl.youtube.com/watch?v=N5AfrOL5k ... re=related
15 sekunda - kto to? :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości