Daniel Stenzel

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Daniel Stenzel

Post autor: michal_borkowski »

Może dziwnie to zabrzmi, ale sprawia nieco dziwne wrażenie, może w tej fryzurze? Taki demoniczny, jakby z filmu grozy. Nie budzi mojego zaufania.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Daniel Stenzel

Post autor: Camilo »

Fakt, że prezencję trzeba lepiej dopracować i nawet pewnych zachowań musi się douczyć, ale warsztatowo pozostaje dla mnie najlepszy z tej trójki, którą dotychczas widzieliśmy. Jedliński też mógłby zostać.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Daniel Stenzel

Post autor: michal_borkowski »

Może stacja ogłosi konkurs sms-owy. Jeśli chcesz, żeby prezenterem został...
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Daniel Stenzel

Post autor: Camilo »

Wsłuchując się w głos ludu tu na forum, to przydałaby się też aplikacja z doborem stroju dla prezenterek...

Żeby nie było OT ;) , dodam, że Stenzel związany jest z TVN-em już prawie od 9 lat. Wcześniej współpracował tylko z Grupą Multimedia Polska SA.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Daniel Stenzel

Post autor: michal_borkowski »

Jeśli przez 9 lat zwlekali z zaangażowaniem go w tej roli, to o czymś to chyba świadczy.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Daniel Stenzel

Post autor: Camilo »

Nikt by nie wsadził gościa świeżo po studiach za stół prezenterski, zresztą przez te 9 lat nie było chyba nigdy aż takiej potrzeby jak teraz...
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Daniel Stenzel

Post autor: michal_borkowski »

No właśnie w tym rzecz, niewłaściwe osoby na niewłaściwych miejscach.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Daniel Stenzel

Post autor: Camilo »

No niestety, czasy z takimi prezenterami jak Grass, Kalczyńska, Kondratowicz, Tadla, Porada, Sokołowski czy K. Werner z Kuźniarem o poranku możemy teraz tylko wspominać.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Daniel Stenzel

Post autor: matik »

Teraz za to lista prezenterów mocno uszczuplała i wspominać będzie można Kuźniara (mimo wszystko), Kaczmarek-Szałkow, Zdanowicz czy też Radka Mroza. Żeby tylko oni nigdzie nie uciekali ;)
Camilo pisze:Fakt, że prezencję trzeba lepiej dopracować i nawet pewnych zachowań musi się douczyć, ale warsztatowo pozostaje dla mnie najlepszy z tej trójki, którą dotychczas widzieliśmy. Jedliński też mógłby zostać.
Przyznam, że Jedliński pierwszego dnia wywarł na mnie nawet dobre wrażenie (czego pierwszego dnia brakowało Borusiewiczowi), ale po wczorajszym DNŻ postawiłbym jednak na Borusiewicza. Co do Daniela Stenzla trudno mi jeszcze co kolwiek po pierwszym dniu dokładnie powiedzieć.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Daniel Stenzel

Post autor: michal_borkowski »

Mam podobne odczucia, Borusiewicz lepiej rokuje na przyszlosc niz Jedlinski.
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Daniel Stenzel

Post autor: ketjow »

Ja z kolei uważam że Jedliński lepiej się sprawdza niż Borusiewicz - ten bardzo często się myli czytając i jakoś mi po prostu nie podchodzi.
Żeby nie było nie na temat to dodam, że wg mnie Stenzel rzeczywiście poradził sobie nieźle.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Daniel Stenzel

Post autor: matik »

W przypadku obu tamtych panów trudny jest wybór, bo każdy z nich miał lepsze jak i gorsze występy, to byłby naprawdę trudny wybór. Ale co do Daniela to przyznać muszę, że jak w "Teleserwisie" czuć było bardzo mocno tremę tak jak i w serwisie o 20:30 kiedy to była informacja z ostatniej chwili, to im bliżej było końca dyżuru, to tym większą swobodę było czuć co wyszło na dobre Danielowi. Jeszcze kilka występów tak jak panowie wyżej wymienieni i coś więcej można by było wyrokować.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Daniel Stenzel

Post autor: michal_borkowski »

Czy coś wiadomo na temat obsady DNŻ w weekend? Daniel Stenzel, Łukasz Jedliński, a może Konrad Borusiewicz?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Daniel Stenzel

Post autor: Camilo »

Rośnie powoli jego pozycja w TVN24. W nocy z niedzieli na poniedziałek prowadził specjalne serwisy, dziś z Gdańska rozmawia m.in. z Lechem Wałęsą.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Daniel Stenzel

Post autor: michal_borkowski »

Antyklerykalne wpisy na facebooku raczej nie wrożą dobrze jego karierze.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości