Magdalena Kaliniak

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Magdalena Kaliniak

Post autor: Nika »

O tej prezenterce polsatowskich Wydarzen chyba nie ma jeszcze watku. A warto blizej sie przyjrzec tej pani, bo na dzien dzisiejszy to najmocniejsze ogniwo tego prorgamu informacyjnego. Narazie mozna sie na Nia natknac w popoludniowych wydaniach, ale Pan Gugala moim zdaniem powinien Ja przeniesc na wieczorne wydania zamiast Beaty Grabarczyk, ktorej wrecz nie idzie sluchac.
Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

O Nika :lol2: Sam się nosiłem z zamiarem założenia tego wątku :lol2:
No jak tu się z Tobą nie zgodzić :D Ściągnięcie Magdy do prezentowania Wydarzeń to był świetny ruch :lol2:
Nie da się ukryć, że obecnie jest najlepszą prezenterką tegoż programu :rozglada:
Nie ma co porównywać jej nawet do pana Gugały czy też Beaty Grabarczyk :nie:
Nie zapominajmy także, że Magda Kaliniak jest krakowską reporterką programu :D

To jeszcze jeden capsik- teraz ma dłuższe włosy :lol2:
Obrazek

Dodam tylko jeszcze, że Mgada ma 23 lata i studiuje politologię :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

Świetna ,nowa twarz :tanczy: Bardzo Jej kibicuje odkąd się o Niej dowiedziałem :tanczy: Dostrzegam duży profesjonalizm,opanowanie mimo młodego wieku :brawa: Ona chyba była prowadzaca 'Kronike' w ośrodku krakowskim TVP :aniol: Miły dla ucha ciepły głos,piękna dykcja-ogólnie super :lol2: Zobaczymy jak dalej bedzie się rozwijać :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: object »

Absolutnie się z Wami zgadzam :D Rzeczywiście Magda Kaliniak to najlepsza prezenterka ,,Wydarzeń" w chwili obecnej. Ma świetny, głos i dykcję (aż się dziwię że w tak młodym wieku jest lepsza od niektórych wytrawnych i doświadczonych prezenterów :shock: ). Zastanawia mnie dla czego jeszcze nie prowadzi głównych wydań o 18:50? :mhm: I co na miejscu dla niej przeznaczonym robi jeszcze Grabarczyk?! :mhm: Naprawdę dziwne :nie: A z nowych twarzy to jeszcze dobrze sobie radzi Mikołaj Jankowski (też lepszy od pana G i pani G) ale jeszcze trochę sztywny jest.

A Niczko skąd wzięłaś to pierwsze zdjęcie Madzi?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: Nika »

object pisze:A Niczko skąd wzięłaś to pierwsze zdjęcie Madzi?
Ach zapomnialam podac źródło: http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53941,4515787.html
też lepszy od pana G i pani G)
To mi nasuwa jednoznaczne skojarzenie z pewnym wiadomym punktem! :lol2:
Ale pewnie po tym jak Hanka sama sie wysiudala z Wydarzen i panstwo G dorwali na stale stolka o 18.50 to juz go tak szybko nie puszcza, tymbardziej, ze ponoc o 20% wzrosla ogladalnosc Wydarzen od odejscia Pani Lisowej. Pozostaje Nam narazie ogladac popoludniowe wydania. :o:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

No to jak pozostaje Nam tylko oglądac popołudniowe ,to oglądamy-w miarę możliwości :aniol:
Tu jeszcze troszke informacji o Kalince :lol2: :arrow:
http://www.isanok.pl/index.php?option=c ... &Itemid=65

Magda wręcz przyciąga do telewizora 8) Podoba mi się to,że nie kokietuje widza :nie: Poprostu klasa 8)
Ach Kaliniakowa czemu Cie tak promuje :grozi: :lol2: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ostatnio maxxxowi proponowałem założenia wątku, jednak doszliśmy do wniosku, że może to się skończyć niewypałem :spiewa:
Do rzeczy - zdecydowanie najlepsze prezenterka ''Wydarzeń''. Fantastyczny, radiowy głos, profesjonalizm, styl, uroda co sprawia, że nie można się tak łatwo oderwać od ekranu. Wolę Ją jednak w studio - głos ma w materiałach za bardzo cichy i spokojny. Uważam, że danie Jej do głównego wydania ''Wydarzeń'' jest jedynie kwestią czasu :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Ostatnio maxxxowi proponowałem założenia wątku, jednak doszliśmy do wniosku, że może to się skończyć niewypałem
No zobaczymy czy stracimy szybko zapał :D Z capsami bedzie cieżko.Ach no nie ma co na zapas się martwić :rozglada:
Fantastyczny, radiowy głos, profesjonalizm, styl, uroda
Tam w tym artykule powyżej(link) jest napisane,że Magdalena zaczyna dzien od małej czarnej :D Po tym co tutaj by przeczytała już nie musi jej słodzić :szalony: Niech ktoś znajdzie jakaś wade-bedziemy bardziej wiarygodni :rydzyk: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No zobaczymy czy stracimy szybko zapał Z capsami bedzie cieżko.Ach no nie ma co na zapas się martwić
Nikt tu nie mówi, by była Joanną 2 jednak wydaje mi się, że warto od czasu do czasu o Niej wspomnieć. Zasługuje na to. Jeśli chodzi o capsy to mogą okazać się niepotrzebne, gdy tylko będziemy oglądać ''Wydarzenia'' :D
Tam w tym artykule powyżej(link) jest napisane,że Magdalena zaczyna dzien od małej czarnej Po tym co tutaj by przeczytała już nie musi jej słodzić Niech ktoś znajdzie jakaś wade-bedziemy bardziej wiarygodni
Z czasem wady powinny wyjść same - nie ma co ich na siłę wyciągać :stop:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Nikt tu nie mówi, by była Joanną 2 jednak wydaje mi się, że warto od czasu do czasu o Niej wspomnieć. Zasługuje na to.
Dokładnie 8) Joanna to Joanna i kropka. 8) To bedziemy sledzic jak się rozwija i czasami wymieniac uwagi :aniol: Trzeba zauważać młode talenty.
Jeśli chodzi o capsy to mogą okazać się niepotrzebne, gdy tylko będziemy oglądać ''Wydarzenia''
W sumie tak,to samo tło i wogóle :D Ja już mam trochę skrzywione pojęcie :hmm: Nie,Magda nie wymaga codziennego capsowania :lol2:
Z czasem wady powinny wyjść same - nie ma co ich na siłę wyciągać
Nie żebym tak na nie czekal znowu :lol2: Ale miło wiedzieć,że nie jest z kosmosu.

P.S Jak dziwnie :shock: Pisze u Magdy Kaliniak :shock: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Dokładnie Joanna to Joanna i kropka. To bedziemy sledzic jak się rozwija i czasami wymieniac uwagi Trzeba zauważać młode talenty.
Nie jesteśmy zamknięci w ciasnej, Joasiowej klatce jak inni przypuszczają :stop:
W sumie tak,to samo tło i wogóle Ja już mam trochę skrzywione pojęcie Nie,Magda nie wymaga codziennego capsowania
...no bo niecodziennie prowadzi ''Wydarzenia'' :szalony:
Nie żebym tak na nie czekal znowu Ale miło wiedzieć,że nie jest z kosmosu.
Każdy ma tam jakieś swoje wady, choć przy prowadzeniu programu informacyjnego ciężko je wykryć. To nie talk-show :nie:
Jak dziwnie Pisze u Magdy Kaliniak
Nie powiedziałbym, że dziwnie. Nowa rzeczywistość. Liczba postów dzisiejszych wcale nie gorsza od Joanny :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Nie jesteśmy zamknięci w ciasnej, Joasiowej klatce jak inni przypuszczają
No ja czasami wpadam do innych wątków :D Aczkolwiek nie ukrywam i nigdy nie ukrywałem,że Joanna jest dla mnie wyjątkowa :lol2: Ale juz dość-nie ten wątek :ban:
...no bo niecodziennie prowadzi ''Wydarzenia''
..no niech Ci będzie,że to ten powód :spiewa:
Każdy ma tam jakieś swoje wady, choć przy prowadzeniu programu informacyjnego ciężko je wykryć. To nie talk-show
Och az tak to Ja nigdy nie będziemy mieli okazji zinwigilować :D Oceniamy Ją jako prezenterkę tylko i wyłącznie :D
Nie powiedziałbym, że dziwnie. Nowa rzeczywistość. Liczba postów dzisiejszych wcale nie gorsza od Joanny
A ten znowu swoje :lol2: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No ja czasami wpadam do innych wątków Aczkolwiek nie ukrywam i nigdy nie ukrywałem,że Joanna jest dla mnie wyjątkowa Ale juz dość-nie ten wątek
Cóż za samokontrola :lol2: :spiewa:
..no niech Ci będzie,że to ten powód
Słowo się rzekło... :rozglada:
Och az tak to Ja nigdy nie będziemy mieli okazji zinwigilować Oceniamy Ją jako prezenterkę tylko i wyłącznie
No więc wracamy do punktu wyjścia :stop:
A ten znowu swoje
Nie każdy może tak od razu sobie powiedzieć: Dość :szalony:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja bym właśnie proponował, żeby to był wątek o Magdzie Kaliniak a wszelkie dygresje na temat pani Jot. czy też innej przerzucić na inne wątki 8)
Nie no, nieźle się rozpisaliście :lol2: Ja już dawno z Niką i maxxxem rozważaliśmy założenie takowego wątku, ale nie sądziłem, że ktoś w ogóle chciałby tu wymieniać się swoimi spostrzeżeniami :D

Maxxx, pytałeś o wady Magdaleny :rozglada: Ja w tej chwili takowych nie dostrzegam, ale jeśli się objawią, natychmiast będę starał się je zdemaskować :lol2: Szkoda, że prowadząc jedynie Wydarzenia, nie może pokazać wszystkich swoich umiejętności :rozglada: Ja bym ją chętnie zobaczył, jak zmaga się z jakimś gościem :lol2:
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: object »

Szkoda, że prowadząc jedynie Wydarzenia, nie może pokazać wszystkich swoich umiejętności :rozglada: Ja bym ją chętnie zobaczył, jak zmaga się z jakimś gościem :lol2:
Uważam, że własny program byłby świetnym krokiem w kierunku wypromowania Magdy Kaliniak :lol2:
Tak chyba było z Beatą Grabarczyk, gdy prowadziła ,,Polska Głosuje" ale jej to nie pomogło :lol2:

Aha i proszę się postarać o capsy z Kaliniaczką :lol: PLEASE!!!!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości